Fraud Blocker

Merlin Classic Strat Humbucker Black Cover ][ Przetwornik gitarowy

  • 400,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy przystawki Merlin Classic Strat Humbucker Black Cover

  • Pasywny humbucker pod most produkcji rodzimej firmy Merlin
  • Klasyczny, stratocasterowy sound
  • Uzwojenia przetwornika są utwardzane woskiem metodą próżniową
  • Impedancja wyjściowa wynosi 8,5KOhm

 

Ogólny opis

Olsztyński czarnoksiężnik Merlin

Polacy nie gęsi i swoje pickupy mają! Firma Merlin Pickups o wielooooletniej już tradycji bardzo szybko wkupiła się w łaski gitarzystów. Zapytacie "dlaczego"? A to dlatego, że ich pickupy to świetna jakość w genialnej cenie a do tego posiadają w swojej ofercie pełny wachlarz przetworników - od telecasterowych singli o genialnej artykulacji, przez mięciutkie, lejące się PAFy aż po potężne, deathmetalowe humbuckery, które przesterują nawet Twin Reverba ;) Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Humbucker? No niby tak, ale nie do końca... ;)

Chcesz mieć tłustego humba pod mostem w swoim stracie, ale nie chcesz tracić jego singlowych możliwości? Masz dość "udawanego", suchego jak kaszel świni brzmienia rozłączonej cewki ze swojego DiMariusza albo DunKamila? Jest tak? To łap za Classic Strata od Merlina, który jest nawinięty jak dwa osobne single na wspólnej podstawie i zapomnij o swoich dotychczasowych rozterkach ;)

 

Brzmienie

Tłusty humb albo krystaliczny, stratowy singiel - zależy czy akurat najdzie Cię ochota na rozłącznie cewki czy też nie ;)

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Merlin Classic Strat Humbucker Black Cover | Przetwornik gitarowy, Przetworniki gitarowe, Akcesoria gitarowe, Gitary, wzmacniacze, Części gitarowe, Merlin Pickups, Czesci gitarowe