Fraud Blocker

Cordial CXI 6 PP-SKY ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 6m

  • 129,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Cordial CXI 6 PP-SKY | Kabel instrumentalny 6m jack prosty/jack prosty

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 6 metrów
  • Przewód zakończony dwoma złączami Neutrik z prostym jackiem
  • Stylowa biało-niebieska izolacja
  • Wytrzymała konstrukcja i wyraźny sygnał

 

Ogólny opis

Historia firmy Cordial

Firma Cordial została założona w 1990 roku i posiada swoją siedzibę w niemieckim mieście Dachau znajdującym się nieopodal Monachium. Przez lata obecności na rynku producent zajmował się tworzeniem przewodów audio, które są chętnie wykorzystywane na scenach koncertowych, w klubach muzycznych, studiach nagraniowych, a także przez muzyków grających na instrumencie w domowym zaciszu. Klienci wysoko cenią sprzęt producenta ze względu na bardzo zróżnicowane konstrukcje oraz szczególny nacisk, jaki marka kładzie na jakość komponentów użytych do produkcji. Firma Cordial posiada hale konstrukcyjne w Niemczech, Czechach, Włoszech oraz w Chinach.

 

Więcej o Cordial CXI 6 PP-SKY | Kabel instrumentalny 6m jack prosty/jack prosty

Cordial CXI 6 PP-SKY to przewód instrumentalny o długości sześciu metrów, który został zakończony dwoma złączami firmy Neutrik, posiadającymi prosty jack. Przewód zwraca na siebie uwagę bardzo elegancką biało-niebieską izolacją, jednak najważniejszą cechą sprzętu jest to, że pozwala on uzyskać bardzo wyraźny i czysty sygnał podczas nagłaśniania instrumentu. Na plus należy zaliczyć również fakt, że przewód odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu przy odpowiednim użytkowaniu może posłużyć nam przed długie lata.

 

Elegancja i swoboda

Przewód instrumentalny Cordial CXI 6 PP-SKY będzie doskonałym wyborem dla każdego muzyka, który poszukuje komfortu w trakcie gry. Długość przewodu wynosząca sześć metrów pozwala na bardzo swobodną grę bez uczucia ograniczonych ruchów. Przewód został pokryty szczegółową biało-niebieską izolacją, która sama w sobie korzystnie wpływa na estetykę całej konstrukcji i pozwala wyróżnić się na tle innych przewodów instrumentalnych. Cordial CXI 6 PP-SKY pozwala uzyskać wyraźne brzmienie instrumentu muzycznego, a solidna konstrukcja umożliwia korzystanie z przewodu przez bardzo długi czas.

 

Przydatne linki