Fraud Blocker

Behringer XR12 ][ Mikser cyfrowy rack z WiFi z serii X AIR

 • 1 796,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy miser cyfrowego XR12

 • 12-wejściowy mikser cyfrowy z serii AIR stworzony do współpracy z iPadem i tabletami z systemem Android.
 • Posiada 4 programowalne przedwzmacniacze MIDAS, 8 wejść liniowych, zintegrowany moduł WiFi i wbudowaną stereo nagrywarkę USB.
 • Sterowany iPadem (iOS) lub tabletem z systemem Android, do wykorzystania w warunkach studyjnych i live.
 • Wbudowany 3-trybowy router WiFi dla zapewnienia bezpośredniego sterowania bez potrzeby korzystania z zewnętrznych routerów.
 • Rewolucyjny algorytm automatycznego miksowania, działający na zasadzie podziału wzmocnienia.
 • Złącze USB do nieskompresowanego nagrywania stereo WAV i odtwarzania.
 • Wirtualny rack efektowy wyposażony w 4 stereofoniczne sloty FX
 • 100-pasmowy analizator widma w czasie rzeczywistym (RTA) dla wszystkich kanałów i bus EQ.
 • 6 szyn AUX i główne szyny LR wyposażono w inserty, pełną obróbkę dynamiki i 6-pasmowy korektor parametryczny lub 31-pasmowy korektor graficzny.
 • 2 wysyłki AUX na złączach XLR i 2 wyjścia główne XLR oraz wyjście słuchawkowe.
 • 40-bitowe zmiennoprzecinkowe DSP oferujące "nieograniczony" zakres dynamiki bez wewnętrznego przeciążenia i niemal zerową latencją.
 • Bezpłatne aplikacje dla systemów iOS, Android i PC/Mac/Linux, umożliwiające zdalną obsługę poprzez Ethernet, LAN lub WiFi.
 • Złącza MIDI In/Out umożliwiają sterowanie mikserem z innych urządzeń MIDI lub użycie miksera jako interfejs MIDI na USB.
 • Bezpłatne aktualizacje oprogramowania – w tym nowe pluginy FX do pobrania ze strony www.behringer.com
 • Uszy rackowe oraz dodatkowe elementy wzmacniające obudowę w zestawie.
 • Wbudowany uniwersalny zasilacz impulsowy, zapewniający dźwięk pozbawiony zakłóceń oraz niski pobór mocy.

 

Ogólny opis

X AIR XR12

Jakiś czas temu inżynierowie i marktingowcy z firmy dokonali pewnej zmiany na runku i zbudowali mikser X32, który całkowicie zmienił zasady grygrę, w eefekcie czego ponad 100 000 użytkowników cieszy się z rezultatów tej zmiany. Teraz ta sama niesamowita technologia została zastosowana małym, ale niesamowicie potężnym mikserze do montażu w racku, który na zawsze zmieni zarówno sposób nagrywania, jak i sposób odtwarzania muzyki na żywo. Rewolucyjny XR12 to potężny, 12-wejściowy, przenośny / montowany w racku mikser do iPada i tabletów z systemem Android, który idealnie nadaje się zarówno do zastosowań na żywo, jak i studyjnych, dzięki 4 nagradzanym przedwzmacniaczom mikrofonowym zaprojektowanym przez MIDAS, wygodnemu zintegrowanemu modułowi Wi-Fi do komunikacji bezprzewodowej sterowanie, a także łączność USB do przechowywania plików, aktualizacji systemu i nieskompresowanych nagrań stereo za pośrednictwem nagrywarki stereo USB. Dołączone sa też również uszy do montażu i zderzaki ochronne, aby zwiększyć elastyczność w zastosowaniach studyjnych i scenicznych. Swoboda poruszania się i manipulowania wszystkimi parametrami miksu za pomocą bezpłatnych aplikacji na iOS i PC pozwala wybrać idealny dźwięk z dowolnego miejsca w lokalu - lub z pokoju śledzenia! Zaawansowana inżynieria i drobiazgowa konstrukcja zapewniają znakomitą jakość dźwięku w niezwykle przystępnej cenie - po raz kolejny zmieniając grę.

 

MIDAS - Legenda jakości dźwięku

Od momentu powstania w latach 70-tych MIDAS ma długą historię innowacji i przywództwa w świecie konsolet mikserskich audio. Legendarne konsole MIDAS, takie jak XL4 i Heritage H3000, wykorzystywane przez najbardziej znane na całym świecie zespoły koncertowe i instalacje, szybko stały się standardami branżowymi. MIDAS zyskał swoją nienaganną reputację dzięki bezkompromisowemu podejściu do dźwięku i jakości wykonania, aw szczególności dzięki nagradzanym przedwzmacniaczom mikrofonowym, które są uważane przez ekspertów branżowych za najlepiej brzmiące projekty w branży. Opierając się na tej spuściźnie, systemy miksujące na żywo z serii XL8 i PRO kontynuują to wspaniałe dziedzictwo wielokrotnie nagradzanej jakości dźwięku. BEHRINGER z dumą wykorzystuje zaprojektowane przez MIDAS przedwzmacniacze mikrofonowe, zapewniające najwyższą jakość odtwarzania dźwięku zarówno na żywo, jak iw studiu. Dowiedz się więcej o niesamowitej spuściźnie MIDAS, odwiedzając ich obszerną witrynę internetową.

 

Wbudowany router Wi-Fi z trzema trybami

Zaprojektowany z myślą o maksymalnej mobilności, XR12 jest wyposażony w zintegrowany moduł Wi-Fi do bezpośredniego sterowania funkcjami miksera - bez konieczności instalowania i konfigurowania zewnętrznego routera. XR12 daje swobodę skupienia się na miksie, jednocześnie pozwalając na poruszanie się po sali, aby doświadczyć tego, co słyszy każda część publiczności. Dodatkowo dostosować kliny monitora na żywo z perspektywy artysty - lub jeszcze lepiej, pozwolić im miksować własne IEM i monitory podłogowe za pomocą własnych tabletów.

Punkt dostępowy to najłatwiejszy sposób na bezpośrednie i jednoczesne podłączenie do 4 klientów (np. IPad, smartfon / tablet z Androidem lub laptop). W tym trybie pilot powinien być uruchomiony i uruchomiony w mniej niż minutę. Klient Wi-Fi umożliwia dodanie miksera do istniejącej sieci bezprzewodowej, do której podłączone są sterujące aplikacje i urządzenia. Alternatywnie, połączenia przewodowe można nawiązywać bezpośrednio do komputera, do sieci lokalnej (LAN) lub przy podłączaniu do dedykowanego routera Wi-Fi, np. W przypadku zastosowań o rozszerzonym zasięgu lub 5 GHz.

 

Łączność USB i nagrywanie stereo

Złącze USB typu A na panelu przednim sprawia, że ​​XR12 jest nie tylko niesamowicie wydajnym cyfrowym rozwiązaniem do miksowania, ale także umożliwia nagrywanie ścieżek stereo na żywo bezpośrednio na podłączonych nośnikach USB flash lub dyskach twardych. Można ustawić idealny miks na żywo z efektami i zerową latencją, wysyłając dedykowany miks stereo do pendrive'a w celu nagrywania lub odtwarzania muzyki w tle w przerwie. Niezależnie od tego, czy tworzy się historię rocka w studio, czy chcemy uchwycić intymne występy na żywo - nagrywanie oszałamiających utworów z wyjątkową wyrazistością nigdy nie było łatwiejsze.

 

Rewolucyjne automatyczne miksowanie

Kiedy aplikacja wymaga konfiguracji z wieloma mikrofonami, takiej jak dyskusja panelowa na scenie, konferencja prasowa lub postępowanie na sali sądowej itp., Utrzymanie tak wielu otwartych mikrofonów może stać się wyzwaniem, a jednocześnie zachować maksymalne wzmocnienie i priorytet moderatora. Pierwsza z kompaktowych mikserów audio, nasza rewolucyjna technologia X AIR Gain Sharing może łatwo zarządzać w pełni zautomatyzowanymi miksami z kilkoma mikrofonami na żywo. Oparty na legendarnym systemie Dan Dugan automix, model współdzielenia wzmocnienia XR12 automatycznie kontroluje poziomy wszystkich wybranych mikrofonów w czasie rzeczywistym, bez żadnych artefaktów bramkowania lub modulacji szumów.

Ta funkcja radykalnie zmniejsza typowe problemy ze sprzężeniem zwrotnym, hałasem studyjnym i filtrowaniem grzebieniowym, które mogą wystąpić, gdy dwa lub więcej mikrofonów znajduje się blisko siebie. Technologia X AIR Gain Sharing zapewnia spójną strukturę wzmocnienia systemu, nawet gdy wielu mówców mówi w tym samym czasie.

 

4 wbudowane silniki efektów X32

Wyposażony w te same silniki FX, co legendarna już X32 Digital Mixing Console, wbudowany wirtualny FX Rack zapewnia dostęp do czterech procesorów true-stereo (8 mono), multiefektów, w tym delay, chorus, dynamics - plus XR12 może obsługiwać produkcję -jakości, prawdziwie stereofoniczne pogłosy jednocześnie z 31-pasmowym korektorem na szynie głównej i AUX, wszystko bez dodatkowego sprzętu. Możesz wybrać dowolną kombinację wysokiej klasy symulacji legendarnych efektów studyjnych, takich jak Lexicon 480L i PCM70, a także pogłosów EMT250 i Quantec QRS. Wbudowane przetwarzanie oznacza, że ​​Twój komputer nie musi wykonywać ciężkiej pracy podczas sesji miksowania z wtyczkami DAW, ponieważ XR12 ma pod maską całe studio efektów. Zaprojektowane na zamówienie i fizycznie wzorowane na jednych z najbardziej znanych i poszukiwanych procesorów, wszystkie efekty działają w środowisku silnika miksującego X32 o niskich opóźnieniach, zapewniając bezbłędną wydajność, elastyczne trasowanie i koniec błędów kabli na zawsze!

 

100-pasmowy RTA dla wszystkich korektorów kanału / szyny 

XR12 zawiera wysokiej rozdzielczości 100-pasmowy analizator czasu rzeczywistego (RTA) z pełnymi słupkami i widokami spektrografu. Ten wysokiej rozdzielczości RTA wyświetla rozkład energii dźwięku w 100 pasmach częstotliwości w czasie - rejestrując okno sonogramu o długości pełnych 10 sekund. Przełączaj się między widokiem Large RTA, wyświetlającym dowolny dostępny sygnał w rozdzielczości pełnoekranowej, a widokiem Combined RTA pokazanym nad każdą z krzywych korektora kanału i magistrali - i zobacz wyniki wybranych filtrów. Dodatkowo, RTA może być wyświetlany na górze 31-pasmowych korektorów graficznych w magistrali Main LR lub Aux. Monitorowanie i kontrolowanie częstotliwości nigdy nie było łatwiejsze!

 

Bezkompromisowe przetwarzanie kanałów

XR12 pozwala osiągnąć ten sam niesamowity poziom finezji EQ, co wielokrotnie nagradzany X32 dzięki 100-pasmowemu analizatorowi czasu rzeczywistego, który jest wbudowany w każdy kanał wejściowy i korektor magistrali. Wizualne sprzężenie zwrotne wbudowane w aplikację sterującą umożliwia szybkie, chirurgiczne korygowanie częstotliwości wymagających wzmocnienia lub cięcia. Będziesz się zastanawiać, jak bez niego byłbyś kiedykolwiek EQ! Każdy kanał wejściowy posiada również 4-pasmowy, w pełni parametryczny korektor Low-Cut oraz ten sam zestaw dynamiki Gate i Compressor, co X32 - z jednym bardzo specjalnym dodatkiem; możesz wybrać funkcjonalność Expert lub Simple. W trybie eksperta możesz przejść do szczegółów i poznać każdy niuans swojej dynamiki. Lub, jeśli wolisz bardziej „plug and play”, tryb prosty pozwala wybrać jeden z naszych 4 starannie zoptymalizowanych ustawień wstępnych - lub załadować własne szablony kanałów. Dodaj do tego 40-bitowy zmiennoprzecinkowy procesor DSP, a doświadczysz praktycznie „nieograniczonego” zakresu dynamiki bez wewnętrznego przeciążenia i prawie zerowego całkowitego opóźnienia. Oprócz głównej magistrali L / R dla Front of House, 6 szyn Aux jest dostarczanych do wybierania idealnych miksów monitorowych lub tworzenia dedykowanego miksu do nagrywania stereo USB - wraz ze wstawkami, dynamiką i 6-pasmowym korektor parametryczny lub 31-pasmowy korektor graficzny. A jeśli wszystkie te wyjątkowe opcje EQ wywołują uśmiech na Twojej twarzy, pokochasz to jeszcze bardziej, gdy powiemy Ci, że dostępne są również 100-pasmowe RTA!

 

Wejście / wyjście MIDI dla kontrolerów występów na żywo

Fizyczny port MIDI I / O miksera XR12 może być również używany do podłączania zewnętrznych kontrolerów MIDI, takich jak nasze produkty X-TOUCH lub B-CONTROL, w celu dynamicznego kontrolowania poziomu kanału, wyciszania i regulacji panoramy podczas występu. A ponieważ w pełni funkcjonalny XR12 obsługuje również protokół Mackie Control, możesz łatwo zastosować wszechstronną zdalną edycję i regulację parametrów za pomocą dowolnego kompatybilnego urządzenia MIDI.

 

Dedykowane aplikacje i oprogramowanie - obejmuje wszystkie platformy

Producenta zdał sobie sprawę, że „jeden rozmiar nie zawsze pasuje do wszystkich”, w związku z tym poszli o krok dalej i dostarczyli aplikacje dla wszystkich najpopularniejszych urządzeń i systemów operacyjnych. Zostały zaangażowane dedykowane zespoły programistyczne dla aplikacji opartych na iOS *, Android *, PC / Mac * i Linux * dla miksera XR12. Pobierając aplikację XR12 na swój system operacyjny, można mieć pewność, że uzyska się w pełni zoptymalizowaną obsługę.

 

X AIR EDIT (PC / Mac / Linux)

Jeśli aplikacja wymaga komputera do zdalnego sterowania mikserem BEHRINGER X AIR, X AIR EDIT został stworzony właśnie dla Ciebie. Po prostu trzeba zainstalować i uruchomić darmowe oprogramowanie za pomocą komputera, połącz się z mikserem za pomocą wbudowanego złącza Ethernet (LAN) za pomocą kabla Cat 5 (maks. 100 m długości) - a wszystkie funkcje miksera X AIR zostaną natychmiast odzwierciedlone na komputerowym ekranie. Ponieważ ekran komputera jest większy niż ten w telefonie, X AIR EDIT umożliwia otwieranie i skalowanie większej liczby okien aplikacji, na przykład do routingu lub edycji efektów, co pozwala na pierwszy rzut oka zdecydować, ile informacji potrzeba. Obsługiwane są wszystkie ekrany dotykowe oraz mysz, aby dostosować ustawienia fizycznego miksera. Można nawet zdalnie sterować wieloma mikserami z jednego komputera lub stworzyć kilka strategicznie rozmieszczonych stacji komputerowych do sterowania tym samym mikserem. Dzięki X AIR EDIT Twój komputer PC, Linux lub Mac stanie się wirtualnym mikserem - zarówno na żywo, jak iw studio!

 

X AIR dla iPada

Front of House jest wszędzie tam, gdzie Ty i Twój iPad jesteście - dzięki nowej aplikacji X AIR na iPada. Po prostu pobierz bezpłatną aplikację na swojego iPada, ustaw mikser BEHRINGER X AIR na tryb Access Point i podłącz iPada do sieci XR12, która się pojawi. Po uruchomieniu aplikacji X AIR, wybierz obraz miksera i całe X AIR Ustawienia miksera można teraz regulować bezpośrednio z iPada. Możesz zapisać swoje ulubione sceny i załadować wcześniej zapisane sceny i ustawienia wstępne do / z iPada lub dostosować układ kanału - wszystko dzięki wsparciu innowacyjnej funkcji przeciągnij i upuść.

 

X AIR dla systemu Android

Zaprojektowana specjalnie dla wszystkich urządzeń mobilnych z systemem Android (4.0 lub nowszym), w tym tabletów i smartfonów, aplikacja może być używana w jednym z dwóch trybów: tryb mieszania pełnego dostępu; lub podłączony do określonej szyny aux w celu zdalnego tworzenia miksów monitorów osobistych na mikserach BEHRINGER X AIR. Korzystając z tej bezpłatnej i łatwej do nauczenia aplikacji, każdy wykonawca może użyć swojego urządzenia z systemem Android do wybrania idealnego osobistego miksu IEM lub monitora klinowego, bez konieczności konsultowania się z inżynierem dźwięku w celu uzyskania pomocy. Dzięki aplikacji X AIR dla systemu Android miksowanie na monitorze stało się o wiele bardziej osobiste - zarówno na żywo, jak iw studio! Ale to nie koniec - w trybie miksowania z pełnym dostępem aplikacja zapewnia kontrolę nad przetwarzaniem wszystkich kanałów, w tym nad nakładką RTA, edycją efektów, zapisywaniem / ładowaniem scen lub ustawień wstępnych i wiele więcej - niezależnie od tego, czy używasz 12-calowego tabletu lub 5-calowy smartfon.

 

Oszałamiająca wydajność - doskonała wartość

Trzy firmy łączyła wspólna wizja - zaprojektować i zbudować najlepiej brzmiące, zaawansowane technicznie produkty audio dla wymagających profesjonalistów. Wyposażony w funkcje XR12 jest wynikiem wiedzy inżynieryjnej, produkcyjnej i aplikacyjnej legendarnego producenta konsol MIDAS, kultowego geniusza przetwarzania sygnału KLARK TEKNIK - oraz wyjątkowej zdolności BEHRINGER do oferowania doskonałej wartości.

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Mikser cyfrowy rack z WiFi X AIR XR12 BEHRINGER, Miksery cyfrowe rack, Miksery audio, Nagłośnienie, BEHRINGER, Naglosnienie, XR12, XR-12, XR 12, mikser cyfrowy, cyfrowy mikser, mały mikser cyfrowy