Fraud Blocker

Ortega OTCI-20 Tour Series MUTEplug ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 6m

  • 122,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Ortega OTCI-20 Tour Series MUTEplug

  • Przewód gitarowy
  • Długość wynosząca 6 metrów
  • Przewód zakończony jackiem prostym oraz łamanym
  • Złącza Muteplug umożliwiające wyjmowanie i wkładanie przewodu do instrumentu bez powstawania zakłóceń w dźwięku
  • Wytrzymała konstrukcja i wyraźny sygnał

 

Ogólny opis

Historia firmy Ortega

Firma Ortega powstała w 1994 roku i od początku swojej działalności skupiała się na produkcji wysokiej jakości gitar akustycznych i klasycznych, dzięki którym w krótkim czasie firma zaczęła zyskiwać coraz większą rozpoznawalność na świecie. W ofercie producenta znajdziemy także inny sprzęt muzyczny, taki jak przewody instrumentalne i mikrofonowe, ukulele, a także szeroki wybór akcesoriów gitarowych. Firma Ortega kładzie szczególny nacisk na jakość komponentów użytych do produkcji instrumentów, dzięki czemu gitary wybrzmiewają czystym, naturalnym i głębokim dźwiękiem. Klienci wybierający sprzęt z logiem Ortega często doceniają go ze względu na bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

 

Więcej o Ortega OTCI-20 Tour Series MUTEplug

Ortega OTCI-20 to przewód gitarowy o długości sześciu metrów, który jest zakończony jackiem prostym oraz łamanym. Przewód wchodzi w skład linii Tour, która powstała z myślą o koncertujących muzykach, którzy poza jakością brzmienia wymagają także komfortu podczas gry. Z tego powodu przewód gitarowy został wyposażony w złącza Muteplug, dzięki którym można wyjmować i wkładać kabel do podłączonego instrumentu bez irytujących trzasków w dźwięku, co jest szczególnie ważne na scenie w trakcie szybkiej wymiany gitar lub innych instrumentów. Przewód cechuje się także wysoką odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu przy odpowiednim użytkowaniu może on posłużyć nam przez długi czas.

 

Doskonały na scenę

Przewód gitarowy Ortega OTCI-20 posiada konstrukcję, która z pewnością usatysfakcjonuje nawet bardzo wymagających muzyków grających na scenie i nagrywających muzykę. Dzięki długości przewodu, która wynosi sześć metrów, muzyk ma do dyspozycji bardzo szeroki zakres ruchu na scenie, a dzięki wytrzymałej konstrukcji można skupić się na grze bez obaw o to, że przewód ulegnie uszkodzeniu w najmniej oczekiwanym momencie. Główną zaletą przewodu Ortega OTCI-20 jest jednak obecność specjalnie zaprojektowanych złącz Muteplug, dzięki którym można wkładać i wyjmować przewód z podłączonego instrumentu bez ryzyka powstawania szumu i innych zakłóceń w dźwięku, co dodatkowo korzystnie wpływa na komfort w trakcie gry.

 

Przydatne linki

 


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ortega OTCI-20 Tour Series MUTEplug | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 6m, Kable instrumentalne, Kable, adaptery, Różne, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe,Kable od 4m do 6m, ORTEGA, OTCI-20, OTCI 20, OTCI20