M-Audio Oxygen 49 MK4 | Klawiatura sterująca

 • 644,00 zł
 • Wez leasing
 • Dodaj recenzję:
 • Kod:
  MA OXYGEN 49 MK4
 • Producent:

Kluczowe cechy klawiatury MIDI Oxygen 49 M Audio

 • 49 dynamicznych klawiszy
 • 8 przypisywalnych w MIDI pokręteł
 • 9 przypisywalnych w MIDI suwaków, 6 dedykowanych kontrolerów transportu
 • Dedykowane przyciski track up/down
 • Tryb DirectLink automatycznie mapuje kontrolki do typowych parametrów programu DAW
 • Fabryczne presety mapują kontrolery do popularnych instrumentów wirtualnych
 • Wyjątkowe przyciski Select, służący do szybkiej zmiany presetów, programów i kanałów MIDI
 • Unikalna organizacja pracy, umożliwiające skupienie się na muzyce

 

Opis ogólny

Seria Oxygen IV

Wypuszczając serię Oxygen, firma M-Audio była pionierem na rynku mobilnych kontrolerów MIDI. Dzisiaj, dzięki rozwojowi intuicyjnych kontrolerów do produkcji i wykonywania muzyki na żywo w oparciu o oprogramowanie, M-Audio jest liderem tej technologii. Dzięki innowacjom, rozwijanym w ciągu ostatnich dziesięciu lat, nowa seria kontrolerów Oxygen (IV) oferuje więcej możliwości sterowania, głęboką integrację sprzętu i oprogramowania oraz niezawodną konstrukcję, która daje Ci możliwości tworzenia muzyki w podróży lub zastosowania tych kontrolerów w dowolnym studiu.

 

Usprawnione sterowanie

Szeroki wybór programowalnych pokręteł, padów i suwaków w Oxygen 49 IV zapewnia całkowitą kontrolę nad oprogramowaniem, co pozwala Ci na pozostanie w ferworze nagrywania i kreatywnego miksowania muzyki bez konieczności sięgania po myszkę. Oferuje 49 IV dynamicznych klawiszy do grania akordów, linii basu i melodii; osiem programowalnych pokręteł do ustawiania parametrów we wtyczkach i instrumentach wirtualnych; osiem dynamicznych padów do wyzwalania sampli lub gry z użyciem brzmień perkusyjnych; oraz dziewięć programowalnych suwaków do miksowania ścieżek lub ustawiania poziomu sumy sygnałów. Oxygen 49 IV posiada także dedykowane przyciski transportu oraz track up i track down, które pozwalają na inicjowanie odtwarzania, zatrzymania lub nagrywania ścieżek w środowisku DAW bezpośrednio z Twojej klawiatury sterującej.

 

Użyj ulubionego programu DAW

Kontroler MIDI Oxygen 49 IV oferuje natychmiastową integrację z popularnymi programami DAW, łącznie z Ableton Live, Pro Tools, Logic, Cubase i wieloma innymi. Kontrolery w Oxygen 49 od razu mapują się do najważniejszych parametrów Twojego DAW, pozwalając Ci na bezzwłoczną zmianę ustawień mikserów, edytorów czy opcji transportu. Poza tym Oxygen 49 IV posiada dostosowywane presety mapowania, które szybko łączą go z Twoim ulubionymi wtyczkami efektowymi i instrumentami wirtualnymi. Fabryczne presety mapują Oxygen 49 IV do dołączonego oprogramowania SONiVOX Twist, dzięki czemu można rozpocząć tworzenie muzyki bezpośrednio po rozpakowaniu sprzętu. Konfiguracja kontrolera MIDI z oprogramowaniem nigdy nie była tak prosta!

 

Ableton Live Lite

Ableton Live Lite został dołączony do Oxygen 49 IV, aby można było natychmiast tworzyć muzykę. Ableton Live Lite jest jednym z najbardziej popularnych programów do wykonywania i produkcji muzyki na świecie. Jest potężnym narzędziem, które umożliwia muzykom i producentom spontaniczne komponowanie nagrywanie, remiksowanie, improwizowanie i edytowanie muzycznych pomysłów w środowisku audio/MIDI. Uruchom wtyczki i użyj Oxygen 49 IV do produkowania, komponowania i wykonywania utworów - wszystko w Ableton Live Lite. Jeśli będziesz zadowolony ze swojej pracy, Ableton Live pozwoli Ci na zapisanie lub zgranie jej efektów do jednej ścieżki.

 

SONiVOX TWIST

SONiVOX Twist jest wirtualnym instrumentem syntezy przekształcania widma. Twist składa się z dynamicznego interfejsu, zaawansowanego generatora patternów, a także wbudowanych efektów. Umożliwia tworzenie świetnych brzmień przy pomocy prostych kontrolerów. Dwie nakładające się na siebie warstwy dźwięku dają wyjątkowe możliwości kontroli harmonicznych i tworzą podstawę każdej barwy. Rzeźbij swoje brzmienie z wielotrybowym filtrem, niezależnym wzmacniaczem i generatorami obwiedni oraz LFO, które mogą być synchronizowane z tempem.

 

Specyfikacja

Klawisze 49
Mapowanie Automatyczne - DirectLink
Pady 8 z velocity
Pokrętła 8, ograniczone
Fadery 9
Przyciski Transport
Pedał ekspresji Możliwość podłączenia
Zasilanie Po USB
Dołączone oprogramowanie Xpand!2 od AIR Music Technology, Twist od SONiVOX oraz VIP 3.0

 

Filmy i prezentacje wideo

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Klawiatura sterująca M-Audio Oxygen 49 MK4, Klawiatury sterujące, Studio i homerecording, Instrumenty, Kontrolery i oprogramowanie DAW, M-AUDIO, Klawiatura sterujaca M-Audio Oxygen 49 MK4, Klawiatury sterujace, maudio 49, m aduio 49, m audio oxygen 49