Fraud Blocker

Samson Expedition Escape XPESC ][ Kolumna przenośna

 • 507,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Samson Expedition Escape to system głośnikowy z wbudowanym akumulatorem zasilającym, który zapewnia niesamowity dźwięk w dowolnym miejscu. Przy masie wynoszącej zaledwie 3,86 kg, to ultra-przenośne urządzenie znakomicie łączy wyjątkowo czyste brzmienie z wygodą technologii Bluetooth w celu zapewnienia bezprzewodowego przesyłania sygnału audio. Jest to idealny system nagłośnieniowy do użycia podczas grilla w ogródku, imprez towarzyskich, plenerowych zawodów sportowych, wyjazdów rekreacyjnych, prezentacji, prowadzenia ćwiczeń fitness oraz wszędzie tam, gdzie pożądana jest obecność głośnego i pełnopasmowego dźwięku.


Expedition Escape jest zbudowany z wysokiej jakości podzespołów w celu zapewnienia optymalnych wrażeń słuchowych podczas odtwarzania muzyki. Jest to konstrukcja dwudrożna z sześciocalowym przetwornikiem niskotonowym, który zapewnia głęboki i uderzający bas oraz z jednocalowym przetwornikiem wysokich częstotliwości, który odpowiada za przekazywanie najdrobniejszych szczegółów brzmienia naszych ulubionych ścieżek. System Expedition Escape jest kompatybilny z technologią Bluetooth, dzięki czemu możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona, tabletu czy laptopa na odległość sięgającą nawet do 15 metrów między tymi urządzeniami. Wbudowany 2-kanałowy mikser posiada wejście 1/4” z oddzielną regulacją głośności, z opcją podłączenia mikrofonu dynamicznego, co zapewnia możliwość użycia systemu w wielu bardzo różnych aplikacjach live. Oprócz tego Expedition Escape oferuje gniazdo wejściowe 1/8”, za pośrednictwem którego można bezpośrednio podłączyć odtwarzacze MP3, instrumenty klawiszowe oraz różnego typu inne urządzenia audio.


Wbudowany akumulator zasilający cały system Expedition Escape zapewnia do 20 godzin ciągłej pracy, gdy jest on w pełni naładowany. Bardzo użyteczną funkcją jest możliwość ładowania telefonów oraz tabletów za pośrednictwem wbudowanego portu USB, przy równoczesnym słuchaniu muzyki. Dzięki zintegrowanemu uchwytowi system Expedition Escape jest doskonałym kompanem podczas takich atrakcji jak wycieczki na plażę, pobyt na kempingu, żeglowanie, pikniki oraz wszędzie tam, gdzie muzyka może jeszcze bardziej umilić nam i tak już przyjemne chwile.


Wysokiej jakości podzespoły, bogactwo użytecznych funkcji oraz nieskazitelny pełnopasmowy dźwięk sprawiły, że firma Samson stała się branżowym liderem w profesjonalnych rozwiązaniach audio. Jej produkty są znane i cenione za ich bezkompromisową jakość i niezawodność. Teraz Samson zaprasza cię na wycieczkę po zmysłowych doświadczeniach audio z jego najnowszym dodatkiem do serii Expedition.

 • Kompletny przenośny system nagłośnieniowy o masie zaledwie 3,86 kg
 • Wbudowany akumulator zapewniający 20 godzin ciągłej pracy
 • Łączność Bluetooth umożliwiająca bezprzewodowe przesyłanie muzyki
 • 2-drożna konstrukcja obudowy z sześciocalowym przetwornikiem niskotonowym
 • 1-calowy przetwornik wysokotonowy
 • 2-kanałowy mikser
 • Wejście 1/4” do podłączenia mikrofonów lub innych urządzeń z sygnałem o poziomie liniowym
 • Wejście Aux stereo 1/8” do podłączenia stereofonicznych urządzeń z sygnałem o poziomie liniowym (odtwarzacze MP3, instrumenty klawiszowe itp.)
 • Zintegrowany uchwyt
 • Gniazdo 3/8” statywu głośnikowego