Fraud Blocker

Behringer MONITOR2USB ][ Kontroler USB z VCA

  • 756,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Monitor2USB

  • Kontrola poziomu sygnału dla wysokiej jakości monitorów, kolumn i słuchawek,
  • Wbudowany interfejs audio,
  • 3 niezależne wyjścia monitorowe dla 3 niezależnych zestawów monitorów,
  • Duży potencjometr w formie koła dla dużej precyzji,
  • 2 wejścia stereofoniczne z dodatkowym wejściem Monitor Mix dla systemu DAW,
  • 2 wysokiej jakości wzmacniacze słuchawkowe z osobną kontrolą poziomu sygnału,
  • Funkcje DIM i MONO,
  • Kontrola panoramy

 

Ogólny opis

Kiedy nadszedł czas, aby zabrać się do nagrywania lub miksowania, potrzebujesz najwyższej jakości dźwięku z systemu monitorowania, a ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest czołganie się pod biurkiem, prowadząc kable. Monitor2USB podnosi Cię z kolan i sprawia, że kontrolowana przez VCA głośność, wybór źródła, sterowanie telefonami i monitorem są na wyciągnięcie ręki. Dzięki Monitor2USB możesz wybierać spośród trzech zestawów aktywnych monitorów studyjnych, dwóch różnych źródeł stereo oraz wejścia USB dla Twojego DAW, aby tworzyć potężne, niestandardowe miksy monitorowe.

 

Wzmacniacze sterowane napięciem

Chociaż regulator głośności Monitor2USB jest mechanicznie podobny do sterowania analogowego, jego użycie wzmacniaczy sterowanych napięciem (VCA) zapewnia kilka głównych korzyści. Po pierwsze, ponieważ prąd stały przepływa przez regulator głośności (zamiast sygnału audio), nie ma pogorszenia jakości dźwięku i nie ma żadnych trzasków i trzasków typowych dla regulacji głośności ze stożkiem audio. Ten prąd jest tym, co faktycznie kontroluje poziomy oddzielnych lewego i prawego wzmacniacza. Po drugie, zarówno lewy, jak i prawy kanał pozostają proporcjonalnie dokładne do swoich poziomów wejściowych. Po trzecie, zachowana jest lepsza separacja lewego/prawego kanału, ponieważ na regulatorze głośności nie ma sygnałów audio. Taki hat-trick. I wreszcie, otrzymujesz niezwykle precyzyjne i powtarzalne ustawienia poziomu, na które możesz liczyć.

 

Większe znaczy lepsze?

Małe pokrętła zapewniają niską precyzję. I odwrotnie, im większe pokrętło, tym wyższa precyzja. Pomyśl o gałce jak o okręgu. Na małym kółku/pokrętle odległość od jednego stopnia do drugiego jest bardzo mała, co utrudnia perfekcyjne wybranie. Na dużym pokrętle odległość między stopniami koła jest znacznie większa, co pozwala z łatwością dokonywać precyzyjnych regulacji. Większe pokrętło pomaga szybko i dokładnie ustawić poziomy i takie właśnie znajdziemy w Monitor1. Ponadto zajmuje ułamek miejsca na biurku jako mikser, a dzięki niewielkim rozmiarom nigdy nie przeszkadza. Mimo że jest mały, stawia na jakość, od stereofonicznego combo XLR/TRS i wejść 1⁄8 "po wyjścia XLR i 1⁄8".

 

Złącze USB

Wysokiej jakości, wbudowany interfejs audio USB umożliwia bezpośrednie połączenie z komputerem i jego biblioteką cyfrową, tworząc najlepsze centrum sterowania źródłem dźwięku, bez dodatkowego sprzętu ani sterowników.

 

Więcej opcji monitorowania

W złotym wieku nagrań inżynierowie musieli sprawić, by miks brzmiał świetnie tylko w dwóch miejscach, w studiu i samochodzie. Jeśli weźmiesz pod uwagę warunki akustyczne i sprzęt zastosowany w każdym z nich, nie jest to takie proste, jak się wydaje. Dzisiejsze nagrania komputerowe muszą brzmieć świetnie w jeszcze większej liczbie sytuacji, takich jak odtwarzacze MP3, podcasty i inne systemy wymagające niskich tonów, więc doświadczanie miksu przez jak największą liczbę systemów głośnikowych jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Niezwykle wygodny Control2USB umożliwia przełączanie między maksymalnie 3 parami monitorów studyjnych; dodaj lub usuń subwoofer; słuchaj przez małe monitory w stylu vintage lub dowolną inną kombinację.

 

Specyfikacje

Wejścia analogowe 4 x XLR (podwójne sparowane wejścia stereo)
Wyjścia analogowe 4 xXLR (podwójne sparowane wyjścia stereo), 1 x XLR (wyjście mono), 2 x 1/4 "(słuchawki)
Łączność z komputerem 1 x USB typu B
Szerokość 22 cm
Głębokość 20cm
Waga 1,5 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

BEHRINGER MONITOR2USB | Kontroler USB z VCA, Instrumenty, Kontrolery, Studio i homerecording, BEHRINGER, Kontrolery odsluchu/monitorow, monitor2, monitor2usb, monitor 2 usb