Samson Q7 ][ Mikrofon dynamiczny sceniczny

  • 170,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Ręczny mikrofon dynamiczny Samson Q7.

 

Dzięki zastosowaniu elementu neodymowego o małej masie mikrofon dynamiczny Q7 zapewnia wyższy poziom dokładności reprodukcji sygnału audio w aplikacjach związanych z nagłaśnianiem wokalu. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii budowy mikrofonów, Q7 jest zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach, co przyczyniło się do uzyskania najwyższego poziomu reprodukcji dźwięków i profesjonalnych właściwości.

 

Q7 to ręczny mikrofon dynamiczny, który jest przeznaczony do użycia w warunkach scenicznych, jak również podczas nagrywania. Liniowa charakterystyka częstotliwościowa zapewnia znakomitą reprodukcję dźwięków, a sama konstrukcja pozwala na odbieranie sygnałów o bardzo wysokim poziomie ciśnienia akustycznego.

 

Dzięki wysokiemu poziomowi czułości, mikrofon Q7 może odbierać wszystkie niuanse różnego typu występów z wyjątkową klarownością i obfitością szczegółów. Posiada on wąską superkardioidalną charakterystykę kierunkowości w celu zmniejszenia podatności na sprzężenia zwrotne oraz efektywnego eliminowania sygnałów, które nie docierają bezpośrednio z przodu kapsuły mikrofonowej.

 

Specjalny element antywstrząsowy przyczynia się do zminimalizowania zakłóceń wynikających z operowania mikrofonem i stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Solidny uchwyt wykonany z odlewu stopu cynku zapewnia dużą wytrzymałość mikrofonu i jego sprawne działanie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

 

Specyfikacja:

 

  • Znakomity mikrofon wokalowy do użycia na scenie i w studiu
  • Konstrukcja o wysokim poziomie wyjściowym i niskiej impedancji
  • Ultra czuła dynamiczna wkładka mikrofonowa z magnesem neodymowym
  • Superkardioidalna charakterystyka kierunkowości
  • Rozszerzony zakres charakterystyki częstotliwościowej zapewniający optymalne brzmienie
  • Element antywstrząsowy amortyzowany wieloosiowo
  • Dołączony futerał oraz uchwyt mikrofonu