Ortega OTCI-15 Tour Series MUTEplug ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 4.5m

  • 108,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Ortega OTCI-15 Tour Series MUTEplug

  • Przewód gitarowy
  • Długość wynosząca 4,5 metra
  • Przewód zakończony jackiem prostym oraz łamanym
  • Złącza Muteplug umożliwiające wyjmowanie i wkładanie przewodu do instrumentu bez powstawania trzasków w dźwięku
  • Klarowny sygnał i wytrzymała konstrukcja

Ogólny opis

Historia firmy Ortega

Firma Ortega została założona w 1994 roku i już na początku swojej działalności zdobyła uznanie ze względu na produkcje wysokiej jakości gitar klasycznych i akustycznych. Dziś producent ma swojej ofercie także wiele innych sprzętów muzycznych, od niewielkich akcesoriów gitarowych, przez przewody instrumentalne i mikrofonowe, aż po ukulele. W produkcji sprzętu marki Ortega wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane komponenty, dzięki czemu zarówno gitary, jak i drobniejsze produkty cechują się wysoką jakością wykonania. Wybierając sprzęt z logiem firmy Ortega, można bardzo często liczyć na dobry stosunek ceny do jakości.

 

Więcej o Ortega OTCI-15 Tour Series MUTEplug

Ortega OTCI-15 jest przewodem gitarowym o długości 4,5 metra, który został zakończony jackiem prostym oraz łamanym. Przewód jest wyposażony w specjalnie zaprojektowane złącza Muteplug, dzięki którym podczas wyjmowania i wkładania przewodu do instrumentu nie usłyszymy niechcianych przydźwięków. Przewód został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cechuje się wyraźnym i klarownym sygnałem, co korzystnie wpływa na jakość brzmienia gitary. Na plus należy zaliczyć także fakt, że sprzęt charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia, jakie mogą powstać na przykład z powodu częstego zwijania przewodu.

 

Czyste brzmienie i wytrzymałość.

Przewód instrumentalny Ortega OTCI-15 wchodzi w skład linii Tour, która powstała z myślą o muzykach, którzy często koncertują i szukają przewodu cechującego się wysoką wytrzymałością oraz wyjątkowo klarownym sygnałem. Największą zaletą przewodu jest obecność złącz Muteplug, dzięki którym po wyjęciu lub włożeniu przewodu do instrumentu nie pojawią się trzaski i szum w dźwięku, co jest szczególnie ważne w przypadku gry na żywo. Ortega OTCI-15 posiada bardzo wytrzymałą konstrukcję, dzięki której można skupić się na grze bez obaw o to, że przewód ulegnie uszkodzeniu w najmniej oczekiwanym momencie. Przy odpowiednim użytkowaniu kabel gitarowy może posłużyć nam przez bardzo długi czas.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ortega OTCI-15 Tour Series MUTEplug | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 4.5m, Kable instrumentalne, Kable, adaptery, Różne, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe,Kable od 4m do 6m, ORTEGA, OTCI-15, OTCI 15, OTCI15