Fraud Blocker

Samson Expedition Express XP360B ][ Kolumna przenośna

 • 984,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Perfekcyjna para

 

Samson Expedition Express Portable PA z Bluetooth® to kompletny system dźwiękowy, który może pojawić się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest znakomite brzmienie. Jest on zasilany akumulatorkami, waży 4,5 kg i wyposażono go w moduł Bluetooth, dzięki któremu Expedition Express możemy sparować ze smartfonem, laptopem czy tabletem i odtwarzać muzykę bez potrzeby korzystania z przewodów. Doskonale nadaje się do użycia na prywatkach, podczas prezentacji, w salach wykładowych oraz wszędzie tam, gdzie zależy nam na świetnym, głośnym dźwięku z urządzeń mobilnych.

 

Zapewniający wierny, pełnopasmowy dźwięk, Expedition Express posiada dwudrożną konstrukcję z wykorzystaniem 6-calowego przetwornika niskotonowego oraz 1-calowego przetwornika wysokotonowego. Urządzenie posiada również 3-kanałowy mikser ze złączami wejściowymi: XLR (mikrofonowym), 1/4 cala (gitara oraz urządzenia sygnału liniowego) oraz 1/8 cala (MP3). W celu rozszerzenia użyteczności Expedition Express posiada wyjście Link, które umożliwia wzajemne połączenie wielu systemów. Dodatkowo do dyspozycji mamy też wspólny 2-pasmowy korektor barwy (tonów niskich i wysokich), który umożliwia ustawienie odpowiedniego brzmienia dla określonego źródła sygnału i danych ustawień oraz oczekiwań publiczności.

 

System Expedition Express jest niewiarygodnie lekki, a w celu zapewnienia większej funkcjonalności użytkowania posiada też zintegrowany wygodny uchwyt, który znajduje się w górnej części obudowy. Te cechy, wraz z wbudowanymi akumulatorkami, które zapewniają ponad 10 godzin pracy sprawiają, że Expedition Express można zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

 

Gotowy na imprezę

 

Oprócz różnego typu prywatek w mieszkaniach, Expedition Express znakomicie sprawdza się na otwartej przestrzeni podczas imprez na basenach, spotkań przy grillu, wypoczynku na plaży i przy wielu innych okazjach. Niezależnie od tego, czy systemu używamy jako bardziej praktycznej alternatywy dla megafonów czy też korzystamy z połączenia Bluetooth do transmisji muzyki, Expedition Express jest zawsze duszą towarzystwa. A jeśli chodzi o imprezy sportowe, Expedition Express pozwala skutecznie wyzwolić niezwykłe emocje kibiców, którzy będą w stanie wyrazić ducha zespołu na wcześniej nie widzianym poziomie, czy po prostu zapewnić muzyczną rozrywkę na klasycznej imprezie przed zawodami.

 

Przedstaw to perfekcyjnie

 

Z Expedition Express twój głos będzie brzmieć jeszcze bardziej doniośle i przekonywająco z podium sali konferencyjnej. Ten system jest doskonałym rozwiązaniem dla liderów biznesowych, którzy prowadzą różnego typu prezentacje. Niezależnie od stosowanych aplikacji (prezentacje PowerPoint, spotkania firmowe, imprezy biznesowe itp.), Expedition Express umożliwi przekazanie naszych idei w sposób jasny, skuteczny i niezwykle zwięzły, a cały wykład uczyni wyjątkowo ciekawym. Ten system sprawia, że nasza praca może być jeszcze lepsza. Dzięki obecności gniazda wejściowego 1/8 cala można podłączyć przewodem odtwarzacz MP3 w celu prezentowania podkładu audio i innych materiałów dźwiękowych, a tym samym podnieść poziom doznań słuchowych każdej publiczności.

 

Ekspresowa edukacja

 

Oprócz cech przydatnych studentom, nauczycielom i profesorom wykorzystującym Expedition Express w takich samych okolicznościach jak liderzy biznesu (prezentacje, odtwarzanie podkładu audio), ten system posiada kilka funkcji, które są niezwykle użyteczne w edukacji muzycznej. Expedition Express jest idealnym partnerem podczas dyrygowania małymi grupami i zespołami. Dzięki obecności par złącz XLR oraz 1/4 cala, czy 1/4 cala oraz 1/8 cala, studenci mogą ćwiczyć wraz z keyboardami, automatami perkusyjnymi, odtwarzaczami MP3/CD oraz innymi urządzeniami audio sygnału liniowego. Odtwarzanie wcześniej przygotowanych akompaniamentów i innych materiałów audio przy wykorzystaniu Expedition Express sprawia, że analiza nagranej muzyki jest znacznie łatwiejsza, a cały proces edukacji jest o wiele bardziej interaktywnym doświadczeniem.

 

Akustyczna pomoc

 

Expedition Express i gitara akustyczna to doskonała para do ćwiczeń, a także podczas występów w małych kawiarniach, czy też na spontanicznych jam session przy ognisku. Gdziekolwiek dopadnie nas wena, po prostu podłączamy gitarę do gniazda 1/4 cala systemu i już jesteśmy gotowi do stworzenia świetnego akustycznie występu. Wykorzystując Expedition Express jako przenośny wzmacniacz gitary akustycznej, możemy go zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie idziemy też ze swoją gitarą.

 

Najwyższej jakości podzespoły, rozwiązania o dużej użyteczności oraz swoboda w transporcie sprawiają, że Samson Expedition Express jest idealnym systemem PA w różnego typu aplikacjach związanych z rekreacją.

 

Dane techniczne:

 

 • Kompleksowy przenośny system PA ważący niecałe 4,5 kilograma
 • Moduł Bluetooth pozwalający na bezprzewodową łączność ze źródłami sygnału audio
 • Dwudrożna obudowa z 6-calowym przetwornikiem niskotonowym
 • 1-calowy przetwornik wysokotonowy
 • 3-kanałowy mikser
 • Wejście combo XLR-1/4-cala umożliwiające połączenie mikrofonów oraz urządzeń audio sygnału liniowego
 • Wejście 1/4-cala do podłączenia gitary i urządzeń sygnału liniowego
 • Wejście 1/8-cala dla odtwarzaczy MP3
 • Korekcja tonów niskich i wysokich
 • Zintegrowane gniazdo statywu głośnikowego 1 3/8 cala
 • Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia w górnej części obudowy
 • Wbudowany akumulator zapewnia 8 godzin ciągłej pracy