Fraud Blocker

Merlin Sabotage Neck Black ][ Przetwornik gitarowy

  • 400,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy przystawki Merlin Sabotage Neck Black

  • Pasywny, rockowy humbucker pod gryf produkcji rodzimej firmy Merlin
  • Dla lubiących wyrazisty, chrupiący środek :)
  • Uzwojenia przetwornika są utwardzane woskiem metodą próżniową
  • Kolor czarny
  • Impedancja wyjściowa wynosi 13KOhm

 

Ogólny opis

Olsztyński czarnoksiężnik Merlin

Polacy nie gęsi i swoje pickupy mają! Firma Merlin Pickups o wielooooletniej już tradycji bardzo szybko wkupiła się w łaski gitarzystów. Zapytacie "dlaczego"? A to dlatego, że ich pickupy to świetna jakość w genialnej cenie a do tego posiadają w swojej ofercie pełny wachlarz przetworników - od telecasterowych singli o genialnej artykulacji, przez mięciutkie, lejące się PAFy aż po potężne, deathmetalowe humbuckery, które przesterują nawet Twin Reverba ;) Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Sabotaż

Przetwornik wycelowany w potrzeby rockowych gitarzystów - doskonale oddaje środkowe pasmo gitary i dodaje mu tej poszukiwanej przez wielu "chrupkości". Wersja pod most jest złożona z 3 magnesów ceramicznych a pod gryf - z jednego. Jakość wykonania jest oczywiście zachowana na tym samym, wysokim poziomie - woskowanie, zalanie żywicą i parowanie zapobiega sprzężeniom zwrotnym. W ofercie Merlina wypełnia przestrzeń między P.A.F.em a Hellfirerem :)

 

Budowa

Merlin Sabotage występuje w 5 wersjach - 3 z otwartymi zwojami (czarny, kremowy i zebra) oraz dwa w obudowie (nikiel i złoto).

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Merlin Sabotage Neck Black | Przetwornik gitarowy, Przetworniki gitarowe, Części gitarowe, Gitary, wzmacniacze, Akcesoria gitarowe, Merlin Pickups, Czesci gitarowe

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/01/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 30/01/2024

30-01-2024
Nowości w naszym sklepie muzycznym! Z radością informujemy o najnowszych dostawach do naszego sklepu muzycznego. Pamiętajcie, że poniższe informacje dotyczą jedynie produktów, które wpłynęły do naszego magazynu i nie są równoznaczne z ich dostępnością w sklepie. Na aktualność asortymentu najlepiej sprawdzić na karcie każdego produktu. Ostatnie dostawy: 29 stycznia...