Fraud Blocker

Behringer NEKKST K5 ][ Monitor aktywny 5"

  • 504,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Monitora aktywnego 5" Behringer NEKKST K5

  • Wysokiej klasy monitor studyjny od renomowanej firmy Behringer
  • Zaprojektowany przez Keitha R. Klawittera, założyciela KRK
  • Bi-amp konfiguracja zapewniająca doskonałą jakość dźwięku
  • 5-calowy woofer z włókna szklanego i 1-calowy tweeter z kopułki jedwabnej
  • Zaawansowana technologia Waveguide gwarantuje szeroką skalę odsłuchową
  • Moc 150 W zapewnia czysty i dynamiczny dźwięk w całym zakresie częstotliwości

 

Ogólny opis

Behringer - innowacje w muzyce

Założona w 1989 roku przez Uli Behringera, marka Behringer szybko stała się synonimem innowacyjności w dziedzinie sprzętu audio. Początkowo skupiając się na potrzebach własnych oraz swoich przyjaciół, Behringer rozwinął filozofię dostarczania produktów zmieniających życie w cenach, na które każdy może sobie pozwolić. Dzięki skupieniu na klientach z różnych sektorów, takich jak Live Portable Sound, Musician, Recording, DJ/EDM oraz Broadcast, Behringer nieustannie dąży do spełniania i przekraczania oczekiwań muzycznych marzeń swoich użytkowników.

Monitor aktywny NEKKST K5

Monitor aktywny NEKKST K5 od Behringera to wynik współpracy między inżynierami audio Behringera a mistrzem projektowania głośników, założycielem KRK – Keithem R. Klawitterem. Ten 150-watowy monitor studyjny charakteryzuje się niezrównaną jakością dźwięku, idealną dla wszystkich środowisk wymagających krytycznego słuchania. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi bi-amplifikacji z osobnymi wzmacniaczami dla 5-calowego głośnika niskotonowego z włókna szklanego i 1-calowego tweetera z kopułką jedwabną, NEKKST K5 generuje głębokie basy, podczas gdy ultrawysokorozdzielczy tweeter zapewnia iskrzące wysokie tony. Wszystko to jest wzmocnione zaawansowaną technologią prowadzenia fali Keitha.

Znaczenie monitorów studyjnych

Celem doskonałego monitora studyjnego jest przedstawienie dokładnego obrazu miksu, umożliwiając ocenę, jak dobrze będzie on brzmiał w różnorodnych środowiskach odsłuchowych. NEKKST K5 z jego zadziwiająco płaską charakterystyką odpowiedzi pozwala pracować z pełnym przekonaniem, że miksy będą wiernie odtwarzane na różnych systemach i dla szerokiej publiczności. Dzięki temu monitor aktywny staje się nieocenionym narzędziem w rękach profesjonalistów.

Keith R. Klawitter i jego dzieło

Keith R. Klawitter, założyciel KRK i człowiek, który poświęcił znaczną część swojego życia poszukiwaniom „idealnego” głośnika, zaprojektował referencyjny monitor NEKKST K5 o mocy 150 Wat. Wykorzystując jego zaawansowaną technologię prowadzenia fali, K5 oferuje wyjątkową dyspersję akustyczną, co ułatwia i optymalizuje monitoring. Oddzielne wzmacniacze dla sygnałów wysokich i niskich częstotliwości oraz genialnie zaprojektowany crossover zapewniają doskonałą reprodukcję dźwięku zarówno przez głośnik niskotonowy z odpornego na deformacje włókna szklanego, jak i przez precyzyjny tweeter z kopułką jedwabną. NEKKST K5 spełnia oczekiwania nawet najbardziej doświadczonych inżynierów i producentów muzycznych.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka Behringer
Model NEKKST K5
Typ produktu Monitor aktywny 5"
EAN 4033653022873
Zasilanie Tak
Konfiguracja mocy Bi-amped
Ilość Pojedynczy

Parametry techniczne

Rozmiar głośnika niskotonowego 5" woofer
Rozmiar głośnika wysokotonowego 1" tweeter
Całkowita moc 100W
Częstotliwość podziału zwrotnicy 3.2kHz
Maksymalny poziom SPL 100 dB SPL @ 1m
Typy wejść 1 x XLR, 1 x 1/4", 1 x RCA

Parametry fizyczne

Typ obudowy Ported
Materiał obudowy 15mm MDF z matową czarną okleiną PVC
Wysokość 11.3"
Szerokość 7.8"
Głębokość 9.7"
Waga 11 lbs.

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer NEKKST K5 ][ Monitor aktywny 5", Monitory studyjne, BEHRINGER