Fraud Blocker

Merlin MPH Bridge Gold ][ Przetwornik gitarowy

  • 420,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy przystawki Merlin MPH Bridge Gold

  • Pasywny przetwornik typu P90 w obudowie humbucker
  • Singlowy atak połączony z tłustością humbuckera
  • Uzwojenia przetwornika są utwardzane woskiem metodą próżniową
  • Złote wykończenie obudowy
  • Impedancja wyjściowa wynosi 9,1KOhm

 

Ogólny opis

Olsztyński czarnoksiężnik Merlin

Polacy nie gęsi i swoje pickupy mają! Firma Merlin Pickups o wielooooletniej już tradycji bardzo szybko wkupiła się w łaski gitarzystów. Zapytacie "dlaczego"? A to dlatego, że ich pickupy to świetna jakość w genialnej cenie a do tego posiadają w swojej ofercie pełny wachlarz przetworników - od telecasterowych singli o genialnej artykulacji, przez mięciutkie, lejące się PAFy aż po potężne, deathmetalowe humbuckery, które przesterują nawet Twin Reverba ;) Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

MPH

Kto choć raz spróbował P90 ten wie na czym polega ich magia - mamy tutaj zachowany singlowy, sprężysty atak a jednocześnie pickup pozostaje gruby i pełny jak humbucker. Doskonale sprawdza się w rockowych albo brudnych, bluesowych klimatach. Do tego wersja pod gryf po skręceniu tonów zaczyna się lać jak PAF w rasowym Les Paulu - doskonały przetwornik do pływających, miękkich solówek. Dodatkowym atutem MPH jest obudowa, która jest wymiarów standardowego humbuckera co pozwala zamontować go w dowolnej gitarze bez konieczności przeróbek lutniczych.

 

Budowa

Merlin MPH występuje w 2 wersjach w obudowie (nikiel i złoto).

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Merlin MPH Bridge Gold | Przetwornik gitarowy, Przetworniki gitarowe, Akcesoria gitarowe, Gitary, wzmacniacze, Części gitarowe, Merlin Pickups, Czesci gitarowe, P90