Ortega OTCI-10 Tour Series MUTEplug ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 3m

  • 94,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Ortega OTCI-10 Tour Series MUTEplug

  • Przewód gitarowy
  • Długość wynosząca 3 metry
  • Przewód zakończony jackiem prostym oraz łamanym
  • Złącza Muteplug umożliwiające bezgłośne wyjmowanie i wkładanie przewodu do instrumentu
  • Wyraźny sygnał i solidna konstrukcja


Ogólny opis

Historia firmy Ortega

Firma Ortega została założona w 1994 roku i dziś jest kojarzona za sprawą produkcji wysokiej jakości gitar klasycznych i akustycznych. W ofercie producenta znajdziemy także ukulele, akcesoria gitarowe, a nawet przewody mikrofonowe i instrumentalne. Sprzęt producenta jest tworzony z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu zawsze cechuje się wysoką jakością, niezależnie od tego, czy mówimy o instrumentach muzycznych, czy o drobnych akcesoriach. Klienci wybierający sprzęt firmy Ortega często chwalą go za bardzo dobry stosunek ceny do jakości.


Więcej o Ortega OTCI-10 Tour Series MUTEplug

Ortega OTCI-10 to przewód gitarowy o łącznej długości trzech metrów, który został zakończony jackiem prostym oraz łamanym. Główną zaletą konstrukcji jest użycie specjalnych złącz Muteplug, które pozwalają wkładać i wyjmować przewód z instrumentu bez irytujących trzasków i szumu pojawiającego się w dźwięku. Przewód cechuje się także bardzo klarownym i wyraźnym sygnałem, co pozwala poprawić jakość brzmienia nagłośnionego instrumentu. Dzięki solidnej konstrukcji nie trzeba martwić się o to, że kabel ulegnie uszkodzeniu podczas częstego zwijania lub kiedy ktoś przez przypadek na niego nadepnie.


Ruszaj w trasę z Ortegą

Ortega OTCI-10 jest przewodem reprezentującym specjalną linię Tour, która powstała z myślą o koncertujących muzykach, którzy poszukują niezawodnych rozwiązań w trasie. Przewód charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu można go używać przez bardzo długi czas. Konstrukcja posiada specjalnie zaprojektowane złącza Muteplug, dzięki którym podczas wkładania i wyjmowania przewodu z instrumentu nie będą pojawiać się żadne przydźwięki, co jest szczególnie ważne podczas występów na żywo oraz w trakcie nagrywania muzyki. Przewód firmy Ortega doskonale sprawdzi się także w domowych warunkach i można go polecić muzykom, którzy stawiają na wysoką jakość brzmienia i wytrzymałość.

 

Przydatne Linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ortega OTCI-10 Tour Series MUTEplug | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 3m, adaptery, Różne, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable Instrumentalne, Kable do 3.5m, ORTEGA, OTCI-10, OTCI 10, OTCI10