Presonus USB v2 FaderPort ][ Kontroler DAW

 • 999,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kontrolera DAW Presonus Faderport

 • Kontroler DAW na USB 2.0 marki Presonus będącej częscią koncernu Fender
 • Pojedynczy dotykowy, zmotoryzowany tłumik o długości 100 mm
 • Duży enkoder przycisków 360°
 • Pełna kontrola nagrywania i transportu: Play, Stop, Fast Forward, Rewind, Record, Loop
 • Drop Marker, Next/Prev Marker, Next/Prev Event
 • Sterowanie sesją ogólną: Undo/Redo, Arm All, Solo/Mute Clear, Click On/Off
 • Session Navigator zapewnia szybką kontrolę przewijania ścieżek, przewijania osi czasu i wiele innych
 • Sterowanie kanałami: Level, Pan, Solo, Mute, Rec Arm
 • Sterowanie automatyzacją: Touch, Latch, Trim, Write, Read, Off
 • Kompatybilny z natywną obsługą Studio One oraz emulacją HUI i Mackie Control Universal - Mac / Windows
 • Wejście na footswitch (przełącznik nożny nie jest dołączony)
 • Gustowne wykończenie, ciemny kolor wyszczupla i dodaje odpowiedniego lansu ;)

 

Ogólny opis

Nie dobijaj tej myszy – zapewnij jej towarzystwo

Klawiatura i mysz to co prawda sprawdzone urządzenia sterujące dla programów DAW, ale są one o wiele bardziej efektywne, gdy używa się ich w połączeniu z funkcjami precyzyjnej, ręcznej kontroli nad miksem i automatyką zawartymi w FaderPort.

FaderPort to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto miksuje na komputerze, zapewnia 100-mm, dotykowy, zmotoryzowany suwak do zapisu fadów i automatyki w czasie rzeczywistym oraz 24 przyciski obejmujące 40 różnych funkcji, a wszystko to w kompaktowej obudowie, która z łatwością mieści się na każdym biurku. Zapewnia szybkie przybliżanie obrazów plików audio do edycji i regulację poziomów ścieżek dotknięciem palca. Dzięki FaderPort możesz cieszyć się najszybszym i najbardziej efektywnym sposobem pracy, jakiego kiedykolwiek doświadczyłeś.

 

Pracuj szybciej, a równie dokładnie

Do naszego nowego, ulepszonego urządzenia FaderPort wprowadziliśmy elementy z nagradzanego FaderPort 8. Zamiast zmuszania Cię do zmiany Twojego sposobu miksowania, FaderPort usprawnia Twoje miksowanie. Nadal używasz swojej wiernej klawiatury i myszy do rzeczy, w których sobie dobrze radzą, a FaderPort obsługuje to, na co chcesz mieć naprawdę bezpośredni wpływ: na Twój miks. To jest sposób na sterowanie DAW, którego zawsze pragnąłeś!

 

Jednoprzyciskowy dostęp do kluczowych funkcji

Wyjątkowy Session Navigator w FaderPort daje łatwy dostęp do 8 najważniejszych funkcji w celu zapewniania maksymalnej elastyczności. Użyj dużego enkodera z przyciskiem oraz przycisków znajdujących obok niego do edycji i miksowania z większą efektywnością i szybkością. Przewijaj oś czasu przy użyciu enkodera lub pracuj takt po takcie dzięki przyciskom w kształcie strzałek; przybliżaj i oddalaj oś czasu przy pomocy enkodera i powiększaj lub zmniejszaj ścieżki przy pomocy przycisków w kształcie strzałek; nawiguj i ustawiaj markery; zachowuj stałą kontrolę nad poziomem sumy. Gdy zaczniesz korzystać z Session Navigatora, będziesz się zastanawiać, jakim cudem do tej pory miksowałeś bez niego.

 

Uniwersalna zgodność i ścisła integracja ze Studio One

Usprawniony sposób pracy FaderPort i wsparcie dla protokołów Mackie Control i HUI czynią z niego szybki i prosty w obsłudze kontroler dla takich programów jak m.in.: Logic Pro X, Cubase czy Ableton Live Pro Tools. Nie wymaga instalacji żadnego sterownika: wystarczy podłączyć go do wejścia USB i przejąć kontrolę nad miksem.

FaderPort jest wręcz magiczny we współpracy z PreSonus Studio One. (W zestawie Studio One 4 Artist PL). Będziesz zdumiony tym, o ile szybciej możesz pracować. Obsługa protokołów Mackie Control Universal i HUI przez FaderPort sprawia, że jest on zgodny z większością popularnych programów DAW, w tym Pro Tools. Zapewnia specjalnie dostosowane tryby Mackie Control Universal dla programów Logic, Cubase i Ableton Live. FaderPort jest prawdziwą rewelacją, gdy używa się go z nagradzanym PreSonus Studio One, pozwalając na robienie takich rzeczy, jak wyłączanie wszystkich wtyczek na danej ścieżce jednym przyciskiem.

Dzięki funkcji Link Parameter enkoder może śledzić mysz, zapewniając natychmiastową regulację każdego parametru, lub można przypisać enkoder na stałe do bieżącego parametru.

 

Niesamowicie szybki, efektywny sposób pracy

Dzięki kompaktowemu, łatwemu w obsłudze kontrolerowi FaderPort będziesz cieszyć się najszybszą, najefektywniejszą organizacją pracy i najlepszą kontrolą sesji, jakiej kiedykolwiek doświadczyłeś. Ale nie polegaj tylko na naszych zapewnieniach; odwiedź swojego ulubionego sprzedawcę produktów firmy PreSonus i sam wypróbuj FaderPort.

 

Specyfikacja

Specyfikacja techniczna

Wejście wyjście 1 port USB 2.0
  1 Gniazdo przełącznika nożnego do zatrzymywania / uruchamiania bez użycia rąk
Suwaki 1 100-milimetrowy, zmotoryzowany tłumik o długim zasięgu, dotykowy
  Podwójnie serwomotorowy system paska napędowego zapewnia szybką i cichą pracę
  Wyjątkowo gładkie w dotyku i błyskawiczne
  Wytrzymała konstrukcja
  Rozdzielczość: 10-bitowa, 1024 kroki

Przyciski i pokrętła

Ogólne kontrole Koder przycisków 360 °, Cofnij / Ponów, Uzbrój wszystkie, Wyczyść solo / Wycisz, Kliknij Włącz / Wyłącz, 4 przyciski funkcyjne, Łącze parametrów, Wtyczki obejściowe
Sterowanie kanałem Level, Pan, Solo, Mute, Rec Arm
Sterowanie automatyzacją Touch, Latch, Trim, Write, Read, Off
Transport Play, Stop, Fast Forward, Rewind, Record, Loop, Return to Zero (Functionality varies slightly, depending on the DAW.)
Nawigacja Track Scroll, Timeline Scroll, Horizontal Zoom, Vertical Zoom, Drop Marker, Pre/Next Marker, Prev/Next Event, Scrub, Nudge
Moc Zmotoryzowany tłumik wymaga zasilania zewnętrznego 12 VDC, 1,2 A (skonfigurowane fabrycznie, w zestawie)

Parametry fizyczne

Wymiary 45 x 140 x 230 mm
Waga 0,68 kg

Wymagania systemowe

Mac macOS® 10.11 lub nowszy (tylko 64-bit)
Procesor Intel® Core ™ 2 Duo (zalecany Intel Core i3 lub lepszy)
Windows® Aktualizacja platformy Windows® 7 x64 SP1 +, Windows 8.1 x64, Windows 10 x64
Procesor Intel Core 2 Duo lub AMD® Athlon ™ X2 (zalecany Intel Core i3 lub lepszy)
Mac i systemy Windows Najnowsze oprogramowanie FaderPort *
Port USB 2.0
Wymagane jest połączenie z Internetem dla sterownika i dołączonej instalacji oprogramowania
Universal Control 2.8 lub nowszy (do aktualizacji oprogramowania)
PreSonus FaderPort został przetestowany i zatwierdzony do pracy z następującym oprogramowaniem Tryb macierzysty – PreSonus Studio One® 3.5.6 z rozszerzeniem *** lub Studio One 4.0.1 lub nowszym
Emulacja HUI - Obsługiwane przez Pro Tools
Mackie Universal Control Emulation ** Obsługiwane przez Logic, Cubase, Nuendo i Ableton

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki i inne informacje

 • link do strony producenta
 • * Aktualizacja oprogramowania jest obecnie wymagana do pełnej funkcjonalności. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję Universal Control i uruchom aktualizator oprogramowania po wyświetleniu monitu. Instrukcje można znaleźć w podręczniku użytkownika FaderPort.

 • ** Użytkownicy DAW innych firm niewymienionych na liście, które obsługują protokół Mackie Control, takich jak Reason, Bitwig Studio i Reaper, powinni skontaktować się ze swoim dostawcą DAW w celu uzyskania pomocy.

 • *** Aby uzyskać więcej informacji, zobacz TU

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kontroler DAW USB v2 FaderPort Presonus, Kontrolery DAW i DJ, Kontrolery i oprogramowanie DAW, Studio i homerecording, PRESONUS, FaderPort Presonus, FaderPort v2 Presonus, FaderPort, FaderPort v2, Kontroler FaderPort Presonus