Fraud Blocker

Laney A-Solo ][ Wzmacniacz akustyczny typu combo 1x8

 • 1 580,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy wzmacniacza akustycznego Laney A-Solo

 • Świetnie brzmiący wzmacniacz akustyczny od Laneya
 • Fantastyczny na małe koncerty akustyczne, salkę prób czy do domowego użytku
 • Posiada dwa niezależne od siebie kanały, wyposażone w gniazda XLR/TRS
 • Sterowanie za pomocą potencjometrów Level, Bass, Mid, Treble, Shape
 • W każdym kanale wbudowany reverb oraz chorus
 • We wzmacniaczu mamy wyjścia liniowe, wejście słuchawkowe i AUX oraz wejście na footswitch
 • Moc 60W
 • Wymiary 347 x 258 x 265 mm
 • Waga 6,7 kg

 

Ogólny opis wzmacniacza akustycznego Laney A-Solo

Gitara akustyczna to instrument o pięknym i dostojnym brzmieniu, które bardzo łatwo można zepsuć. Kwestia jest prosta, musi być dobre nagłośnienie. W wypadku standardowego akustyka sprawa jest dość oczywista, przystawiamy odpowiedni mikrofon i jedziemy. Więcej zabawy jest w wypadku gitary elektro-akustycznej, gdzie mamy opcję podłączenia się do pieca. Tutaj należy pamiętać, że nie może to być najzwyklejszy wzmak do gitary elektrycznej. Do gitar akustycznych mamy specjalne wzmacniacze, dostosowane do częstotliwości i charakteru pudeł. Laney A-Solo to fenomenalny sprzęt, który idealnie sprawdzi się w każdych warunkach. Przede wszystkim, ma bardzo ciepłe brzmienie, w którym każda struna znajduje miejsce dla siebie. Piękny sustain i światowy sound, gdzie za pomocą kilku potencjometrów możemy ustawić wszystko od ciemnych dołów, po bardzo jasne górki. Jeśli potrzebujesz upiększenia, dla zbudowania lepszej atmosfery, odpalasz pogłos czy chorus, a magia już dzieje się sama. A-Solo posiada dwa niezależne od siebie kanały, dzięki czemu możemy grać na dwa wiosła, albo podłączyć wokal - idealne rozwiązanie na kameralny koncert. Z racji swojej mocy, nada się nie tylko na podbijanie scen, ale i do salki czy nawet do domu, w końcu posiada wejście słuchawkowe. Po za tym, mamy AUXa do słuchania muzyki, jak i puszczenia podkładu, wyjście liniowe i tak dalej. Pełna profeska.

Wydajność Pro spec

A-Solo to profesjonalny, kompaktowy i przenośny wzmacniacz do gitary akustycznej, przeznaczony do dostarczania czystego i klarownego brzmienia gitary akustycznej, gdziekolwiek tego potrzebujesz. Czy to w studio, czy na żywo na scenie, A-SOLO dostarcza za każdym razem. A-SOLO posiada dwie całkowicie niezależne listwy kanałowe. Jest na tyle elastyczny, że pozwala na podłączenie albo mikrofonu i instrumentu, dwóch różnych instrumentów akustycznych lub nawet mieszanki oddzielnych połączeń mikrofonu i pickupa z tego samego instrumentu. Zarówno w domu jak i na największych scenach świata A-Solo może być Twoim głównym źródłem dźwięku na kameralnej scenie lub osobistym monitorem na większych scenach. A-Solo jest wyposażony w funkcje pro-specjalne dla dużych scen, takie jak eliminacja sprzężeń i pro-specjalne wyjście DI.

Chorus i cyfrowy Reverb

Cyfrowe efekty pokładowe - niezależne Chorus i Reverb mogą być ustawione dla każdego z kanałów.

Anti-Feedback

Kontrola Anti-Feedback może być włączona i regulowana w celu wyeliminowania sprzężenia zwrotnego związanego z rezonansem korpusu, często związanego ze wzmocnionymi gitarami akustycznymi przy wysokich poziomach głośności. Aby wyeliminować sprzężenie zwrotne, należy włączyć filtr i regulować regulator anti-feedback, aż do zmniejszenia rezonansu korpusu. Powinieneś znaleźć "słodkie miejsce" na regulacji, gdzie wszelkie obecne sprzężenia znikają.

D.I.Box

Wyjście XLR-DI pozwala na podłączenie wzmacniacza do systemu PA lub interfejsu nagraniowego, bez konieczności stosowania mikrofonów. Przełącznik uziemienia pozwala zredukować lub usunąć niepożądany szum spowodowany pętlami masy.

 

Specyfikacja wzmacniacza akustycznego Laney A-Solo

Typ wzmacniacza: Tranzystorowy
Układ głośników: 1 x 8" Custom Designed
Producent głośnika: Laney
Kanały: 2
Procesor efektów: Chorus, Reverb
Wejścia: combo XLR/JACK, AUX
Wyjścia: D.I. out, słuchawkowe
Moc: 60W
Wymiary: 347 x 258 x 265 mm
Waga: 6.7 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Laney A-Solo || Combo akustyczne, Wzmacniacze, Wzmacniacze do gitar akustycznych, Combo akustyczne, LANEY ASOLO, a solo,