Fraud Blocker

Ortega OECIS-20 Economy Series ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 6m

  • 98,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Ortega OECIS-20 Economy Series

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 6 metrów
  • Przewód zakończony dwoma prostymi jackami
  • Wzmocniona izolacja chroniąca przewód przed uszkodzeniami
  • Czysty i wyraźny sygnał

 

Ogólny opis

Historia firmy Ortega

Firma Ortega została założona w 1994 roku i od początku swojego istnienia skupiała się przede wszystkim na produkcji wysokiej jakości gitar klasycznych i akustycznych. W ofercie producenta znajduje się także inny sprzęt, taki jak ukulele, przewody instrumentalne czy różnego rodzaju akcesoria gitarowe. Firma Ortega kładzie szczególny nacisk na to, aby komponenty użyte do produkcji instrumentów były wysokiej jakości, dzięki czemu gitary mogą wybrzmieć bardzo klarownym i naturalnym dźwiękiem. Klienci wybierający sprzęt marki Ortega często chwalą go za bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

 

Więcej o Ortega OECIS-20 Economy Series

Ortega OECIS-20 jest przewodem instrumentalnym o łącznej długości sześciu metrów, który został zakończony dwoma prostymi jackami. Głównym powodem, dla którego przewód cieszy się zainteresowaniem, jest jego wzmocniona izolacja, która bardzo skutecznie zabezpiecza całą konstrukcję przed uszkodzeniami, jakie mogą powstać w trakcie codziennego używania, co ma szczególne znaczenie dla osób, które często występują na scenie, gdzie przewód może być narażony na przydepnięcia i przygniecenia ciężkim sprzętem. Ortega OECIS-20 to kabel, który został wykonany z wysokiej jakości komponentów, co bezpośrednio przekłada się na jakość brzmienia instrumentu muzycznego.

 

Komfort użytkowania i jakość brzmienia

Ortega OECIS-20 jest przewodem instrumentalnym, który wchodzi w skład grupy Economy, która powstała z myślą o muzykach, którzy poszukują bardzo dobrze brzmiącego, wytrzymałego przewodu, który jednocześnie będzie dostępny w niewygórowanej cenie. Przewód ma długość sześciu metrów, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas występów scenicznych. Można wówczas oddać się muzyce i nie martwić o to, że przewód będzie ograniczał nasze ruchy. Wpływ na poprawę komfortu gry ma także wzmocniona izolacja, która zabezpiecza przewód przed pęknięciami. Do tego wszystkiego należy dodać fakt, że sygnał uzyskany za pomocą przewodu firmy Ortega jest zawsze wyraźny i czysty.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ortega OECIS-20 Economy Series | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 6m, Kable, adaptery, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable Instrumentalne, Kable od 4m do 6m, ORTEGA, OECIS-20, OECIS 20, OECIS20