Fraud Blocker

Cordial CSI 3 PP-METAL-SILENT ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 3m

  • 159,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Cordial CSI 3 PP-METAL-SILENT

  • Przewód instrumentalny z przezroczystą izolacją
  • Długość wynosząca 3 metry
  • Kabel zakończony dwoma prostymi złączami typu Jack
  • Specjalne złącza Neutrik umożliwiające bezgłośne wkładanie i wyciąganie z podłączonego instrumentu muzycznego
  • Solidna i trwała konstrukcja

 

Ogólny opis

Historia firmy Cordial

Firma Cordial rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku w niemieckim mieście Dachau. Producent przez lata zdobywał doświadczenie w produkcji różnorodnego sprzętu muzycznego, od przewodów instrumentalnych, po okablowanie sceniczne. Klienci cenią produkty firmy Cordial głównie ze względu na wysoką jakość wykonania oraz często niewygórowaną cenę. Sprzęt producenta jest łatwo dostępny, ponieważ firma Cordial posiada hale produkcyjne w Niemczech, Włoszech, Czechach, a także w Chinach.

 

Więcej o Cordial CSI 3 PP-METAL-SILENT

Cordial CSI 3 PP-METAL-SILENT to przewód instrumentalny o długości trzech metrów, który jest zakończony dwoma prostymi złączami typu Jack. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że przewód posiada dwa specjalnie zaprojektowane złącza firmy Neutrik, które umożliwiają wyciąganie i wkładanie końcówek do instrumentu muzycznego podłączonego do nagłośnienia bez ryzyka powstania nieprzyjemnego, głośnego przydźwięku. Przewód firmy Cordial charakteryzuje się również bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia, dzięki czemu może służyć użytkownikowi przez wiele lat.

 

Niezawodny i trwały

Przewód instrumentalny firmy Cordial z pewnością docenią nawet bardziej wymagający muzycy, którzy potrzebują solidnego okablowania nie tylko do prób zespołu, ale także do nagłośnienia w trakcie sesji nagraniowych i koncertów. Dzięki specjalnym złączom firmy Neutrik wyciąganie i wkładanie przewodu do nagłośnionego instrumentu muzycznego nie będzie powodować irytujących trzasków w brzmieniu, co jest szczególnie ważne, jeśli gramy na żywo lub aktualnie nagrywamy. To wszystko w połączeniu z bardzo wysoką odpornością na uszkodzenia sprawia, że Cordial CSI 3 PP-METAL-SILENT sprawdzi się doskonale w wielu warunkach.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Cordial CSI 3 PP-METAL-SILENT | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack prosty 3m, adaptery, Różne, Akcesoria gitarowe, Kable gitarowe, Kable Instrumentalne, Kable do 3.5m, CORDIAL, CSI 3 PP-METAL-SILENT, CSI-3 PP-METAL-SILENT, CSI3 PP-METAL-SILENT