M-Audio Uber Mic | Mikofon na USB

 • 522,00 zł
 • Wez leasing
 • Dodaj recenzję:
 • Kod:
  MA UBERMIC
 • Producent:
 • Na składzie:
  0 szt

Kluczowe cechy mikrofonu Uber Mic M Audio

 • Mikrofon prawdziwie wszechstronny - do wyboru 4 charakterystyki (ósemka, kardioidalna, stereo i dookólna)
 • Solidna, metalowa konstrukcja wraz z dołączoną podstawką
 • Połączenie przez USB, wbudowany interfejs audio
 • Idealny do wokalu, podcastów lub nagrywania instrumentów
 • Wbudowane wyjście słuchawkowe na mały jack

 

Opis ogólny

Ułatwione nagrywanie!

Uber Mic to idealna konfiguracja dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z nagrywaniem – bez względu na to, czy jest to nagrywanie instrumentów akustycznych i wokali, rejestracja krystalicznie czystego dźwięku do podcastów i nadawania, czy po prostu przeniesienie doświadczeń związanych z graniem w gry na wyższy poziom. Uber Mic robi to wszystko – już teraz zacznij nagrywać, przesyłać strumieniowo i nadawać!


Mikrofon do wszystkiego

Krystalicznie czyste nagrywanie wymaga użycia odpowiednich narzędzi. Wielkomembranowy, 3-kapsułowy mikrofon pojemnościowy Uber Mic jest idealny do podcastów lub nagrywania wysokiej jakości dźwięku m.in. wokalu i instrumentów (w tym perkusyjnych). Dzięki wyborowi czterech charakterystyk kierunkowości: kardioidalnej, dookolnej, ósemkowej i jednopunktowej stereo, Uber Mic jest przygotowany na każdą sytuację związaną z nagrywaniem:

 

Kardioidalna charakterystyka kierunkowości jest idealna do nagrywania pojedynczych źródeł dźwięku, eliminująca niechciane odbicia pomieszczenia i szum otoczenia,
Wszechkierunkowa (dookolna) charakterystyka kierunkowości daje jednakową czułość pod każdym kątem, zbiera źródła dźwięku ze wszystkich kierunków, idealna do dodawania dźwięku otoczenia lub nagrywania grupy źródeł dźwięku
Ósemkowa charakterystyka kierunkowości daje jednakową czułość po dwóch stronach mikrofonu, idealna do odbierania dwóch niezależnych źródeł dźwięku jednocześnie.

Jednopunktowa stereo charakterystyka kierunkowości odbiera dźwięk od lewej do prawej strony mikrofonu, tworząc prawdziwy obraz stereo.

 

Studyjna jakość dźwięku

Jakie byłyby Twoje wymagania dotyczące nagrywania, Uber Mic za każdym razem gwarantuje studyjną jakość nagrań. Dzięki przetwornikom A/D, zapewniającym 16-bitową rozdzielczość dźwięku, Twoje nagrania będą wyróżniać się wyjątkowym zakresem dynamiki, ujmującym każdy najmniejszy niuans Twojej gry/wokalu. W połączeniu z szerokim pasmem przenoszenia 30-20 000 Hz i maksymalną częstotliwością próbkowania 48 kHz, możesz być pewien, że Twoje nagrania będą całkowicie czyste i wierne w stosunku do oryginalnego źródła dźwięku.

 

Dotykowa kontrola

Miej bezpośredni kontakt ze swoimi nagraniami! Zestaw sprzętowych regulatorów i przemyślanych opcji podłączania gwarantuje profesjonalne, bezproblemowe odbieranie dźwięku, za każdym razem. Problemy z latencją należą do przeszłości dzięki umieszczonej pod ręką specjalnej regulacji miksu USB/sygnał bezpośredni i regulacji głośności mikrofonu. Nagrywanie i monitoring z zerową latencją to teraz rzeczywistość. Teraz usłyszysz dokładnie to, co nagrywasz w czasie rzeczywistym.

Dzięki przyciskowi do wyciszania mikrofonu i wyjściu słuchawkowemu z wewnętrznym wzmacniaczem słuchawkowym otrzymujesz również prywatność. Dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi LCD możesz przejąć kontrolę nad swoimi nagraniami i dokonywać precyzyjnych ustawień aktualnie wybranego poziomu oraz konfiguracji charakterystyki kierunkowości. Dzięki Uber Mic masz pod palcami wszystko, czego potrzebujesz do produkcji wysokiej jakości, profesjonalnych nagrań.

 

Bezproblemowa konfiguracja

Skomplikowane konfiguracje należą do przeszłości. Dzięki specjalnemu statywowi do bardzo wygodnego montażu na biurku oraz gwintowanej wkładce do montażu na ramieniu, Uber Mic jest uniwersalny, w pełni funkcjonalny i imponujący brzmieniowo. Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby w zakresie nagrywania, pomyśli o Uber Mic.

 

Specyfikacja

Dane ogólne

Typ 3-capsule condenser USB microphone
Rozmiar kapsuły 16mm
Charakterystyki Figure 8, cardioid, omni, and stereo
Odpowiedź częstotliwościowa 30 Hz - 20 KHz
Czułość -45 dB (0 dB = 1V/Pa @ 1 kHz)
SNR 110 dB
Maksymalny SPL 120 dB (THD <1%, 1 kHz)

Wyjście słuchawkowe

Impedancja 10 Ω
Moc wyjściowa 30 mW (@48Ω)
THD 0/03%
Odpowiedź częstotliwościowa 20 Hz - 20 KHz
SNR 110 dB

Zasilanie

Połączenie Mini USB

Dane fizyczne

Waga 1,8kg
Wymiary (średnica x wysokość razem ze statywem) 11.4 x 27.3 cm

 

Filmy i prezentacje wideo produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Mikofon na USB M-Audio Uber Mic, Mikrofony USB, Mikrofony, Studio i homerecording, M-AUDIO, m audio mikrofon, m audio mikrofon usb, m audio interfejs, maudio mikrofon