Fraud Blocker

Cordial CSI 3 RP-METAL-SILENT ][ Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 3m

  • 159,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Cordial CSI 3 RP-METAL-SILENT

  • Przewód instrumentalny
  • Długość wynosząca 3 metry
  • Zakończenie w postaci prostego oraz łamanego jacka
  • Złącze Neutrik umożliwiające bezgłośne wyjmowanie i wkładanie przewodu do podłączonego instrumentu
  • Bardzo wysoka jakość brzmienia
  • Wysoka odporność na uszkodzenia

 

Ogólny opis

Historia firmy Cordial

Firma Cordial została założona w 1990 roku i posiada swoją siedzibę w niemieckim mieście Dachau nieopodal Monachium. Przez lata swojego istnienia producent zajmował się tworzeniem przewodów instrumentalnych, scenicznych i używanych w studiach nagraniowych. Użytkownicy cenią produkty firmy Cordial za wysoką jakość wykonania oraz fakt, że wiele z nich jest dostępnych za stosunkowo niewielką cenę. Dziś firma Cordial posiada fabryki w Niemczech, Włoszech, Czechach oraz w Chinach.

 

Więcej o Cordial CSI 3 RP-METAL-SILENT

Cordial CSI 3 RP-METAL-SILENT to przewód instrumentalny o długości trzech metrów, który został wyposażony w dwa zakończenia. Z jednej strony mamy do dyspozycji jack prosty, a z drugiej strony przewód jest zakończony łamanym jackiem. Przewód został wyposażony w złącza, które umożliwiają wkładanie i wyciąganie przewodu do instrumentu muzycznego podłączonego do sprzętu nagłośnieniowego bez ryzyka powstania nieprzyjemnych trzasków w dźwięku. Na plus należy zaliczyć także fakt, że konstrukcja została stworzona z beztlenowych materiałów, co korzystnie wpływa zarówno na klarowność dźwięku po nagłośnieniu, jak i wytrzymałość samego przewodu.

 

Wysoka jakość brzmienia oraz wytrzymałość

Przewód instrumentalny Cordial CSI 3 RP-METAL-SILENT z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających muzyków, a to za sprawą połączenia wysokiej jakości brzmienia oraz wytrzymałości na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Przewód posiada specjalnie zaprojektowane złącza firmy Neutrik, które pozwalają wyciągać i wkładać przewód do instrumentu muzycznego, nie ryzykując powstaniem pisków i innych niechcianych przydźwięków, co bez wątpienia przydaje się podczas występów na scenie oraz w trakcie przeprowadzania sesji nagraniowej. Ponadto przewód został skonstruowany w taki sposób, aby jednocześnie oferował bardzo czyste brzmienie oraz ochronę przed uszkodzeniami, które mogą wystąpić na przykład podczas częstego zwijania kabla.

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Cordial CSI 3 RP-METAL-SILENT | Kabel instrumentalny Jack prosty / Jack łamany 3m, Kable, adaptery, Różne, Kable Instrumentalne, Kable gitarowe, Akcesoria gitarowe, Kable do 3.5m, CORDIAL, CSI 3 RP-METAL-SILENT, CSI-3 RP-METAL-SILENT, CSI3 RP-METAL-SILENT