Fraud Blocker

Cordial CXI 3 PP-SKY-SILENT ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 3m

  • 159,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Cordial CXI 3 PP-SKY-SILENT

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 3 metry
  • Przewód zakończony dwoma złączami Neutrik z prostym jackiem
  • Technologia Silent umożliwiająca bezgłośne wyjmowanie i wkładanie przewodu do instrumentu
  • Elegancka biało-niebieska izolacja w stylu retro

 

Ogólny opis

Historia firmy Cordial

Firma Cordial powstała w 1990 roku w niemieckim mieście Dachau znajdującym się niedaleko Monachium. Producent znany jest z produkcji przewodów audio, które są używane podczas obsługi koncertów, w klubach muzycznych, studiach nagraniowych, a także w domach. Użytkownicy wysoko oceniają sprzęt producenta i wybierają go ze względu na bardzo wysoką jakość wykonania, różnorodność oraz często stosunkowo niskie ceny względem konkurencji. Firma Cordial posiada hale produkcyjne w Niemczech, Czechach, Włoszech oraz w Chinach.

 

Więcej o Cordial CXI 3 PP-SKY-SILENT

Cordial CXI 3 PP-SKY-SILENT to przewód instrumentalny o długości trzech metrów, który został zakończony dwoma złączami Neutrik z prostym jackiem. Przewód posiada bardzo elegancką biało-niebieską izolację, która stanowi nie tylko walor estetyczny, ale także korzystnie wpływa na trwałość całej konstrukcji. Ponadto przewód posiada złącze typu Silent, które pozwala wyjmować i wkładać je do podłączonego instrumentu muzycznego bez ryzyka powstawania trzasków w brzmieniu, co przydaje się przede wszystkim w trakcie występów na żywo. Przewód został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu sygnał jest czysty i bardzo wyraźny.

 

Piękny i uniwersalny

Przewód instrumentalny Cordial CXI 3 PP-SKY-SILENT opiera się na tej samej konstrukcji, co ciepło przyjęty model CXI-PP-SKY, jednak został wzbogacony o złącze Neutrik obsługujące technologię Silent. Dzięki temu użytkownik może wyjąć przewód z podłączonego instrumentu muzycznego bez obaw o to, że w dźwięku pojawi się szum i pisk. Taka możliwość z pewnością ucieszy osoby grające na żywo oraz wszystkich muzyków, którzy stawiają na wysoki komfort podczas gry. Poza wysoką jakością brzmienia przewód odznacza się także pięknym designem, na który wpływa biało-niebieska materiałowa izolacja.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Cordial CXI 3 PP-SKY-SILENT | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 3m, Kable instrumentalne, Kable, adaptery, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable do 3.5m, CORDIAL, CXI 3 PP-SKY-SILENT, CXI-3 PP-SKY-SILENT, CXI3 PP-SKY-SILENT