M-Audio CODE 25 Black | Klawiatura sterująca

 • 799,00 zł
 • Wez leasing
 • Dodaj recenzję:
 • Kod:
  MA CODE 25 BLACK
 • Producent:
 • Na składzie:
  0 szt

Kluczowe cechy klawiatury sterującej Code 25 M Audio

 • Bardzo kompaktowy, w pełni wyposażony kontroler
 • Posiada pełnowymiarowe klawisze, co czyni go znacznie sprawniejszym w użyciu niż mikro-klawiaturki
 • Pady bardzo fajnie odpowiadają, klawisze mają aftertouch
 • Nie zabraknie pokręteł i faderów do sterowania parametrami
 • Ciekawy, dotykowy, dwuosiowy panel do sterowania dowolnymi parametrami
 • Dołączone wtyczki od AIR oraz Ableton Live Lite pozwalają działać od razu po wyjęciu z pudełka

 

Opis ogólny

Klawiatury sterujące z serii CODE to rodzina w pełni wyposażonych modeli, które łączą moc i wydajność, pozwalając na maksymalne wykorzystanie oprogramowania muzycznego i sprzętu MIDI. Seria Code oferuje kilka przemyślanych elementów, które ułatwiają tworzenie i wykonywanie na scenie. Klawiatura nie powinna być przeszkodą dla kreatywności. Wręcz przeciwnie, powinna być bezpośrednim rozwinięciem twoich myśli, zapewniając natychmiastowy, precyzyjny i jasny wyraz muzycznych idei. Cała seria Code, z 25, 49, 61 klawiszami, ma zupełnie nowe klawiatury, z równą i precyzyjną akcją. Klawisze są wrażliwe zarówno na uderzenie, jak i nacisk, zapewniając maksymalną ekspresję i dynamikę gry.

 

Programowalne kontrolery

Klawiatury CODE są wyposażone we wszystko, czego potrzeba do poważnej twórczej aktywności muzycznej. Dzięki suwakom, gałkom, przyciskom i gładko kołom pitch bend modulacji, szczegółowa kontrola parametrów to pikuś. Nowość w M-Audio - Klawiatura sterująca Touchpad X / Y - zapewnia dodatkową, bezpośrednią interakcję z parametrami efektów i wirtualnych instrumentów wzdłuż osi X / Y.
Ponadto klawiaturę można podzielić na cztery programowalne strefy, co daje konfigurację maksymalną elastyczność i funkcjonalność (np. Uwolnienie czterech różnych instrumentów w oddzielnych strefach lub nałożenie stref i granie na dwóch instrumentach / brzmieniach jednocześnie).

 

Poważna moc produkcyjna

Prawie każdy program DAW używa skrótów klawiaturowych do wykonywania funkcji takich jak dodawanie ścieżek, wycinanie, wklejanie itp. Teraz, dzięki obsłudze poleceń skrótu klawiaturowego ASCII / HID, możesz mapować te powszechnie używane skróty bezpośrednio do kontrolera, usprawniając pracę, aby proces tworzenia / produkcji był szybszy, bardziej wydajny i bardziej satysfakcjonujący. Klawiatury CODE obsługują również tryby sterowania Mackie Control / HUI, więc jesteś natychmiast gotowy do pracy z większością programów DAW przy minimalnej konfiguracji.

 

Podświetlane pady perkusyjne

Klawiatura wyposażona jest w 16 programowalnych, podświetlanych kolorami, dynamicznych podkładek perkusyjnych - wystarczy spojrzeć i już wiesz, do jakiej funkcji przypisano pad. Przyciski, pokrętła i suwaki są również oznaczone kolorami, wskazując tryb, w którym się aktualnie znajdują. Alfanumeryczny wyświetlacz LED zapewnia informacje zwrotne, w tym wyświetlanie parametrów i ustawień. Wszystko to przyczynia się do braku zamieszania i domysłów, a jedynie do precyzyjnej regulacji.

 

W zestawie ekskluzywne oprogramowanie

W pudełku razem z klawiaturą znajduje się także  pełen pakiet oprogramowania - Ableton Live Lite, pełne wersje wielokrotnie nagradzanych wirtualnych instrumentów AIR Music Technology: Loom i Hybrid 3.0 - masz nieograniczony dostęp do najlepszych kreatywnych narzędzi. Ableton Live Lite oferuje wiele funkcji Ableton Live - rewolucyjnego, wielokrotnie nagradzanego programu do produkcji muzyki, który pozwala spontanicznie komponować, nagrywać, remiksować, improwizować i edytować swoje muzyczne pomysły w jednym środowisku audio / MIDI. Live łączy twoje akustyczne, elektroniczne i wirtualne instrumenty - jak również twoje cyfrowe nagrania i sekwencje MIDI - w jednym interfejsie z niezrównaną łatwością użycia. Seria Code oferuje najwyższy profesjonalny poziom kontroli i klawiatury, w połączeniu z niezwykle wszechstronnym zestawem funkcji i dołączonym oprogramowaniem.

Innymi słowy Panie i Panowie, klawiatury z serii CODE to jest rewelacja! :)

 

Specyfikacja

Klawisze 25, pełne z aftertouchem i 4 strefami
Kontrolery Pad XY do kontroli parametrów
Pady 16 z velocity
Pokrętła 4, nieskończone
Fadery 5
Przyciski 5, konfigurowalne
Pedał ekspresji Możliwość podłączenia
Zasilanie Po USB
Dołączone oprogramowanie Hybrid 3.0 i Loom od AIR Music Technology

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Klawiatura sterująca M-AUDIO CODE 25 Black, M-Audio Code Black, Klawiatury sterujące, Kontrolery i oprogramowanie DAW, Studio i homerecording, M-AUDIO, Klawiatura sterujaca M-AUDIO CODE 25 Black, Klawiatury sterujace