Fraud Blocker

BASSON B410B ][ Kolumna basowa

  • 3 000,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kolumny basowej BASSON B410B

  • Wysokiej jakości kolumna basowa od nieistniejącej już firmy Basson, znanej z produkcji solidnych głośników
  • Model B410B wyposażony w 4 głośniki o średnicy 10 cali i zdolność obsługi mocy RMS do 1000W
  • Produkuje subharmoniki aż do 28Hz, co jest niezwykłe dla kolumn basowych 4x10, dając efekt ciepłego grzmotu
  • Wytrzymała konstrukcja Basson obejmuje obudowę pokrytą wytrzymałym dywanem z wzmocnieniem wszystkich połączeń i stalowymi uchwytami
  • Kolumna jest szczelnie zamknięta dla niesamowitego uderzenia, wymaga wzmacniacza o mocy 750+ watów przy 8 omach
  • KOLUMNA POWYSTAWOWA!

 

Ogólny opis

O firmie Basson

Firma Basson była znana z produkcji głośników basowych o wysokiej jakości. Choć obecnie nie prowadzi już działalności, jej produkty nadal cieszą się uznaniem wśród miłośników mocnego brzmienia. Szczególnie cenione były modele o dużej wadze, niektóre z nich ważyły nawet ponad 100 kg. Popularnym modelem był B810B, wyposażony w 8 głośników o średnicy 10 cali i zdolny do obsługi mocy RMS na poziomie 2000W.

Charakterystyka kolumny basowej B410B

Kolumna basowa Basson B410B wykorzystuje te same ciężkie magnesy co inne modele tej marki. Produkuje ona subharmoniki aż do 28Hz, co jest rzadkością w przypadku kolumn basowych 4x10. Efekt końcowy przypomina ciepły, obezwładniający grzmot. Duże magnesy głośników o wadze 200 uncji oraz zdolność obsługi mocy RMS na poziomie 1000W zapewniają dużą amplitudę ruchu membran, co zwiększa sustain i głośność długich fal, dostarczając potężne brzmienie basu. Ta kolumna to prawdziwe bydle, które potrzebuje wzmacniacza o mocy 750+ watów przy impedancji 8 omów.

Wyjątkowa jakość wykonania

Wysoka jakość wykonania produktów Basson jest widoczna również w modelu B410B. Kolumna pokryta jest trwałym dywanikiem, a wszystkie połączenia są wzmocnione belkami o średnicy 1-1/4 cala. Obudowa jest szczelna, co zapewnia niesamowity atak. Dodatkowo kolumna wyposażona jest w przełącznik tweetera i kółka na łożyskach kulkowych.

Uniwersalny i efektywny głośnik

Basson B410B to doskonała, uniwersalna i bardzo efektywna kolumna basowa, która jest przeciwieństwem go jak sie teraz buduje kolumny. Jest wielka i ciężka, ale za to bardzo tłusto i smakowicie brzmi. Układ głośników to 4x10, a moc wyjściowa wynosi 1000W przy impedancji 8 omów. Pasmo przenoszenia wynosi od 28 do 5000 Hz. Kolumna waży aż 67 kg! Jeśli szukasz mocnego brzmienia dla muzyki stoner/stoner-doom/doom/sludge, nie znajdziesz lepszego rozwiązania w formacie 4x10 niż ten Basson.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand BASSON
Model B410B
Rodzaj produktu Kolumna basowa
Bass reflex Tak

Parametry Techniczne

Producent głośników Basson
Głośnik wysokotonowy Horn
Impedancja 8 Ω
Moc 1000W
Układ głośników 4 x 10

Parametry Funkcjonalne

Uchwyty boczne Tak
Kółka Tak

Parametry Fizyczne

Wymiary 73 cm x 89 cm x 43 cm
Waga 67 kg

 


Słowa kluczowe oznaczające produkt

BASSON B410B | Kolumna basowa, Gitarówka, do basów, Paczki, Wzmacniacze i paczki, Instrumenty, Polecamy, BASSON, Gitarowka, do basow