Fraud Blocker

Merlin Legend Alnico Neck ][ Przetwornik gitarowy

  • 400,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy przystawki Merlin Legend Alnico Neck

  • Vintageowy, bluesowy humbucker pod gryf produkcji rodzimej firmy Merlin
  • Specjalnie zaprojektowany kształt rdzeni
  • Całkowite ekranowanie
  • Dokładne parowanie uzwojeń
  • Utwardzanie woskiem i zabezpieczanie żywicą epoksydową
  • Impedancja 7,6KOhm

 

Ogólny opis

Olsztyński czarnoksiężnik Merlin

Polacy nie gęsi i swoje pickupy mają! Firma Merlin Pickups o wielooooletniej już tradycji bardzo szybko wkupiła się w łaski gitarzystów. Zapytacie "dlaczego"? A to dlatego, że ich pickupy to świetna jakość w genialnej cenie a do tego posiadają w swojej ofercie pełny wachlarz przetworników - od telecasterowych singli o genialnej artykulacji, przez mięciutkie, lejące się PAFy aż po potężne, deathmetalowe humbuckery, które przesterują nawet Twin Reverba ;) Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Legendarna Legenda

Taki trochę PAF na kreatynie - najlepiej przytulić go Les Paulem, albo czymś mahoniowym ;) Niska oporność zapewnia szerokie pasmo i dużą plastyczność brzmienia - doskonale sprawdzi się w około bluesowych lub rockowych klimatach. Pomoże też ukierunkować się "muzycznym agnostykom" ;) Całkowicie zaekranowany i doskonale zabezpieczony przed sprzężeniami. Wyprowadzenie w postaci czterożyłowego ekranowanego przewodu pozwala na zastosowanie wszelkich możliwych połączeń humbuckera (w tym także rozłączanie cewek). Wymiary przetwornika zapewniają szybki i bezproblemowy montaż we wszystkich gitarach ze standardowymi ramkami i otworami w korpusie. Instrukcja opisująca kilka podstawowych konfiguracji łączenia uzwojeń oraz układu potencjometrów jest dodawana do każdego przetwornika.

 

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Merlin Legend Alnico Neck | Przetwornik gitarowy, Przetworniki gitarowe, Części gitarowe, Gitary, wzmacniacze, Akcesoria gitarowe, Merlin Pickups, Czesci gitarowe. Pickup