Markbass Marcus Miller 102CAB || Kolumna basowa 2x10

  • 3 019,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kolumny basowej Mark Bass Marcus Miller 102 CAB

  • Świetna kolumna basowa zaprojektowana we współpracy z wirtuozem gitary basowej, Marcusem Millerem
  • Firma Mark Bass zawsze dba o swoich klientów najlepiej jak może, tym razem znowu przeszli samych siebie, dając nam niesamowicie uniwersalny sprzęt
  • Kolumna ma konstrukcje monitora, więc nie pomyl z odsłuchem :)
  • Układ głośników to 2x10" Neodymium Mark Bass custom, oraz jednocalowy głośniczek Custom Compression Tweeter
  • Kolumna ma moc 400W, oraz impedancje 8ohm
  • Jej pasmo przenoszenia wynosi od 40 do 20 000 Hz
  • Wymiary kolumny wynoszą 594mm x 518mm x 481mm
  • Waży sobie 18.3 kg

 

Ogólny opis

Ta zagwozdka przyjdzie prędzej, czy później. Jaki sprzęt wybrać? Wielu muzyków nie wie, jakiego brzmienia szuka, nie wiedzą jak do tego podejść z sensem, żeby dwa tygodnie po kupnie, nie żałować wydanych pieniędzy. Zwykle najlepiej jest przyjść i poogrywać parę headów i kolumn, ocenić na własne ucho co Ci leży. A co jeśli boję się, że nie wybiorę dobrze? Co jeśli w sklepie mi zabrzmi dobrze, a w domu już nie? Oczywiście, siedząc w muzycznym nawet 2 godziny, ogrywając jedną gitarę, jedną głowę, czy jedną kolumnę, nie poznasz tego sprzętu. Wielu gitarzystów do dzisiaj odkrywają nowe możliwości swoich gratów, mimo, że kupili go 5 - 10 lat temu :). Każdy się stresuje przed kupnem pierwszego poważniejszego sprzętu, zwłaszcza jeśli dopiero raczkuje w niesamowitym świecie muzyki. Ale każdego do decyzji sięgnięcia po 6, czy w tym wypadku 4 strun, ktoś zainspirował, dlatego na pomoc często i gęsto przychodzą sygnatury :).

 

Marcus Miller zasłynął na całym świecie swoją niesamowitą techniką gry oraz jazzowym feelingiem, którym oczarował wielu fanów. Pamiętajmy, że oprócz samych umiejętności, istotną kwestią jest brzmienie wielbionego artysty. We współpracy ze swoimi ulubieńcami z Mark Bass, Marcus stworzył kolumnę basową, która świetnie sprawdza mu się na scenie, ale to przede wszystkim prezent od niego dla ludzi. Wiadomo, Miller kojarzy się z jazzowym graniem, ale nie tylko do tego ta kolumna :). Świetnie nadaje klarowności, dlatego każde uderzenie w struny jest odpowiednio słyszalne. Bardzo dobrze radzi sobie z cleanem, ale i z przesterowanym basidłem, więc jeśli nie jesteś zdecydowany, czy chcesz grać smooth jazz, czy death metal, dzięki niej nie będziesz musiał wybierać :). Brzmienie jest pełne środka i góry, ale przy odpowiednich ustawieniach pieca, przyjebie konkretnym dołem, którego nie powstydziłby się żaden doom metal z ekstraklasy, a cały czas zachowując w tym wszystkim klarowność i swój charakterystyczny punch.

 

Z mniej ciekawych rzeczy, kolumna ma trzy głośniki. Dwie "dziesiątki" Neodymium Mark Bass Custom, oraz jeden głośniczek jednocalowy Custom Compression Tweeter. Kolumna to konkretny potwór, jej moc to aż 400W !!! Nie polecamy rozkręcać na maksa w domu :). Świetny na próbę, do studia i oczywiście na koncerty. Nie jest aż taka ciężka, waży trochę powyżej 18 kilo, a zdążyło się nosić i takie co 50 ważyły :). Genialny wybór, zarówno na pierwszą, jak i kolejną, lepszą kolumna dla amatorów 4,5, a czasem nawet i 6 strun i 34 calowej skali :).

 

Specyfikacja

Bass reflex Tył
Układ głośników 2 x 10''
Ścięcie tak, możliwość ustawienia w formie monitora
Producent głośnika B&C
Tweeter 1"
Impedancja 8 Ω
Moc 400W
Uchwyt Boczny
Wymiary 594mm x 518mm x 481mm
Waga 18.3 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kolumna basowa Marcus Miller 102 CAB Markbass, Kolumny basowe, Wzmacniacze i kolumny basowe, Gitary, wzmacniacze, MARKBASS, Markus Miller, MarkBass, Mark Bass, kolumna basowa Mark Bass