Fraud Blocker

Allen & Heath ZED-10 ][ Analogowy mikser audio z USB

 • 1 407,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy miksera ZED-10

 • 10-kanałowy mikser audio firmy Allen Heath z serii ZED Mini
 • 4 wejścia XLR i 3 wejścia stereo oraz interfejs audio stereo USB
 • 2 z wejścia liniowe o wysokiej impedancji klasy A FET
 • Niezwykle wytrzymałe gniazda Neutrik XLR i 1/4" jack
 • 3-pasmowy korektor ze zoptymalizowaną funkcją nachylenia MusiQ
 • Filtr górnoprzepustowy na każdym przedwzmacniaczu
 • Kontrola panoramy na każdym kanale
 • Metalowa solidna obudowa
 • 2 pętle Aux Send / Return
 • Wyjścia na zestaw głośnikowy XLR
 • Wyjście słuchawkowe 1/4"
 • Wewnętrzne zasilanie sieciowe

 

Ogólny opis

Krótko o Allen & Heath

Firma Allen&Heath była w awangardzie w czasie pierwszej fali wielkich brytyjskich firm mikserskich, rozpoczynając życie w sercu londyńskiej sceny swingowej w 1969 roku. W tamtych czasach ręcznie budowali miksery dla najlepszych zespołów tamtej epoki, między innymi dla Genesis, Pink Floyd i The Who. Allen&Heath był pierwszym producentem, który zamontował potencjometry i przełączniki na płytce drukowanej kanału wejściowego. Były to pierwsze miksery modułowe, w których podsystemy można było zastąpić jako całość. Allen&Heath była pierwszą firmą, która stworzyła mały mikser, 6-kanałowy, tranzystorowy mikser z 2 wyjściami, zwany MiniMixer. Mikser Allen&Heath Syncron A był pierwszym, który użył wzmacniaczy operacyjnych. Konsola Allen&Heath CMC była pierwszą konsolą, w której zastosowano mikroprocesor do integracji funkcji MIDI z mikserem. Jest to firma która ma sobą wiele innowacji oraz ma za sobą ogrom własnego dziedzictwa do którego może się odwoływać i na którym może się opierać budując znakomite urządzenia służące do miksowania dźwięku i na scenie i w studio. 

 

O samym mikserze ZED 10

W "analogu" nie wymyślono do tej pory chyba jeszcze nic lepszego. Cała seria ZED wraz z najnowszą inkarnacją ZEDi to majstersztyk inżynierii akustycznej, a świadczy o tym trwałość konstrukcji, która trwa w swojej formie od ponad dekady i zajmuje czołowe miejsce na rynku. Mikser ZED-10 zapewnia wszystkie połączenia potrzebne do połączenia małego zespołu, duetu lub solowego wykonawcy. Dzięki czterem kanałom mikrofonowym / liniowym można podłączyć wszystkie potrzebne mikrofony i DI-boxy. MIkser jest wyposażony jest w trzy podwójne kanały stereo, każdy z regulacją wzmocnienia i 2-pasmowym korektorem. Można wysłać sygnał stereo przez USB bezpośrednio do komputera lub użyć portu USB do odtwarzania sygnału stereo z komputera. Dodatkowo są trzy szyny send / return do zewnętrznych efektów. To dużo mocy w tak małym opakowaniu! Gitary można podłączyć bezpośrednio do miksera za pomocą specjalnie zaprojektowanych wejść o wysokiej impedancji. Po za tym mikser ma dwa wejścia stereo dla odtwarzaczy MP3 / CD lub innych źródeł dźwięku. Wyposażony jest także w profesjonalne wyjścia stereo XLR i elastyczną sekcję monitorującą z wyjściami słuchawkowymi i głośnikowymi. Mikser ZED10 jest bardzo solidnie wykonany, obudowa jest wykonana z metalu, a na bokach znajdują się plastikowe brzegi które po zdjęciu umożliwią zamontowanie miksera w dedykowanej skrzynie transportowej. Mikser jest mały, a w pełni profesjonalny! :)

 

Specyfikacja

Rodzaj miksera Mikser analogowy z USB
Kanały (maksymalna ilość wejść stereo / mono) 10
Łączność z komputerem USB (2 x 2)
Wejścia - przedwzmacniacze mikrofonowe 4 x XLR (kanały 1-4)
Zasilanie Phantom 4
Wejścia - liniowe 4 x TRS (kanały mono 1-2), 4 x TRS (kanały stereo 5-6)
Wejścia - inne 2 x TRS, 1 x Stereo
Wyjścia - główne 2 x XLR (główne), 1 x TRS (mono)
Wyjścia - inne 1 x Stereo (Alt), 1 x Stereo (Rec)
Aux
Send / Return 2 x wyjście TRS (Aux / FX)
Słuchawki 1 x ¼"
USB 1 x typ B
Pasma EQ 3-pasmowy, Sweepable Mid (kanały mono 1-4), 2-pasmowy (kanały stereo 5-6)
Możliwość montażu skrzyni transportowej / racku tak
Wymiary 9,39 x 33,52 x 27,43 cm
Waga 3,15 kg

 

Filmy i prezentacja produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Allen&Heath ZED10 | Analogowy mikser audio z USB, Nagłośnienie, Miksery, Miksery analogowe stół, Miksery audio, powermiksery, ALLEN&HEATH, ZED10, ZED-10, ZED 10, Allen & Heath, Allen Heath, Mikser audio z interfejsem, Mały mikser audio