Fraud Blocker

AUDIO-TECHNICA

AUDIO-TECHNICA

Przekształcanie dźwięku w sztukę z Audio-Techniką

Audio-Technica jest światowym liderem w branży audio, dostarczającym najnowocześniejsze rozwiązania problemów dzięki gamie wysokiej jakości mikrofonów, słuchawek, systemów bezprzewodowych, mikserów i innych produktów elektronicznych. Dzięki historii sięgającej 1962 roku i dziesiątkom lat doświadczenia w tworzeniu nagradzanych produktów, Audio-Technica jest dobrze przygotowana do dalszego przesuwania granic technologii dźwięku i dostarczania swoim klientom innowacyjnych produktów, którym mogą zaufać. Podobnie jak maestro prowadzący orkiestrę, Audio-Technica tworzy produkty, które doskonale równoważą artyzm i precyzję, zapewniając zarówno profesjonalistom muzycznym, jak i audiofilom doskonały dźwięk na każdy występ lub okazję.

Jak to się zaczęło?

Hideo Matsushita, zainspirowany głębią emocji, których był świadkiem podczas sesji odsłuchowych płyt winylowych, organizowanych w czasie jego pracy w Bridgestone Museum of Arts w Tokio, postanowił umożliwić większej liczbie osób doświadczenie ciepła analogowego słuchania. W małym mieszkaniu w Shinjuku założył firmę Audio-Technica i rozpoczął prace nad wkładkami gramofonowymi. Jego pierwsze dwa produkty, AT-1 i AT-3, odniosły sukces i umożliwiły Hideo rozszerzenie działalności. Otworzył większą siedzibę w Machida, gdzie firma działa do dziś.

Doświadcz wysokiej jakości dźwięku na wyciągnięcie ręki

Audio-Technica specjalizuje się w cenionych przez krytyków słuchawkach, gramofonach i mikrofonach, zawsze w oparciu o ich pierwotną podstawową zasadę, że wysokiej jakości dźwięk powinien być dostępny dla wszystkich. Pozostają firmą rodzinną, która koncentruje się na produkcji jednych z najlepszych na świecie wkładek gramofonowych i jest zaangażowana w podtrzymywanie swojej pasji do dźwięku analogowego. Kontynuując poszukiwania nowych sposobów zapewnienia najwyższej jakości dźwięku, są zdeterminowani, aby zapewnić, że każdy może czerpać z niego korzyści.

Odkrywanie esencji dźwięku

Starają się tworzyć produkty, które oferują znacznie lepsze wrażenia dźwiękowe, wykorzystując technologię przetworników analogowych do odtworzenia czystych wibracji dźwięku. Ich zaangażowanie w tworzenie naturalnych, dokładnych reprezentacji dźwiękowych jest niezachwiane, starając się wyjść poza codzienne doświadczenia zmysłowe i podnieść wrażliwość słuchową słuchacza. To ciągłe dążenie do uchwycenia esencji dźwięku pozostanie ich niekończącym się zobowiązaniem do doskonałości.

Dźwięk mistrzów z Audio-Technica

Mikrofony Audio-Technica zapewniają wszechstronne rozwiązania w audycjach sportowych wysokiej rangi, w tym Pucharze Świata, Super Bowl, i Commonwealth Games, jak również Letnich Igrzyskach w Pekinie (2008), Atenach (2004), Sydney (2000), Atlanta (1996), oraz zimowe igrzyska w Turynie (2006) i Salt Lake City (2002). Produkty Audio-Technica to światowej klasy narzędzia do doświadczania dźwięku w jego najczystszej postaci. Od profesjonalnych scen i studiów nagraniowych po domowe środowiska odsłuchowe, ich słuchawki, gramofony i mikrofony zapewniają czysty, dokładny dźwięk, któremu można zaufać w każdym zastosowaniu. Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi audio firmy Audio-Technica możesz mieć pewność, że Twoja muzyka, gry i inne treści będą brzmiały niesamowicie.