Fraud Blocker

Cordial CSI 6 PP-METAL-SILENT ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 6m

  • 199,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Cordial CSI 6 PP-METAL-SILENT

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 6 metrów
  • Przezroczysta izolacja ukazująca wnętrze przewodu
  • Dwa złącza Neutrik zapewniające bezgłośne wyciąganie i wkładanie przewodu do podłączonego instrumentu
  • Przewód zakończony dwoma prostymi Jackami

 

Ogólny opis

Historia firmy Cordial

Firma Cordial została założona w 1990 roku i posiada siedzibę w niemieckim mieście Dachau nieopodal Monachium. Producent zajmuje się tworzeniem różnorodnych przewodów instrumentalnych, scenicznych i studyjnych, które są doceniane przez klientów przede wszystkim ze względu na bardzo wysoka jakość wykonania oraz często konkurencyjne ceny. Dziś firma Cordial posiada hale produkcyjne nie tylko w Niemczech, ale także we Włoszech, Czechach, a także w Chinach.

 

Więcej o Cordial CSI 6 PP-METAL-SILENT

Cordial CSI 6 PP-METAL-SILENT to przewód instrumentalny o długości sześciu metrów, zakończony dwoma prostymi jackami. Przewód jest wyposażony w specjalnie zaprojektowane złącza firmy Neutrik, które umożliwiają wkładanie i wyciąganie przewodu z podłączonego do nagłośnienia instrumentu bez ryzyka powstania nieprzyjemnych trzasków w dźwięku. Przewód posiada przezroczystą izolację, która pozwala zobaczyć wnętrze konstrukcji, co stanowi swojego rodzaju dodatkowy walor estetyczny.

 

Wysoka jakość brzmienia i wygoda użytkowania

Przewód instrumentalny Cordial CSI 6 PP-METAL-SILENT będzie znakomitym wyborem dla każdego muzyka, który poszukuje przewodu zapewniającego wysoką jakość brzmienia oraz znaczny komfort podczas gry. Dzięki specjalnym złączom firmy Neutrik użytkownik nie musi martwić się o powstawanie niechcianych przydźwięków w trakcie wyjmowania złącza z instrumentu, a miedziana konstrukcja zapewnia bardzo wyraźny i klarowny sygnał w trakcie gry. Ponadto przewód posiada długość sześciu metrów, więc muzyk nie będzie miał ograniczonych ruchów na scenie.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Cordial CSI 6 PP-METAL-SILENT | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 6m, Kable instrumentalne, Kable, adaptery, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable od 4m do 6m, CORDIAL, CSI 6 PP-METAL-SILENT, CSI-6 PP-METAL-SILENT, CSI6 PP-METAL-SILENT