Cordial CXI 3 PP-TWEED ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 3m

  • 109,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Cordial CXI 3 PP-TWEED

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 3 metry
  • Przewód zakończony dwoma złączami Neutrik z prostym jackiem
  • Elegancka tweedowa izolacja
  • Wytrzymała konstrukcja i wyraźny sygnał

 

Ogólny opis

Historia firmy Cordial

Firma Cordial została założona w 1990 roku i posiada siedzibę w niemieckim mieście Dachau niedaleko Monachium. Producent przez cały czas swojej działalności zajmował się tworzeniem przewodów audio, które mogą być używane do podłączania instrumentów muzycznych, do obsługi koncertów oraz w studiach nagraniowych. Użytkownicy cenią firmę Cordial za wysoką jakość sprzętu oraz bardzo szeroki wybór przewodów o różnorodnych konstrukcjach. Producent posiada hale produkcyjne w Niemczech, Czechach, Włoszech oraz w Chinach.

 

Więcej o Cordial CXI 3 PP-TWEED

Cordial CXI 3 PP-TWEED to przewód instrumentalny o długości trzech metrów, który został wyposażony w dwa złącza firmy Neutrik zakończone prostymi Jackami. Przewód charakteryzuje się bardzo oryginalną, tweedową izolacją, która nawiązuje swoją stylistyką do lat pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Przewód cechuje się bardzo wyraźnym i czystym sygnałem, a jego konstrukcja została wykonana w taki sposób, aby był on odporny na różnego rodzaju uszkodzenia, które mogą powstać na przykład z powodu często zwijania kabla.

 

Elegancja i jakość

Przewód instrumentalny Cordial CXI 3 PP-TWEED zwraca na siebie uwagę pięknym i bardzo szczegółowym tweedowym designem, który z pewnością trafi w gust miłośników stylistyki retro. Sam wygląd to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania przewód. Jego konstrukcja została wykonana z bardzo wysokiej jakości materiałów, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość brzmienia instrumentu. Ponadto przewód firmy Cordial można docenić za bardzo wysoką odporność na uszkodzenia, dzięki czemu przy odpowiednim użytkowaniu może on posłużyć nam przez wiele lat. Cordial CXI 3 PP-TWEED będzie doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka eleganckiego i niezawodnego przewodu instrumentalnego.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Cordial CXI 3 PP-TWEED | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 3m, Różne, Kable, adaptery,Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable Instrumentalne, Kable do 3.5m, CORDIAL, CXI 3 PP-TWEED, CXI-3 PP-TWEED, CXI3 PP-TWEED