Fraud Blocker

Ortega OTCIS-30 Tour Series MUTEplug ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 9m

  • 132,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Ortega OTCIS-30 Tour Series MUTEplug

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 9 metrów
  • Przewód zakończony dwoma prostymi jackami
  • Złącza Muteplug umożliwiające bezgłośne wyjmowanie i wkładanie przewodu do instrumentu podłączonego pod nagłośnienie
  • Wytrzymała konstrukcja i wyraźny sygnał

 

Ogólny opis

Historia firmy Ortega

Firma Ortega została założona w 1994 roku i od początku swojej działalności zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości instrumentów akustycznych, skupiając się na gitarach klasycznych i akustycznych. W ofercie marki znajdziemy także inny sprzęt muzyczny, taki jak ukulele, przewody instrumentalne i mikrofonowe oraz różnorodne akcesoria gitarowe. Firma Ortega w krótkim czasie zaczęła zdobywać coraz większe grono klientów, którzy wybierali jej produkty ze względu na wysoką jakość brzmienia i wykonania oraz często mocno konkurencyjne ceny. Producent do tworzenia swoich instrumentów wykorzystuje starannie wyselekcjonowane materiały, dzięki czemu gitary mogą wybrzmieć pełnym, czystym i naturalnym dźwiękiem.

 

Więcej o Ortega OTCIS-30 Tour Series MUTEplug

Ortega OTCIS-30 to przewód gitarowy o łącznej długości 9 metrów, który został zakończony dwoma prostymi jackami. Główną zaletą kabla jest obecność specjalnie zaprojektowanych złącz Muteplug, które pozwalają wyjmować i wkładać przewód do instrumentu muzycznego bez irytujących trzasków i innych zakłóceń, jakie mogą pojawić się w dźwięku. Jest to szczególnie ważne w przypadku muzyków grających na żywo lub pracujących podczas sesji nagraniowych. Przewód instrumentalny firmy Ortega cechuje się także wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, jakie mogą powstać na przykład podczas jego częstego zwijania lub kiedy ktoś przyciśnie go czymś ciężkim. Na plus należy zaliczyć także fakt, że do produkcji przewodu użyto wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu oferuje on bardzo klarowny i wyraźny sygnał podczas nagłośnienia.

 

Nie tylko do domowego użytku

Przewód gitarowy Ortega OTCIS-30 można polecić każdemu gitarzyście poszukującemu doskonałego brzmienia i komfortu w trakcie gry, niezależnie od tego, czy gra on w domowym zaciszu, czy na scenie. Przewód jest przedstawicielem linii Tour, która powstała z myślą o osobach, które często są w trasie. Z tego powodu cała konstrukcja została wzmocniona, więc muzyk może skupić się na grze bez obaw o to, że przewód ulegnie uszkodzeniu w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki obecności złącz Muteplug można wkładać i wyjmować przewód bez ryzyka powstawania szumu i pisków. Przewód instrumentalny Ortega OTCIS-30 można zatem polecić każdemu wymagającemu muzykowi.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ortega OTCIS-30 Tour Series MUTEplug | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 9m, Kable instrumentalne, Kable, adaptery, Różne, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable od 6.5m do 9m, ORTEGA, OTCIS-30, OTCIS 30, OTCIS30