Laney CUB-112 ][ Kolumna gitarowa 1x12

  • 865,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kolumny gitarowej Laney CUB-112

  • Lekka paczka gitarowa z otwartym tyłem z serii CUB
  • Idealna do małej lampowej głowy takiej jak CUB-SUPERTOP
  • Butikowy design, klasyczne brzmienie
  • Układ głośników 1x12 HH Custom Design
  • Impedancja 8 Ohm
  • 5 lat gwarancji producenta

 

Ogólny opis wzmacniacza

CUB-112 jak feniks z popiołów

Pamiętacie może jeszcze taki wzmacniacz gitarowy jak Laney CUB HEAD? Laney miał w swojej ofercie jeszcze do niego takie fajne, małe kolumny na jednej i na dwóch dwunastkach. Jakiś czas temu jeszcze przed pandemią były to jedne z najbardziej popularnych kolumn gitarowych na rynku. Potem na jakiś czas świat zamilkł i kolumny wraz ze wzmacniaczem znikły z rynku, ale teraz Laney wraca z nową, odświeżoną ofertą. Przedstawiamy zatem nową, ale wzorowaną na starej konstrukcji kolumnę gitarową CUB-112. W dobie nowoczesnych wzmacniaczy cyfrowych czasami brakuje tej prawdziwej lampy, w której zakochały się miliony gitarzystów. Kiedy digitalizacja jest już na porządku dziennym, może czasami warto powrócić do klasycznych rozwiązań? Head z paczką to właśnie to na co nas namawia Laney. Zróbmy to więc ponownie razem z Laney :)

 

O samej kolumnie

Cub-112 to mała i lekka kolumna gitarowa o otwartej konstrukcji. Zapewnia czyste i klasyczne brzmienie. Może być używana w orientacji poziomej lub pionowej i jest idealnym partnerem dla wzmacniacza Laney CUB-SUPERTOP. Sercem kolumny jest 12 calowy głośnik HH Custom Design. Charakteryzuje się niezwykle szczegółowymi i złożonymi alikwotami, ciepłym basem, bogatym, wokalnym środkiem oraz piękną i szczegółową górką. Głośnik HH został specjalnie zaprojektowany pod kątem charakterystyki wyjściowej wzmacniacza CUB-SUPERTOP oraz comb gitarowych CUB-SUPER10 i CUB-SUPER12, które mają wyjście na zewnętrzną kolumnę. Kolumna posiada także opcjonalne wyjście na dodatkową 8-omową kolumnę gitarową. 

 

Wznioski o nowej paczce Laney'a

Kolumna CUB-112 wydaje się być co najmniej kozacka, a jest to tym bardziej pewne gdy jest sparowana ze wzmacniaczem, z którym stanowi nierozerwalną całość. Przede wszystkim pięknie się prezentuje. Jest mała i zgrabna, pięknie też wybrzmiewa. Kto lubi klasyczny charakter nie tylko brzmienia, ale także sam design, nie będzie zawiedziony. W zasadzie to wszystko już było. Ciągle jednak przerabiane są warianty klasycznego brzmienia i wyglądu, ale jak widać, ludzie mają wciąż tego za mało i szukają w tym, co mają pod ręką jakiegoś nowego urzeczywistnienia ideału. Paczka gitarowa Laney CUB-112 jest na to kolejnym przykładem. 

 

Specyfikacja

Model CUB-112
Układ głośników 1 x 12"
Producent głośnika HH Electronics
Moc 50W
Impredancja 8 Ohm
Wymiary 430mm x 520mm x 230mm
Waga 11 kg

 

Filmy i prezentacje kolumny gitarowej

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Laney CUB-112 | Kolumna gitarowa 1x12, Gitary, wzmacniacze, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, LANEY, Kolumna gitarowa, CUB-112, CUB112, CUB112, kolumny gitarowe, paczki gitarowe, paczka gitarowa