Fraud Blocker

Cordial CXI 3 PP-SKY ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 3m

  • 109,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Cordial CXI 3 PP-SKY

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 3 metry
  • Dwa złącza Neutrik z prostym jackiem
  • Elegancka biało-niebieska izolacja w stylu retro
  • Wysoka wytrzymałość na uszkodzenia

 

Ogólny opis

Historia firmy Cordial

Firma Cordial została założona w 1990 roku i posiada siedzibę w niemieckim mieście Dachau nieopodal Monachium. Przez wiele lat producent zdobywał doświadczenie w tworzeniu przewodów audio, które są wykorzystywane w domach, studiach nagrań oraz na scenach muzycznych. Użytkownicy cenią firmę Cordial za bardzo wysoką jakość wykonania przewodów, które często są dostępne w konkurencyjnych cenach. Dziś producent posiada hale produkcyjne w Niemczech, Włoszech, Czechach oraz w Chinach.

 

Więcej o Cordial CXI 3 PP-SKY

Cordial CXI 3 PP-SKY jest przewodem instrumentalnym o długości trzech metrów, który został zakończony dwoma prostymi jackami. Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest charakterystyczna biało-niebieska materiałowa izolacja, która dodaje kablowi elegancji i jednocześnie korzystnie wpływa na jego wytrzymałość na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Przewód cechuje się także czystym i wyraźnym sygnałem, na który składa się zarówno konstrukcja wewnętrzna, jak i dwa złącza firmy Neutrik.

 

Niezawodny i elegancki

Cordial CXI 3 PP-SKY będzie doskonałym wyborem dla każdego, kto poszukuje przewodu, który będzie się charakteryzował mocnym i wyraźnym sygnałem oraz odpornością na uszkodzenia, które mogą powstać na przykład podczas częstego zwijania przewodu. Do tego warto zaliczyć dbałość, z jaką została wykonana izolacja, co wpływa nie tylko na elegancki wygląd cieszący oko, ale także na poprawę wytrzymałości konstrukcji. Przewód instrumentalny firmy Cordial z pewnością usatysfakcjonuje wymagających muzyków, którzy poszukują okablowania do grania w domu lub nagrywania muzyki.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Cordial CXI 3 PP-SKY | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 3m, Kable, adaptery, Kable gitarowe, Kable Instrumentalne, Akcesoria gitarowe, Instrumenty, Kable do 3.5m, CORDIAL, CXI 3 PP-SKY, CXI-3 PP-SKY, CXI3 PP-SKY