Fraud Blocker

Behringer KXD12 ][ Combo klawiszowe 600W

  • 1 712,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Combo klawiszowe 600W Behringer KXD12

  • Wielofunkcyjne combo klawiszowe od renomowanej firmy Behringer
  • Zaawansowany głośnik TURBOSOUND 12" zapewniający światowej klasy dźwięk
  • Wbudowany procesor efektów KLARK TEKNIK Multi-FX dla profesjonalnych brzmień
  • Prawdziwy bi-amplifikator z osobnymi wzmacniaczami dla głośników
  • Technologia wzmacniacza klasy D oferująca potężną moc przy niewielkiej wadze
  • 7-pasmowy graficzny korektor EQ dla precyzyjnej kontroli tonu

 

Ogólny opis

Historia i filozofia marki Behringer

Założona w 1989 roku przez Uli Behringera, marka Behringer szybko stała się synonimem produktów zmieniających życie w cenach, które pozwalają spełniać muzyczne marzenia. Początki firmy sięgają czasów, gdy będąc muzykiem i inżynierem dźwięku, Uli Behringer nie był w stanie pozwolić sobie na niezbędny sprzęt do własnego studia. Rozpoczynając od budowy produktów dla siebie, wkrótce zaczął dostarczać je również swoim przyjaciołom. To doprowadziło do filozofii Behringera, polegającej na dostarczaniu produktów zmieniających życie w cenach dostępnych dla każdego. Firma skupia się na klientach z różnych sektorów, takich jak przenośny dźwięk na żywo, muzycy, nagrania, DJ/EDM oraz broadcast.

ULTRATONE KXD12 - wszechstronność i moc

ULTRATONE KXD12 to niesamowicie potężne combo klawiszowe o mocy 600W, które doskonale sprawdza się jako niezwykle wszechstronny wzmacniacz do instrumentów klawiszowych i perkusji, a także jako wysokiej jakości 4-kanałowy system nagłośnieniowy (PA) z głośnikiem TURBOSOUND światowej klasy o średnicy 12 cali. Specjalizując się w bogatym, precyzyjnym brzmieniu i profesjonalnych funkcjach takich jak procesor efektów KLARK TEKNIK Multi-FX klasy studyjnej, prawdziwy projekt bi-amplifikacji oraz nasz 7-pasmowy graficzny korektor FBQ, ten pracowity kombajn wydobędzie to co najlepsze z instrumentów i wokali podczas każdego występu.

Bi-amplifikacja - droga do absolutnej integralności sygnału

Dzięki 600 ultra-czystym watom wyjściowym cyfrowego dźwięku, dostarczanym przez oddzielnie zasilane przetworniki za pośrednictwem prawdziwego trybu bi-amplifikacji z dwoma wzmacniaczami na głośnik, KXD12 zapewnia wysoką rozdzielczość dźwięku, która naprawdę wydobywa to co najlepsze z muzyki. Warto zauważyć, że większość konkurentów stosuje proste pasywne zwrotnice, które nie tylko niedokładnie oddzielają spektrum częstotliwości, ale co najważniejsze wpływają na wydajność przetworników. BEHRINGER poszedł o krok dalej, napędzając każdy woofer i tweeter oddzielnym wzmacniaczem dla absolutnej integralności sygnału.

Klasa D - ogromna moc, doskonały dźwięk

Dzięki rewolucyjnej technologii wzmacniacza klasy D możemy zapewnić ogromną moc i niesamowitą jakość dźwięku w łatwym w obsłudze, ultra-przenośnym i lekkim pakiecie. Amplifikacja klasy D robi różnicę, oferując ostateczną efektywność energetyczną i eliminując potrzebę ciężkich zasilaczy i masywnych radiatorów. Ta niesamowita technologia umożliwia projektowanie i budowanie niezwykle potężnych produktów, które są znacząco lżejsze niż ich tradycyjne odpowiedniki, jednocześnie zużywając mniej energii i chroniąc środowisko.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka Behringer
Model KXD12
Typ Combo klawiszowe 600W
EAN 4033653100922

Parametry techniczne

Całkowita moc 700W Klasa D
Korektor 7-pasmowy korektor graficzny
Rozmiar głośnika 1 x 12", 1 x 1" Tweeter

Złącza / gniazda

Wejścia 1 x XLR, 8 x 1/4", 1 x RCA, 1 x 1/4"
Wyjścia 2 x XLR, 5 x 1/4"

Parametry fizyczne

Wysokość 44.2 cm
Szerokość 47 cm
Głębokość 29.7 cm
Waga 18.3 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer KXD12 ][ Combo klawiszowe 600W, Systemy prezentacyjne, BEHRINGER