Fraud Blocker

Laney CUB-SUPER 10 ][ Lampowy wzmacniacz gitarowy typu combo 1x10

  • 1 830,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy wzmacniacza gitarowego Laney CUB-SUPER 10

  • Małe, vintage'owe lampowe combo gitarowe, o mocy 6W angielskiej firmy Laney
  • Jeden kanał z podbiciem, który na spokojnie wystarcza do grania
  • Wzmacniacz z 2x 12AX7 na preampie oraz 1x EL84 na końcówce
  • Głośnik 10-calowy HH Custom Driver
  • 5 lat gwarancji producenta

 

Ogólny opis comba

CUB-SUPER10 jak feniks z popiołów

Pamiętacie może taki wzmacniacz gitarowy jak Laney CUB10? Jakiś czas temu jeszcze przed pandemią był to jeden z najbardziej popularnych, małych lampowych wzmacniaczy gitarowych na rynku. Potem na jakiś czas świat zamilkł. Wzmacniacz znikł z rynku, ale teraz Laney wraca z nową, odświeżoną ofertą. Przedstawiamy nowe combo lampowe Laney CUB-SUPER10, które jest nowym wcieleniem starej sprawdzonej konstrukcji. W dobie nowoczesnych wzmacniaczy cyfrowych brakuje czasami tej prawdziwej lampy, w której zakochały się miliony gitarzystów. Kiedy digitalizacja jest już na porządku dziennym, może czasami warto powrócić do klasycznych rozwiązań? Zróbmy to ponownie, razem z Laney :)

Lampowy wzmacniacz gitarowy typu combo

CUB-SUPER10 to butikowy, lampowy wzmacniacz gitarowy do gitary elektrycznej typu combo. Ten mały, niepozorny wzmacniacz gitarowy dostarcza nam niezapomnianych doznań, zwłaszcza jeśli poruszamy się wokół bluesa czy rocka. Wyposażony jeden kanał z trzypasmowym korektorem oraz świetnie brzmiącym podbiciem przełączanym za pomocą footswitcha. Posiada 10-calowy głośnik HH. 

Konstrukcja wzmacniacza

Z punktu widzenia gitarzysty, we wzmacniaczu pracującym w klasie A każda z lamp mocy wzmacniacza pracuje cały czas z maksymalną mocą. To sprawia, że ​​działają „GORĄCO” i generują bardzo naturalny poziom kompresji. CUB-SUPER10 dostarcza 6 watów brzmienia z dwóch lamp 12AX7 na przedwzmacniaczu oraz jednej lampy EL84 na końcówce. O podbiciu juz trochę wspomnieliśmy, uruchamiamy go za pomoca sterownika nożnego. Combo jest także wyposażone w pętlę efektów i gniazdo głośnika zewnętrznego. CUB-SUPER10 tak samo bardzo dobrze sprawdzi się na scenie, jak w studiu.

Wznioski o nowym Laney'u

Combo wydaje się być co najmniej kozackie. Przede wszystkim pięknie się prezentuje. Kto lubi klasyczny charakter nie tylko brzmienia, ale także sam vintagowy wygląd, nie będzie zawiedziony. Trzeba powiedzieć, że wszystko już było, ale ciągle przerabiane są warianty klasycznego brzminia i designu. Ludzie jednak mają ciągle tego za mało i szukają w tym co mają pod ręką jakiegoś nowego urzeczywistnienia ideału. Laney CUB-SUPER10 jest na to kolejnym dowodem. 

 

Specyfikacja etchniczna

Producent Laney
Model CUB-SUPER 10
Typ wzmacniacza Lampowy
Lampy na preampie 2 x 12AX7
Lampy na końcówce 1 x EL84
Układ głośników 1 x 10" H1050
Producent głośnika HH
Pętla efektów tak
Moc 6W
Wymiary 373 x 212 x 339 mm
Waga 9.5 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Laney CUB-SUPER10 | Lampowy wzmacniacz gitarowy typu combo, Comba gitarowe, LANEY, CUB-SUPER10, CUB SUPER10, CUBSUPER10, CUB-SUPER 10, wzmacniacz gitarowy, lampowy wzmacniacz gitarowy, cub super 10, CUB-SUPER 10