Taurus TH-212 ][ Kolumna basowa 2x12

  • 3 720,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kolumny basowej TH212

  • Potężna kolumna basowa dla wymagających basistów z serii TH
  • Moc znamionowa wynosi 500 Wat
  • Lekkie głośniki neodymowe w układzie 2x12
  • Zastosowano głośnik wysokotonowy wraz z jego regulacją
  • Pokrycie hybrydową powłoką poliuteranową 

 

Ogólny opis

TH-212 wyposażona jest w głośniki neodymowe najnowszej generacji. Konfiguracja oparta o dwa głośniki 12" jest optymalnym rozwiązaniem zapewniającym wyrównane pasmo częstotliwości oraz bardzo dużą skuteczność. Kolumna zapewnia bardzo dobry odsłuch na scenie. Idealnie sprawdza się w warunkach koncertowych oraz studio. Kolumna wyposażona jest w selektor trybu pracy, który umożliwia wybór następujących opcji:

  • MONO - standardowe konfiguracja podłączenia obu głośników do jednego wzmacniacza.
    BI-AMP – możliwość podłączenia każdego głośnika oddzielnie. W tym trybie można podłączyć do kolumny dwa oddzielne wzmacniacze lub korzystać z jednej wybranej sekcji i jednego wzmacniacza. Opcję BI-AMP możesz wykorzystać również do pracy semi-STEREO.

Przełącznik trybu pracy daje dodatkową możliwość – zmianę impedancji kolumny. W trybie mono masz wyjście o impedancji 4ohm a w trybie Bi-AMP masz dwa wyjścia po 8ohm. Kolumna posiada gniazda wejściowe typu combo SPEAKON + JACK oraz 3-pozycyjny regulator głośności driver'a wysokotonowego.

Obudowa kolumny pokryta jest hybrydową powłoką poliuretanową. Jest to powłoka bardzo odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz chroniąca obudowę przed wilgocią. Jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości, poza tym odporna na ścieranie i pozostawianie widocznych uszkodzeń na skutek eksploatacji sprzętu podczas transportu. Dodatkową zaletą powłoki z elastomeru poliuretanowego jest to, że bardzo solidnie uszczelnia i wzmacnia całą konstrukcję kolumny głośnikowej co eliminuje niepożądane drgania i zwiększa ogólną żywotność obudowy.

 

Specyfikacja

Nazwa TH 212
Seria TH
Moc znamionowa 600 / 2x300W
Impedancja 4ohm / 2x8ohm
Efektywność 100dB
Konfiguracja dwudrożna
Układ głośników 2x12 Neodymy
Głośnik wysokotonowy driver
Regulacja tweetera Przełącznik głośności 100 − 60% − OFF
Połączenia Speackon / Jack
Wymiary 74x52x40 cm
Waga 27kg
Pokrycie Hybrydowa powłoka poliuretanowa

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Taurus TH-212 | Kolumna basowa, Kolumny basowe, Wzmacniacze i kolumny basowe, TAURUS, TH-212, TH 212, TH212, Kolumna basowa taurus, Kolumna basowa, Dobra kolumna basowa, Wytrzymała kolumna basowa, najlepsza kolumna basowa