Fraud Blocker

Laney LFR-212 ][ Aktywna Kolumna gitarowa 2x12

  • 3 520,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kolumny odsłuchowej Laney LFR-212

  • Aktywna kolumna gitarowa firmy Laney o mocy 800W
  • Układ głośników 2x 12 w układzie pionowym i 1" driver La Voce
  • Wejście MP3/Aux, Wyjście XLR DI
  • Ergonomiczne boczne uchwyty ułatwiające transport
  • Płaska odpowiedź w pełnym zakresie częstotliwości
  • 5 lat gwarancji producenta

 

Ogólny opis kolumny gitarowej

Tytułem wstępu o LFR212

Cyfrowe zestawy gitarowe umożliwiają teraz gitarzystom dostęp do zdumiewającej gamy niesamowicie brzmiących wzmacniaczy, kolumn oraz kombinacji efektów, o których jeszcze kilka lat temu gitarzyści mogli tylko pomarzyć. Teraz możesz zabrać swój cyfrowy zestaw gitarowy gdziekolwiek zechcesz i wszędzie będziesz miał do dyspozycji szeroki dostęp do brzmień gitarowych. Jedynym problemem, jaki tu się może pojawić to odpowiednia kolumna gitarowa, która sprosta oczekiwaniom współczesnego gitarzysty. LFR-212 to potężna, pełnozakresowa aktywna kolumna gitarowa z płaską odpowiedzią częstotliwościowa. Wyposażona w parę rozmieszczonych w pionie, 12-calowych głośników oraz 1-calowy przetwornik kompresji LaVoce, LFR-212 zapewnia bardzo precyzyjną odpowiedź w pełnym zakresie bez niepożądanych podbarwień.

 

Laney LFR-212 to nie jest combo gitarowe

Laney LFR-212 to też nie jest zwykła kolumna gitarowa. Tak wiemy, że się powtarzamy, ale trzeba to mocno i dosadnie wyrazić. LFR-212 to nie jest ani zwykła kolumna gitarowa, ani combo gitarowe. Jest to aktywna kolumna gitarowa pomyślana do pracy z cyfrowym wzmacniaczem gitarowym takim jak np. Kemper, Neural DSP, Mooer GE300 . Aby cyfrowy zestaw gitarowy mógł w pełni działać na żywo, potrzeba kombinacji kolumny gitarowej i preampu gitarowego. Kluczem do zrozumienia, o co chodzi jest słowo wierność, wierność brzmienia. Jeśli mamy bardzo dobrej jakości przedwzmacniacz, ale nie mamy jak tę jakość pokazać, bo nagłośnienie nie daje rady, to po co nam taki zestaw? Na szczęście LFR-212 daje radę. 

 

Brzmienie to nie wszystko

Tak, brzmienie to nie jest wszystko, czego poszukuje gitarzysta z aspiracjami. Gitara, wzmacniacz i kolumna powinny mieć swój wygląd, charakter. Nie jest dobrze, gdy kolumna wygląda jak zwykła kolumna PA. Na szczęście Laney zrozumiał to i kolumna LFR-212 wygląda jak rasowa kolumna gitarowa. Chwała za to inżynierom i stylistom z firmy Laney, tym bardziej, jeszcze świeci! Tak! Nie dość, że ma rasowe brzmienie to jeszcze ma wbudowane oświetlenie iluminacyjne, dodające specyficznego klimatu podczas występu. :)

 

Specyfikacja paczki gitarowej

Model LFR-212
Rodzaj Aktywna kolumna gitarowa
Moc wyjściowa 800Wat
Charakterystyka częstotliwościowa Płaska 47Hz - 20Khz
Układ głośników 2x12”, 1” driver LaVoce
Emulacja 1 x 12”, 4 x 12”
Wejście MP3/Aux Tak
Wyjście XLR DI Tak
Gniazda kombi XLR/Jack Tak
Kanał 1
Włączane przednie oświetlenie kolumny Tak
Możliwość obcięcia góry Tak
Ergonomiczne boczne uchwyty do chwytania Tak
Pobór mocy 50W
Wymiary 770mm x 555mm x 360mm (HWD)
Waga 28.8 kg

 

Filmy i prezentacje kolumny

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Laney LFR-212 | Aktywna gitarowa kolumna odsłuchowa, Laney, Kolumny gitarowe, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, Gitary, wzmacniacze, LANEY, LFR-212, LFR 212, LFR212, FRF-212, FRF-212, FRF 212, FRF212, FRFR-212, FRFR212, FRFR 212