Fraud Blocker

Ortega OECIS-10 Economy Series ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 3.05m

  • 70,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Ortega OECIS-10 Economy Series | Kabel instrumentalny jack prosty/jack prosty 3.05m

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 3,05 metra
  • Przewód zakończony dwoma prostymi jackami
  • Wzmocniona konstrukcja
  • Dobry stosunek jakości do ceny

 

Ogólny opis

Historia firmy Ortega

Firma Ortega została założona w 1994 roku i od początku swojej działalności zajmuje się przede wszystkim tworzeniem wysokiej jakości gitar klasycznych i akustycznych. Producent ma w swojej ofercie także inny sprzęt, taki jak ukulele, przewody instrumentalne czy różnorodne akcesoria gitarowe. Firma Ortega kładzie szczególny nacisk na najwyższą jakość materiałów, z jakich budowane są instrumenty, dzięki czemu gitary brzmią zawsze wyjątkowo czysto i naturalnie. Muzycy cenią produkty firmy Ortega także za bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

 

Więcej o Ortega OECIS-10 Economy Series | Kabel instrumentalny jack prosty/jack prosty 3.05m

Ortega OECIS-10 to przewód instrumentalny o długości nieco ponad trzech metrów, który został zakończony dwoma prostymi jackami. Przewód jest przedstawicielem serii Economy, która powstała z myślą o osobach poszukujących solidnie wykonanych przewodów za stosunkowo niewielką cenę. Przewód posiada wzmocnioną izolację, która bardzo skutecznie chroni konstrukcję przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi, jakie mogą powstać w trakcie codziennego użytkowania. Ponadto model Ortega OECIS-10 cechuje się bardzo czystym i wyraźnym sygnałem, co korzystnie wpływa na jakość brzmienia instrumentu.

Towarzysz codziennej gry

Przewód instrumentalny Ortega OECIS-10 posiada szereg zalet, które czynią go doskonałym wyborem dla muzyków grających w domowym zaciszu i nagrywających muzykę. Kabel posiada długość nieco ponad trzech metrów, dzięki czemu jest na tyle długi, by nie ograniczać ruchu w trakcie gry. Na szczególną uwagę zasługuje wzmocniona izolacja, dzięki której przewód cechuje się zwiększoną odpornością na uszkodzenia, które mogą powstać na przykład z powodu częstego zwijania kabla. Konstrukcja przewodu oferuje również bardzo czysty i wyraźny sygnał, co z pewnością docenią osoby, którym zależy na głębokim brzmieniu instrumentu.

 

Przydatne linki