Fraud Blocker

SQUIER

SQUIER

Najwyższa jakość, dla nowicjuszy i profesjonalistów

Jeśli chodzi o wysokiej jakości instrumenty muzyczne, Squier wyróżnia się na tle konkurencji. Jako część Fender Musical Instrument Corporation, Squier produkuje profesjonalne instrumenty od ponad stu lat. Od klasycznych projektów Stratocaster i Telecaster po bardziej współczesne modele, takie jak Jazzmaster i Jaguar, Squier ma szeroką gamę instrumentów, które były używane przez wszystkich, od początkujących po profesjonalnych muzyków.

Squier - Gitara na każdą okazję

Niezależnie od tego, jaki styl muzyki grasz, instrumenty Squiera mają odpowiednią jakość. Od klasycznego wyglądu i jasnej tonacji serii Affinity po ciemniejsze, inspirowane stylem vintage odcienie linii Vintage Modified, Squier oferuje coś dla każdego gracza. Posiada nawet limitowaną edycję sygnowanych instrumentów stworzonych we współpracy ze znanymi gitarzystami, takimi jak Jim Root i John 5.

Czas wyjść na scenę - ze Squierem

Instrumenty Squier są wykonane z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły, a jednocześnie oferują przystępną cenę. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym profesjonalistą, znajdziesz instrument o idealnym połączeniu brzmienia i stylu - taki, który nigdy Cię nie zawiedzie. Więc kiedy będziesz gotowy, aby przejść do następnego poziomu, możesz mieć pewność, że Squier będzie z tobą na każdym kroku.