Samson G-Track ][ Pojemnościowy mikrofon studyjny USB

  • 784,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy  mikrofonu pojemnościowego Samson G-Track 

  • Studyjny mikrofon pojemnościowy USB z dużą 19-milimetrową membraną
  • Bez problemów współpracuje z programami GarageBand, Logic Express oraz Logic Pro
  • Równoczesne nagrywanie np gitary elektrycznej i wokalu
  • Nagrywanie instrumentów stereo np. keyboardów lub automatów perkusyjnych
  • Wbudowane kontrolery poziomu sygnału wejściowego i wyjściowego
  • W zestawie znajduje się wytrzymały statyw stołowy, przewody audio I/O oraz USB
  • Dostępny opcjonalny uchwyt antywstrząsowy SP04

 

Ogólny opis 

Samson G-Track jest kompleksowym rozwiązaniem pozwalającym na przekształcenie inspiracji w finalne ścieżki. To pierwszy na świecie pojemnościowy mikrofon USB z wbudowanym interfejsem audio oraz mikserem, G-Track pozwala na równoczesną kontrolę wejścia stereo oraz wzmocnienia sygnału wokalu i gitary, basu lub keyboardu, przy jednoczesnej możliwości monitorowania w trybie stereo, mono lub komputer za pośrednictwem wbudowanego gniazda słuchawek. Co więcej, G-Track posiada dużą 19-milimetrową membranę skonfigurowaną do pracy z superkardioidalną charakterystyką kierunkowości w celu zapewnienia jednolicie płaskiej charakterystyki częstotliwościowej. G-Track jest w pełni zasilany za pośrednictwem USB i jest zgodny ze wszystkimi komputerami Mac oraz PC. Mikrofon znakomicie współpracuje ze wszystkimi programami typu DAW, a dodatkowo wraz z nim otrzymujemy oprogramowanie cyfrowej stacji roboczej audio Cakewalk Sonar LE. W celu zapewnienia dodatkowej funkcjonalności i wygody użytkowania, G-Track jest też wyposażony w solidny statyw mikrofonowy, a także przewody Audio I/O oraz USB. Chociaż G-Track jest idealnym rozwiązaniem dla podróżujących muzyków lub studiów projektowych, jego wszechstronność oraz wyjątkowa funkcjonalność sprawiają, że może być on idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które zajmują się rejestrowaniem dźwięków, a szczególnie osób związanych z podcastingiem, nauczycieli czy specjalistów branżowych.

Równoczesne nagrywanie wokalu oraz instrumentów

W przypadku muzyków, połączenie technologii komputerowych i audio przyczyniło się do powstania domowych/mobilnych studiów nagraniowych, które stały się realną alternatywą dla tradycyjnych studiów nagrań. G-Track pozwala nagrywać wokale podobnie jak standardowy mikrofon USB, dwa instrumenty mono za pośrednictwem wejścia line/instrument lub też jeden instrument mono oraz wokal. Teraz wokalista/kompozytor może z łatwością i bezpośrednio nagrać wokale i instrumenty przy użyciu jednego urządzenia. Z tego powodu G-Track powinien znaleźć się w domowym studiu każdego kompozytora, a jego łatwość użycia i przenoszenia pozwalają na zabranie go wszędzie tam, gdzie może przyjść natchnienie.

Dopracuj swoje podcasty

Wraz z ewolucją podcastingu zostały określone kryteria nieskazitelnej jakości komunikacji i wygody produkcji. Wszechstronny mikrofon pojemnościowy USB G-Track udowodnił, że w pełni spełnia te kryteria i stał się często urzeczywistnionym marzeniem wielu podcasterów. Proste połączenie USB bezpośrednio z komputerem Mac lub PC sprawia, że podcasty uzyskują nieporównywalną jakość w aspekcie nagrywania audio, wraz z możliwością niezwykle łatwego miksowania danych, ich transferu i nadawania. Korzystając z dołączonego statywu stołowego nasze studio nadawcze nabierze bardziej profesjonalnego wyglądu. Przystępna dla wszystkich cena G-Track sprawia, że głosy milionów dziennikarzy internetowych są w pełni uprawnione do ustanowienia realnej tożsamości w zatłoczonym świecie podcastingu.

Klasa A+ za adaptacyjność

Technologie oparte na rozwiązaniach informatycznych stają się istotną częścią edukacji. To powoduje, że G-Track staje się koniecznością wśród studentów, profesorów oraz administratorów sieci akademickich. Oprócz podcastingu, G-Track może być wykorzystany do podniesienia jakości edukacyjnych takich aplikacji jak Skype, VoIP, oprogramowania przechwytywania ekranów np. Camtasia Studio czy też oprogramowania rozpoznawania mowy takiego jak Dragon Naturally Speaking. Te aplikacje, które wszystkie mogą być bezpośrednio lub zdalnie użyte do nauki, badań czy katalogowania materiałów akademickich, mogą być w znacznym stopniu realizowane z wykorzystaniem nagrań audio dokonanych z użyciem G-Track. Tak więc, niezależnie od tego, czy uczestniczymy w kursie online, przeglądamy ostatnie wykłady czy przygotowujemy się do poważnego egzaminu, G-Track pomaga uczynić proces nauki bardziej przystępnym i interaktywnym.

G-Track znaczy biznes

Samson G-Track jest odpowiedzią na oczekiwania specjalistów branżowych, którzy potrzebują nowej jakości w komunikacji korporacyjnej. Niezależnie od specyfiki danych aplikacji (projektowanie stron internetowych, prezentacje multimedialne, imprezy firmowe, spotkania biznesowe itp.), właściwości G-Track pozwalają na wygodne i tanie nagrywanie klipów audio o jakości studyjnej. Można je skutecznie wykorzystać do zwiększenia zainteresowania prezentowanymi treściami wśród uczestników spotkań oraz imprez.

Dodatki

Samson oferuje kolekcję profesjonalnej jakości akcesoriów (wszystkie sprzedawane oddzielnie), które mogą być użyte do podniesienia jakości dokonywanych nagrań przy użyciu pojemnościowego mikrofonu USB G-Track, włączając w to filtr pop mikrofonu PS01 oraz uchwyt antywstrząsowy typu pająk SP04. Siateczka nylonowa PS01 powoduje zmniejszenie intensywności głosek wybuchowych i syczących, co znacznie poprawi efektywność użycia mikrofonu G-Track. Mikrofon w zestawie posiada uniwersalny uchwyt montażowy do statywu mikrofonowego oraz elastyczną gęsią szyję, która ułatwia właściwe ustawienie filtru. Wreszcie uchwyt typu pająk SP04 stanowi niezawodną ochronę antywstrząsową dla G-Track, skutecznie pochłaniając niepożądane wibracje oraz inne zakłócenia mechaniczne.

 

Specyfikacja

Producent Samson
Model G-Track
Rodzaj mikrofonu Pojemnościowy
Częstotliwość próbkowania  48 kHz
Zakres częstotliwości 20 Hz - 16000 Hz
Charakterystyka kierunkowa  Supercardioida
USB Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Wejście instrumentalne / liniowe Tak
Zgodność Linux, Windows, Mac OS X
Waga 626 g

 

Filmy i prezentacja marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Samson G-Track | Mikrofon pojemnościowy USB, Mikrofony USB, Mikrofony i efekty wokalne, Studio i homerecording, SAMSON, G-Track, G Track, GTrack