Fraud Blocker

TC Electronic TC Ditto Stereo Looper ][ Looper gitarowy

 • 651,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu TC Electronic Ditto Stereo Looper

 • Super intuicyjna obsługa - stworzony przez gitarzystów dla gitarzystów
 • Import/Export pętli, podkłady Backing Track oraz StarJam
 • Stereofoniczne wejście i wyjście
 • Układy True Bypass i Analog Dry-Through
 • Ditto Stereo Looper można polubić za naprawdę wiele funkcji
 • 5 minut zapętlenia
 • Czy planujesz tworzyć wielo-ścieżkowe arcydzieła, czy szybkie, proste podkłady, czas zawsze jest po twojej stronie.
 • Podkłady (Backing Track)
 • Kiedy masz pod nogą swoje ścieżki z muzyką, do których możesz nakładać i kasować dźwięki tyle razy ile chcesz, ćwiczenia stają się przyjemniejsze, a występy dużo łatwiejsze.
 • Nieduże wymiary
 • Zasilanie: bateria 9V lub opcjonalny zasilacz

 

Ogólny opis

TC Ditto Stereo Looper - bogato wyposażony w funkcje efekt umożliwi ci grę z najlepszymi tego świata, z użyciem innowacyjnej funkcji StarJam, a także tworzenie wielo-warstwowych dzieł w dosłownie kilka sekund. Jednak przede wszystkim Ditto Stereo Looper przeznaczono do jednego: aby zapewniał miłośnikom pętli to, za czym tęsknią najbardziej - banalnie proste tworzenie pętli w stereo!

Cały Ditto

Jeżeli coś się nie zepsuło, nie należy tego naprawiać. Czemu zresztą, skoro mowa o urządzeniu, które muzycy naprawdę polubili? Nowa wersja Ditto posiada kilka nowych funkcji i wszystkie najlepsze cechy efektu Ditto Looper takie jak: prosta konstrukcja, 5 minut czasu zapętlenia, i nieskończona liczna nakładek. A wszystko to w obudowie, która bez problemu zmieści się w każdym pedalboardzie. Zatem, jeżeli lubisz kostkę Ditto Looper, pokochasz efekt Ditto Stereo Looper.

Ty – w stereo

Nic nie równa się z super szerokim brzmieniem, jakie wyciągasz ze swojego stereofonicznego zestawu. To po prostu potęga! Dlaczego więc miłośnicy stereo nie mieliby korzystać z najwyższej klasy, małego loopera, tak jak posiadacze zestawów monofonicznych? Ditto Stereo Looper posiada świetnej jakości wejście i wyjście stereo, i czerpie zasilanie z baterii 9V. Układy True-Bypass i Analog-Dry-Through oraz przetwarzanie sygnału bez kompresji w jakości 24-bity gwarantują naturalne brzmienie. Włącz pętlę, uderz akord E i słuchaj jak wspaniale wybrzmiewa, raz za razem, raz za razem, i ponownie jeszcze raz.

Graj z najlepszymi

Aby robić postępy jako muzyk, potrzebujesz kogoś kto nieustannie popycha ciebie i twoją kreatywność po za granice możliwości. A kto zrobi to lepiej od najlepszych muzyków na świecie?! Poznaj StarJam, świetne i intuicyjne rozwiązanie umożliwiające wczytywanie do Ditto Stereo Loopera gotowych pętli, nagranych przez takich ludzi jak John Petrucci, Steve Morse, Guthrie Govan i Paul Gilbert. Ten materiał zainspiruje cię na wiele godzin i zrobisz z nim szybkie postępy. Nie obiecujemy sławy, popularności ani wanny z hydro-masażem. Ale możemy obiecać dużo dobrej i twórczej zabawy!

 

Import/eksport pętli w komputerów PC i Mac

Dzięki tej funkcji Ditto Stereo Looper jest naprawdę uniwersalny. Załaduj swoje, równo docięte pętle przed koncertem albo nagraj ścieżkę i łatwo przenieś swoje loopy do ulubionego programu DAW. Korzystając z interesującego rozwiązania jakim jest StarJam możesz do loopera ściągnąć gotowe pętle, nagrane i przygotowane przez największe gwiazdy rocka.

Brzmienie najwyższej jakości

Audiofilskie brzmienie bez kompresji, w najlepszej, 24-bitowej postaci - znawcy tematu twierdzą, że to naprawdę wysoka jakość. Nawet lepsza niż z CD. Tak, Ditto Stereo Looper brzmi po prostu wybornie.

Stereofoniczne wejście i wyjście

Kto by nie chciał zabrzmieć lepiej? No właśnie. Niech twoje loopy zagrają pięknie i szeroko, i zachwycą publiczność.

Nieskończona liczba nakładek

Nieskończona. To sporo. Prędzej skończą ci się pomysły nim Ditto Stereo Looper powie, że ma dość.

Analog Dry-Through - analogowy tor sygnału

Sygnał podstawowy zawsze przechodzi przez kostkę Ditto Stereo Looper bez konwersji do postaci cyfrowej i zachowuje swoje oryginalne brzmienie; dźwięki, tak jak tego oczekujesz, przechodzą przez efekt bez żadnego opóźnienia.

True Bypass

Kiedy Ditto Stereo Looper jest wyłączony to oznacza, że jest NAPRAWDĘ wyłączony i w żaden sposób nie wpływa na twoje brzmienie. Możesz być pewny, że sygnał pozostanie krystalicznie czysty, bez straty w zakresie najwyższych częstotliwości.

Specyfikacja

Typ efektu: Looper
Rodzaj: Gitarowy
Zasilanie: Zasilacz 9V
Potencjometry efektu: Level
True Bypass: Tak
Wejście stereo: Nie
Wyjście stereo: Nie
Looper: loop do 5 min
Dodatkowe gniazda: mini USB
inne: Analog dry-through, nieograniczona ilość nakładek

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Looper gitarowy TC Ditto Stereo Looper TC Electronic, Gitary, efekty, Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, TC ELECTRONIC, Ditto Stereo, TC Ditto, TC Ditto Stereo, TC Electronic Ditto Stereo Looper, TC Electronic Ditto