Fraud Blocker

Ortega OECI-15 Economy Series ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 4.5m

  • 81,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Ortega OECI-15 Economy Series

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 4,5 metra
  • Przewód zakończony jackiem prostym oraz łamanym
  • Wzmocniona konstrukcja
  • Dobry stosunek jakości do ceny

 

Ogólny opis

Historia firmy Ortega

Marka Ortega funkcjonuje na rynku muzycznym już od 1994 roku i jest kojarzona przede wszystkim za sprawą produkcji popularnych gitar akustycznych i klasycznych, choć w ofercie producenta znajdziemy także inne instrumenty oraz różnorodne akcesoria muzyczne. Firma kładzie szczególny nacisk na odpowiedni dobór materiałów używanych do produkcji gitar, co bezpośrednio przekłada się na pełne i głębokie brzmienie. Firma jest ceniona między innymi za bardzo dobry stosunek jakości do ceny wśród swoich produktów oraz za fakt, że w ofercie producenta znajdziemy nie tylko instrumenty muzyczne, ale także liczne akcesoria i przewody instrumentalne.

 

Więcej o Ortega OECI-15 Economy Series

Ortega OECI-15 to przewód instrumentalny o długości wynoszącej 4,5 metra, który został zakończony jackiem prostym oraz łamanym. Przewód jest przedstawicielem serii Economy, w której znajdziemy modele stworzone z myślą o osobach, które poszukują wytrzymałego okablowania za stosunkowo niewielką cenę. Przewód posiada pogrubioną izolację, która zabezpiecza konstrukcję przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Ortega OECI-15 pozwala cieszyć się także czystym i wyraźnym sygnałem, dzięki czemu przewód będzie dobrym wyborem nie tylko dla osób poszukujących okablowania do domowego użytku, ale także dla gitarzystów nagrywających muzykę.

 

Jeszcze więcej swobody

Przewód instrumentalny Ortega OECI-15 doskonale sprawdzi się w wielu warunkach. Dzięki wzmocnionej izolacji można go często zwijać bez obaw o to, że konstrukcja ulegnie uszkodzeniu. Kabel dobrze sprawdzi się także podczas prób zespołu, a nawet w trakcie występów na mniejszej scenie. Komfortową grę zapewnia długość wynosząca 4,5 metra, która jest na tyle duża, aby zapewnić muzykowi pełną swobodę ruchu podczas gry. Przy odpowiednim użytkowaniu przewód firmy Ortega może posłużyć nam przez bardzo długi czas.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ortega OECI-15 Economy Series | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 4.5m, Kable, adaptery, Różne, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable Instrumentalne, Instrumenty, Kable od 4m do 6m, ORTEGA, OECI-15, OECI 15, OECI15