Fraud Blocker

Red's Music GCS1230BLK STRONGER ][ Kabel instrumentalny 3m jack prosty/jack łamany

  • 70,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kabla instrumentalnego GCS1230

  • Kabel firmy Red's Music z serii Stronger o długości 3m
  • Żyła 1 x 0,5mm² o średnicy zewnętrznej 6,8mm
  • Luty z cyny bezołowiowej z dodatkiem srebra
  • Miedziany ekran w oplocie krzyżowym
  • jack prosty i jack łamany; 6,3mm

 

Ogólny opis

Podwyższona trwałość jest tym, co wyróżnia kable Red's Music Stronger na tle tańszych produktów tej firmy. Wystarczy wziąć je w dłoń, by wzbudziły zaufanie. Żyła wykonana z miedzi beztlenowej pokryta jest dwiema wartwami izolacji polwinitowej o właściwościach przewodzących, rozdzielonymi spienionym tworzywem PE. Dopiero na nich znajduje się oplot z pasemek miedzianych o gęstości krycia minimum 90%. Całość pokryta jest matową powłoką zewnętrzną ze specjalnej mieszanki PVC eliminującej efekt refleksu świetlnego. Z obu stron złącza posiadają zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla. Dzięki imponującej konstrukcji kable te są przystosowane do intensywnego użytkowania, zarówno w domu, jak i na scenie.

 

O producencie

Red's Music to polska firma znajdująca się na rynku od roku 2000. Przez lata zdobywali doświadczenie, które teraz pozwala im budować perfekcyjnie wykonane kable. Każdy z nich jest w 100% wykonany w Polsce i testowany przed opuszczeniem fabryki. Oferują bardzo wysoką jakość za rozsądną cenę.

 

Specyfikacja

Producent Red's Music
Model GCS1230
Kraj produkcji Polska
Długość przewodu 3m
Typ przewodu INS - S100 (STRONGER)
Złącza 2x Jack 6,3mm J03 / J04

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kabel instrumentalny STRONGER 3m jack prosty/jack łamany GCS1230BLK Red's Music, REDS MUSIC, prosty/jack lamany, kabel instrumentalny, kabel do gitary, kabel jack jack, kabel duży jack, kabel gitarowy,redsmusic, redmusic,red music, reds music