Fraud Blocker

Behringer X AIR XR18 ][ Mikser cyfrowy rack z WiFi

 • 3 255,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy cyfrowego miksera audio Behringer XR18

 • Cyfrowy mikser audio z wbudowanym modułem Wi-Fi niemieckiej firmy Behringer
 • Obudowa rackowa do montażu na statywie oraz w racku
 • Przedwzmacniacze zaprojektowane przez Midasa
 • Dwukierunkowy interfejs USB 18x18
 • 40-bitowy zmiennoprzecinkowy procesor DSP
 • W pełni funkcjonalne przetwarzanie kanałów
 • FX Rack zapewnia efekty studyjnej jakości
 • 100-pasmowy RTA dla wszystkich korektorów kanałów i magistrali
 • Kompatybilny z Ultranet
 • Możliwość montażu do racka

 

Ogólny opis

Bezprzewodowe miksowanie na żywo

Behringer XR18 potwierdza realia współczesnego miksowania na żywo. Zintegrowane Wi-Fi zapewnia zdalne sterowanie funkcjami miksera z tabletu lub laptopa bez konieczności konfigurowania i konfigurowania zewnętrznego routera. Teraz możesz skupić się na swoim miksie, poruszając się po sali, aby doświadczyć tego, co słyszy twoja publiczność w dowolnym miejscu w audytorium. Dostosuj monitory z perspektywy wykonawców. To jest miksowanie na żywo tak, jak powinno być — naturalne i intuicyjne. Czego efektem są lepiej brzmiące koncerty :)

Standard Ultranet

Możliwości bezprzewodowe XR18 ułatwiają modyfikowanie miksu monitorów z perspektywy wykonawców, ale dlaczego nie pozwolić muzykom na miksowanie własnych IEM-ów lub wedgesów? XR18 jest wyposażony w port Ultranet do łatwego przesyłania dźwięku przez kabel Cat 5e do innego sprzętu zgodnego z Ultranet. Kompatybilność z osobistym systemem monitorowania Behringer P16-M oznacza, że ​​możesz skoncentrować się na swoim miksie i pozostawić miks odsłuchowy wykonawcom (zaufaj nam, podziękują ci za to). To się nazywa inteligentne miksowanie! 

Przedwzmacniacze MIDASA

Dzięki 16 zaprojektowanym przez Midasa przedwzmacniaczom mikrofonowym i 40-bitowemu zmiennoprzecinkowemu procesorowi DSP, który zapewnia praktycznie nieograniczony zakres dynamiki bez wewnętrznego przeciążenia i niskiej latencji, XR18 zapewnia nienaganną jakość dźwięku — taką samą jak uznany mikser cyfrowy X32 firmy Behringer. Przedwzmacniacze XR18 są w pełni programowalne i sterowane zdalnie za pomocą tabletu z systemem iOS lub Android, co zapewnia niemal nieograniczoną elastyczność w sytuacji na żywo.

Inteligentne funkcje oraz wydajny procesor dźwięku

Behringer zaprojektował XR18 z inteligentnymi funkcjami, które mogą uczynić Cię bohaterem miksowania dźwięku. Kanały XR18 są w pełni obciążone, z filtrami górnoprzepustowymi na kanał, bramkami, pełną dynamiką (w tym kompresją, limitowaniem, ekspansją, tłumieniem, sidechainingiem i innymi) w pełni parametrycznym 4-pasmowym korektorem i routingiem do sześciu wyjść Aux. Jeśli chodzi o EQ, XR18 pozwala analizować zawartość częstotliwości w utworach dzięki 100-pasmowemu analizatorowi czasu rzeczywistego, wbudowanemu w każdy kanał wejściowy, a następnie kształtować je za pomocą korektora. Dzięki wizualnej informacji zwrotnej wbudowanej bezpośrednio w aplikację sterującą, możesz dokładnie zobaczyć, co musisz zrobić, i dokonać szybkich, chirurgicznych korekt częstotliwości, które wymagają wzmocnienia lub obcięcia.

Efekty studyjnej jakości

Wirtualny FX Rack XR18 oferuje cztery procesory true-stereo (osiem mono), w tym delay, chorus i procesor dynamiki. To jest wystarczająco dużo, aby jednocześnie obsługiwać wysokiej jakości pogłosy prawdziwego stereo i 31-pasmowy korektor, bez potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu. Wybierz dowolną kombinację wysokiej klasy symulacji klasycznych pogłosów studyjnych, takich jak Lexicon 480L i PCM70, EMT250 lub Quantec QRS. Wbudowane przetwarzanie XR18 oznacza, że ​​Twój komputer nie będzie musiał wykonywać dodatkowych ciężkich prac podczas sesji miksowania z licznymi wtyczkami.

Nagrywanie prosto do DAW

XR18 ma szybki, dwukierunkowy interfejs USB 18 x 18, dzięki czemu XR18 jest potężnym cyfrowym rozwiązaniem do miksowania do nagrywania bezpośrednio do cyfrowej stacji roboczej audio działającej na iPadzie lub komputerze. Możesz zobaczyć, jak ta aranżacja może zwiększyć produktywność w scenariuszu na żywo, zapewniając bezproblemowe, nieskazitelne, wielościeżkowe przechwytywanie programu, które można zabrać z powrotem do studia w celu postprodukcji. Ale niezależnie od tego, czy nagrywasz występ na żywo, czy nagrywasz w studiu, przekonasz się, że XR18 sprawia, że ​​nagrywanie świetnie brzmiących utworów jest niezwykle łatwe.

 

Specyfikacja

Producent Behringer
Model XR18
Rodzaj miksera Cyfrowy
Kanały 18
Wejścia - przedwzmacniacze mikrofonowe 16 x XLR-1/4" combo
Moc fantomowa Tak (aktywowane przez aplikację zdalną)
Wejścia - Linia 2 x 1/4" TRS
Wyjścia - Główne 2 x XLR
Wyjścia - Inne Port Ultranet (połączenie P16-M i P16-D)
Autobusy/Grupy 6 x XLR (wyjście magistrali Aux)
Dane we/wy Ethernet, wbudowany moduł Wi-Fi, USB
USB 1 x Typ B
Łączność z komputerem Ethernet, Wi-Fi, USB (18 x 18)
MIDI I/O
Słuchawki 1 x 1/4" TRS
Zespoły EQ 100-pasmowy analizator czasu rzeczywistego (RTA)
Efekty 4 silniki efektów/modelowania stereo, w tym opóźnienia, chorus, dynamika, pogłosy Lexicon, flangery i inne
Możliwość montażu w stojaku tak
Rozmiary 13,97 x 14,98 x 32,27 cm
Głębokość 3,19 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

BEHRINGER X AIR XR18 | Mikser cyfrowy rack z WiFi, Miksery cyfrowe rack, Miksery audio, powermiksery, Nagłośnienie, BEHRINGER, XR18, XR-18, XR 18

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 07/11/2023

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 07/11/2023

07-11-2023
Nowości w naszym sklepie muzycznym! 🌟🎸🎶 Chcielibyśmy poinformować Was o najnowszych dostawach w naszym sklepie muzycznym. Pragniemy jednak zaznaczyć, że podane informacje dotyczą jedynie tego, co zostało przyjęte na nasz magazyn. Prosimy o sprawdzenie dostępności na stronie internetowej lub bezpośrednio u nas w sklepie. zamowienia skladmuzyczny · Dostawy...