Fraud Blocker

Merlin Classic Strat Single Bridge Black Full ][ Przetwornik gitarowy

  • 300,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy przystawki Merlin Classic Strat Single Bridge Black Full

  • Pasywny Singiel pod most dedykowany do Stratocasterów
  • Uzwojenia przetwornika są utwardzane woskiem metodą próżniową
  • Pełna, czarna obudowa
  • Impedancja wyjściowa wynosi 6,2KOhm

 

Ogólny opis

Olsztyński czarnoksiężnik Merlin

Polacy nie gęsi i swoje pickupy mają! Firma Merlin Pickups o wielooooletniej już tradycji bardzo szybko wkupiła się w łaski gitarzystów. Zapytacie "dlaczego"? A to dlatego, że ich pickupy to świetna jakość w genialnej cenie a do tego posiadają w swojej ofercie pełny wachlarz przetworników - od telecasterowych singli o genialnej artykulacji, przez mięciutkie, lejące się PAFy aż po potężne, deathmetalowe humbuckery, które przesterują nawet Twin Reverba ;) Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Classic Strat Single

Klasyczny stratocasterowy singiel o fantastycznym, szklanym brzmieniu. Wykonanie na najwyższym poziomie - ręcznie nawijany, na magnesach Alnico V, woskowany próżniowo.

Dostępny w wersji klasycznej lub odwrotnie nawijanej (RWRP).

Występuje także w wersji "przewiniętej" czyli Hot Overwound - dzięki takiemu rozwiązaniu przetworniki dają mocniejszy sygnał i nieco zaokrąglają się w górnym paśmie. Rezystancja: 7,4KOhm (gryf), 8,1KOhm (środek), 9,0KOhm (most).

 

Budowa

Merlin Classic Strat Single występuje w 3 wersjach - czarnej i białej z nadbiegunnikami oraz czarnej z zamkniętą obudową.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Merlin Classic Strat Single Bridge Black Full | Przetwornik gitarowy, Przetworniki gitarowe, Akcesoria gitarowe, Gitary, wzmacniacze, Części gitarowe, Merlin Pickups, Czesci gitarowe