Fraud Blocker

Miditech Guitarface II ][ Interfejs audio USB do gitary

  • 282,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy interfejsu audio USB do gitary Miditech Guitarface II

  • Interfejs audio USB dedykowany gitarzystom i wokalistom
  • Kompaktowa, czarna obudowa z aluminium
  • Interfejs stereo USB 16 Bit/48 kHz z dwoma wejściami TRS
  • Wejścia HI-Z dla gitary/basu oraz MIC z zasilaniem phantom 48 V
  • Wyjście słuchawkowe na lewym kanale LINE
  • Zasilanie przez USB, zgodność z Mac OS/X, Apple iOS, Windows XP SP2 i nowsze
  • W zestawie oprogramowanie: Cubase LE, Magix Samplitude Silver 11, IK Multimedia Amplitube 3 Free

 

Ogólny opis

Interfejs Audio USB do Gitary Guitarface II

Guitarface II to kompaktowy, interfejs audio USB do gitary, który jest idealnym narzędziem do nagrywania gitar i mikrofonów. Dzięki szybkiemu sterownikowi ASIO, Guitarface II jest wystarczająco szybki nawet dla najbardziej wymagających gitarzystów grających speed-metal. W zestawie znajduje się oprogramowanie Steinberg Cubase LE, które przekształca komputer w pełnoprawną stację roboczą do nagrywania. Interfejs oferuje 16-bitowe/48 kHz stereo oraz dwa wejścia TRS (HI-Z dla gitary/basu, MIC z zasilaniem phantom 48 V oraz LINE). Lewy kanał LINE może być używany jako wyjście słuchawkowe. Dodatkowo, urządzenie posiada diody LED sygnalizujące poziom sygnału i szczyt.

Wszechstronność i Kompatybilność

Guitarface II jest zasilany przez port USB i działa bez sterowników na systemach Mac OS/X, Apple iOS 4.2 oraz Windows XP SP2, Vista, 7, 8 i 10. Dla użytkowników systemu Windows dostępne są sterowniki ASIO dla wersji 32/64-bitowych. W zestawie znajduje się również kabel USB oraz bogaty pakiet oprogramowania Miditech do pobrania: Toontrack EZ Mix 2 lite, Magix Samplitude Pro X2 Silver, Makemusic Finale Notepad, IK Multimedia Amplitube CS, Magix Independence free, Waldorf Edition LE, Imagelines Poizone Synthesizer oraz Steinberg Cubase LE.

Idealny dla Muzyków i Techników Dźwięku

Guitarface II to nie tylko narzędzie dla gitarzystów. Dzięki swojej wszechstronności i wysokiej jakości wykonania, interfejs ten jest również doskonałym wyborem dla DJ-ów oraz techników dźwięku. Jego kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest łatwy do przenoszenia i idealny do zastosowań zarówno w studiu, jak i na scenie. Guitarface II to niezawodne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje profesjonalnego interfejsu audio USB do gitary.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka Miditech
Model Guitarface II
Typ produktu Interfejs audio USB do gitary
EAN 4038354003114

Parametry techniczne

Zawartość opakowania Kabel USB x1, Instrukcja obsługi x1

Parametry fizyczne

Wymiary 110 mm x 70 mm x 35 mm
Waga 0.23 kg
Kolor Czarny

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Interfejs USB do gitary, karta dźwiękowa USB, interfejs audio do gitary, karta dźwiękowa dla gitarzystów, interfejs USB do instrumentów, karta dźwiękowa gitara, interfejs gitarowy USB, karta dźwiękowa instrumenty, interfejs muzyczny USB