Fraud Blocker

Allen & Heath SQ-6 ][ Cyfrowy mikser audio

  • 21 330,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Allen & Heath SQ-6 ][ Mikser cyfrowy

Kluczowe cechy cyfrowego miksera audio Allen & Heath SQ-6

  • Cyfrowy mikser audio SQ-6 to produkt brytyjskiej firmy Allen & Heath, znanej z produkcji sprzętu audio wysokiej jakości
  • Opiera się na nowoczesnym rdzeniu FPGA, zapewniającym dźwięk o wysokiej rozdzielczości 96 kHz
  • Posiada 24 wbudowane przedwzmacniacze, umożliwiające obsługę do 48 wejść mikrofonowych
  • Zintegrowany interfejs audio pracuje w standardzie ASIO i Core Audio, jest kompatybilny z wiodącymi standardami przesyłania audio
  • SQ-6 wyposażony jest w osiem efektów FX z dedykowanymi kanałami powrotu, oferując emulacje legendarnych klasycznych pogłosów
  • Można go bezproblemowo zintegrować z innymi systemami Allen & Heath, takimi jak ME-1 i ME-500, a także podłączyć bezpośrednio do innego SQ

 

Ogólny opis

O firmie Allen & Heath

Allen & Heath to renomowany producent sprzętu audio, który zdobył ugruntowaną reputację jako producent wysokiej jakości mikserów cyfrowych. Firma jest znana z innowacyjności i nieustannego dążenia do doskonałości, co przekłada się na produkty o wyjątkowej jakości dźwięku i niezawodności. SQ-6 to nowoczesny mikser cyfrowy, który jest w pełni kompatybilny z wiodącymi standardami przesyłania audio, takimi jak Dante lub Waves.

Charakterystyka miksera

Mikser SQ-6 oparty jest na nowoczesnym rdzeniu Allen & Heath XCVI FPGA, który zapewnia dźwięk w wysokiej rozdzielczości 96 kHz. Mikser posiada 24 wbudowane przedwzmacniacze, 48 wejść mikrofonowych oraz 8 stereofonicznych kanałów FX z dedykowanymi powrotami. SQ-6 jest wyposażony w port SLink, który umożliwia podłączenie do systemów Allen & Heath AR2412, AR84 i DX168. Mikser SQ-6 dostarcza wszystkie narzędzia potrzebne do profesjonalnej produkcji na żywo.

Nowoczesne funkcje

SQ-6 oferuje zaawansowany automatyczny mikser mikrofonowy AMM oraz bibliotekę RackExtra FX, która zawiera emulacje legendarnych klasycznych pogłosów. SQ-6 jest w pełni zintegrowany z mikserem, co umożliwia łatwe i szybkie dostosowanie ustawień do potrzeb użytkownika. SQ-6 może być poszerzony o dodatkowe kanały wejściowe i wyjściowe, dodając do SQ kartę Dante lub Waves.

Trwałość i niezawodność

SQ-6 charakteryzuje się niezwykle solidną konstrukcją, która pozwala na transport samolotowy bez obaw o uszkodzenia. Firma Allen & Heath poddała SQ wielu trudnym testom, aby zapewnić jego wytrzymałość i niezawodność w najbardziej wymagających warunkach. SQ-6 to serce rozbudowanego systemu, które sprawdzi się zarówno w studiu, jak i na scenie.

Wykorzystaj swój potencjał miksowania dzięki panelowi sterowania SQ

Panel sterowania SQ skupia się wokół 7-calowego pojemnościowego ekranu o wysokiej rozdzielczości, oprawionego w szereg wydajnych, oświetlających enkoderów, aby stworzyć intuicyjną, zintegrowaną mieszaninę wyraźnych informacji wizualnych i natychmiastową, bezpośrednią kontrolę. Kanały i miksy można przeciągać i upuszczać na dowolny pasek, dzięki niestandardowym nazwom i kodowaniu kolorami na ekranach pasków kolorów, co pozwala zbudować środowisko miksowania odzwierciedlające własny przepływ pracy. Każdy pasek wyposażony jest w opatentowany system dozowania kanałów Chromatic, dzięki któremu można uzyskać szybki podgląd poziomu dzięki diodom LED o zmiennej jasności i kolorze.

Kompatybilność SQ-6

SQ-6 jest kompatybilny z wiodącymi standardami przesyłania audio, takimi jak Dante lub Waves. Mikser wbudowany jest również 32x32 interfejs audio pracujący w 96 kHz, kompatybilny z ASIO i Core Audio. Dzięki temu SQ-6 może bezproblemowo zintegrować się z dowolnym systemem dźwiękowym.

Aplikacje SQ

Allen & Heath udostepnia 2 aplikacje dla SQ, jedna to SQ MixPad dla inżynierów, a d SQ4You dla wykonawców.

  • Aplikacja SQ MixPad jest dostępna bezpłatnie na platformach iOS i Android, zapewniając bezprzewodową kontrolę głównych funkcji miksowania. Umożliwia to inżynierowi miksowanie z różnych pozycji słuchania, ustawianie miksów monitorów ze sceny lub po prostu dodawanie dodatkowego sterowania lokalnego.
  • SQ4You to osobista aplikacja do miksowania, która towarzyszy mikserom serii SQ, umożliwiająca nawet 8 wykonawcom sterowanie własnymi miksami monitorów z urządzeń z systemem Android lub iOS oraz zwalnianie inżyniera dźwięku w celu skupienia się na brzmieniu front-house.

Najlepszy mikser IEM: niezrównana moc i czystość dla systemów monitorowania dousznego

Dzięki nie mniej niż 12 stereofonicznym miksom, super-niskim opóźnieniom i zarówno korektorowi parametrycznemu, jak i graficznemu w każdym miksie, SQ jest idealnym towarzyszem dla zestawów monitoringu dousznego.

Odblokuj nieograniczone możliwości dzięki ME Personal Mixing System

SQ jest w pełni kompatybilny z systemem osobistego miksowania ME, umożliwiając wykonawcom przejęcie kontroli nad własnymi miksami monitorów. Dowolna liczba osobistych mikserów ME-1 i ME-500 może być połączona szeregowo z portu SLink miksera lub z podłączonego zdalnego ekspandera.

O czym należy pamiętać jeszcze?

Jak to mówił nasz wielki przyjaciel Krzysiu, na szczęście pracujemy w branży Audio, a nie IT i tu liczy się dźwięk i brzmienie. Ta myśl padła podczas prezentacji mikserów cyfrowych Allen&Heath, gdy jeden z widzów zadał pytanie, jak się mają miksery Alleh&Heath do mikserów X32 Behringera. I oczywiście zdanie jest mocno sugerujące, ale też każdy powinien sobie na nie odpowiedzieć sam, a jedynym szczerym sposobem odpowiedzi na nie jest tylko wejście w posiadanie miksera i jego używanie. Nie ma sensu w nieskończoność rozwodzić się nad zaletami tego i tamtego. Wiadomo, coś za coś, bez ryzyka nie ma zabawy ;) Wygoda użytkowania to jedno, ale też jakość brzmienia i dźwięk to drugie. Polecamy pamiętać o tym przy wyborze miksera, a my troche już używaliśmy tego miksera na takbrzmimiasto i z doświadczenia polecamy gorąco!:)

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand Allen & Heath
Model SQ-6
Rodzaj produktu Cyfrowy mikser audio

Parametry Wejścia/Wyjścia

Typ wejścia Cyfrowy
Kanały 48
Wejścia - Przedwzmacniacze mikrofonowe 24 x XLR
Zasilanie fantomowe 24 kanały, Talkback
Wejścia - Linia 24 x XLR
Wejścia - Inne 2 x 1/4, 2 x 1/4, 1 x 1/8
Wyjścia - Główne 2 x 1/4, 2 x XLR
Wyjścia - Inne 14 x XLR
Wyjścia - Cyfrowe 1 x XLR

Parametry Techniczne

Autobusy/Grupy 36 bus
Wstawki Wewnętrzne Pre EQ/Kompresor
Talkback 1 x XLR
MIDI I/O USB
Data I/O 1 x EtherCon, 1 x Ethernet RJ-45
Słuchawki 1 x 1/4
USB 1 x Typ B, 1 x Typ A
Łączność z komputerem USB, Ethernet

Parametry Funkcjonalne

Pilot zdalnego sterowania 1 x 1/4
Sloty rozszerzeń I/O 1 x Port karty opcji
Fadery 25 x 100mm zmotoryzowane
Rozdzielczość A/D 24-bit/96kHz
Paski EQ Parametryczny EQ, 28-pasmowy graficzny
Efekty Opóźnienie, Reverb, Chorus, Flanger, Phaser
Przetwarzanie sygnału Dynamika
Kontrola DAW Kontrola MIDI DAW przez USB

Parametry Estetyczne

Ekran 7 calowy ekran dotykowy w kolorze

Parametry Wydajności

Przechowywanie USB Typ A
Oprogramowanie Aplikacja do zdalnego miksowania bezprzewodowego iPad/Android

Parametry Fizyczne

Źródło zasilania Zasilacz AC
Wymiary 198.12 x 514.35 x 637.5 mm
Waga 13.29 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Mikser cyfrowy Allen&Heath SQ-6, miksery audio, miksery cyfrowe stół, ALLEN&HEATH, miksery cyfrowe, ALLEN&HEATH SQ6, SQ6, SQ-6, SQ 6, ALLEN&HEATH SQ-6, SQ6 allen heath, SQ 6 allen heath, mikser sq6, Allen&Heath SQ-6 cena