Fraud Blocker

Samson SE50T Tan ][ Mikrofon nagłowny pojemnościowy

 • 461,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy  mikrofonu SE50T

 • Miniaturowy mikrofon pojemnościowy z 2,5-milimetrową kapsułą
 • Kołowa charakterystyka kierunkowości, liniowa charakterystyka częstotliwościowa dla dźwięków dochodzących z różnych kierunków
 • Pasuje na lewe lub prawe ucho, a specjalna opaska zapewnia trwałą pozycję mikrofonu
 • Powłoka chroniąca przed wilgocią
 • Odłączany przewód
 • Regulowany pierścień na wysięgniku dodatkowo zabezpiecza kapsułę przed potem
 • Cztery adaptery złączy zapewniają kompatybilność z większością popularnych nadajników bezprzewodowych
 • W zestawie znajdują się trzy owiewki, klips przewodu do odzieży oraz futerał
 • Dostępny w kolorze czarnym i beżowym
 • Kolor beżowy

 

Ogólny opis

Samson SE50 to miniaturowy i wyjątkowo smukły nagłowny mikrofon pojemnościowy z 2,5-milimetrową kapsułą. Zapewnia on wyjątkową reprodukcję audio i znakomicie nadaje się do prowadzenia prezentacji, podczas treningów fitness oraz innych aplikacji wokalnych. Mikrofon może być z łatwością ukształtowany tak, aby wygodnie używać go na lewym lub prawym uchu, a zastosowanie opaski o unikalnej konstrukcji zapewnia jego trwałą pozycję nawet w przypadku równoczesnego wykonywania ćwiczeń fizycznych oraz gwałtownych ruchów. Dzięki kołowej charakterystyce kierunkowości zapewniono liniową charakterystykę częstotliwościową dla wszystkich dźwięków docierających spoza osi mikrofonu, co pozwala uzyskać czystą i wyraźną reprodukcję dźwięków niezależnie od pozycji kapsuły względem źródła dźwięku.

 

Mikrofon został pokryty specjalną wodoodporną powłoką, która zapewnia dodatkową ochronę przed potem oraz wilgocią podczas intensywnych ruchowo występów. Przed kapsułą zastosowano też pierścień chroniący ją przed spływającymi kroplami wody lub potu, co zwiększa bezpieczeństwo jej pracy i niezawodność działania. Mikrofon SE50 jest dostępny w kolorze beżowym oraz czarnym i jest znakomicie przygotowany do użycia z systemami bezprzewodowymi Samson. Obecność w zestawie czterech adapterów sprawia, że mikrofon może być też użyty z większością bezprzewodowych systemów z nadajnikami typu beltpack oferowanych przez innych producentów. Zestaw SE50 obejmuje też klips przypięcia przewodu do odzieży, odłączany przewód, trzy owiewki oraz atrakcyjny futerał, który mieści SE50 oraz akcesoria, a także posiada dodatkową przestrzeń na nadajnik bezprzewodowy typu beltpack.

 

Ten mikrofon o ekstremalnie miniaturowej i subtelnej konstrukcji jest wykonany z wyjątkową starannością i użyciem najwyższej jakości podzespołów, co zapewnia niezwykle czyste i dobitne brzmienie, a także jego niezawodne działanie.

 

Specyfikacja

Rodzaj przetwornika Kondensator elektrytowy
Wzór biegunowy Wielokierunkowy
Pasmo przenoszenia 20 Hz-20 KHz
Czułość -45 ± 3dB 1 V / Pa / at1khz
Impedancja wyjściowa 2 kΩ ± 30%
SPL maks 140dB
Napięcie robocze 1,5-12 V DC
Kabel Φ 1,4 mm * 1,2 m
Waga 13g
Wymiar Φ3,5 mm
Złącze wyjściowe 2,5 mm
Akcesorium Osłona przeciwwietrzna, spinka do krawata, dołączone adaptery Shure, AT, AKG, Sennheiser

 

Filmy i prezentacja produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Samson SE50T Tan | Mikrofon nagłowny pojemnościowy, Instrumenty, Mikrofony nagłowne, Mikrofony i efekty wokalne, Studio i homerecording, SAMSON, SE50T, SE-50T, SE 50T