Fraud Blocker

Behringer Monitor1 ][ Kontroler poziomu głośności

  • 247,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kontrolera Monitor 1

  • W pełni pasywny regulator głośności i tłumienia
  • Nieaktywny obwód gwarantuje najwyższą jakość sygnału
  • Duży potencjometr w formie koła ze wskaźnikiem dla dużej precyzji ustawień
  • 2 wysokiej jakości wejścia combo XLR/Jack i jedno stereofoniczne mini Jack 3,5 mm
  • 2 wysokiej jakości wyjścia XLR i jedno stereofoniczne mini Jack 3,5 mm

 

Ogólny opis

MONITOR1 Premium pasywny monitor stereo i kontroler głośności przenoszą sygnał analogowy na wyższy poziom, zapewniając kontrolę poziomu dźwięku w wysokiej rozdzielczości na wyciągnięcie ręki. Bez aktywnych obwodów lub cyfrowych artefaktów do koloryzacji dźwięku, możesz natychmiast dostosować poziom aktywnych monitorów studyjnych. Duże pokrętło głośności ułatwia ustawienie idealnego poziomu za każdym razem, bez konieczności sięgania po mikser lub myszkę. Dzięki wejściom combo XLR / TRS i wyjściom XLR, a także dwóm gniazdom jack 3,5 mm (1⁄8 "), MONITOR1 jest niezwykle łatwy do podłączenia do obecnego systemu.

 

Kontrola pasywna

Chociaż brzmi to sprzecznie, MONITOR1 jest całkowicie pasywny, co oznacza, że zewnętrzne zasilanie nie jest wymagane i nie ma aktywnych obwodów wpływających na czystość sygnału analogowego pochodzącego z miksera lub interfejsu audio. Monitor1 nie przeszkadza Twojemu źródłu dźwięku i nie doda żadnych zniekształceń ani interferencji RF do Twojego systemu. Niezależnie od tego, czy nagrywasz w sypialni, czy układasz utwory w profesjonalnym studio nagraniowym, Monitor1 dba o to, by głośność była zawsze dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz, a kiedy nadejdzie czas na przerwę, po prostu naciśnij przycisk wyciszenia, aby całkowicie wyłączyć dźwięk.

 

Większe znaczy lepsze?

Małe pokrętła zapewniają niską precyzję. I odwrotnie, im większe pokrętło, tym wyższa precyzja. Pomyśl o gałce jak o okręgu. Na małym kółku/pokrętle odległość od jednego stopnia do drugiego jest bardzo mała, co utrudnia perfekcyjne wybranie. Na dużym pokrętle odległość między stopniami koła jest znacznie większa, co pozwala z łatwością dokonywać precyzyjnych regulacji. Większe pokrętło pomaga szybko i dokładnie ustawić poziomy i takie właśnie znajdziemy w Monitor1. Ponadto zajmuje ułamek miejsca na biurku jako mikser, a dzięki niewielkim rozmiarom nigdy nie przeszkadza. Mimo że jest mały, stawia na jakość, od stereofonicznego combo XLR/TRS i wejść 1⁄8 "po wyjścia XLR i 1⁄8".

 

Specyfikacja

Producent Behringer
Model Monitor1
Kanały wejściowe 1x Stereo
Kanały wyjściowe 1x Stereo
Wejścia analogowe 2x XLR-1/4 "combo, 1 x 1/8"
Wyjścia analogowe 2x XLR, 1 x 1/8"
Zasilanie Pasywne

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

BEHRINGER MONITOR1 | Kontroler poziomu głośności , Monitory, słuchawki, adaptacja, Kontrolery odsłuchu/monitorów, Instrumenty, Kontrolery i oprogramowanie DAW, Studio i homerecording, BEHRINGER, Monitor1, Monitor 1