Red's Music AU1230BLK ][ Kabel audio Jack stereo / 2x Jack mono 3m

  • 55,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kabla audio Red's Music AU1230

  • Kabel firmy Red's Music z serii Standard o długości 3m
  • Żyły 2 x 0,23mm² o średnicy zewnętrznej 2x5mm
  • Luty z cyny bezołowiowej z dodatkiem srebra
  • Miedziany ekran w oplocie krzyżowym
  • Jack Stereo 6.3 - 2x Jack Mono 6.3
  • Rzep do spinania

 

Ogólny opis

Red's Music Standard to owoc ponad dwudziestu lat doświadczenia w produkcji kabli. Przemyślana budowa zapewnia wysoką trwałość w świetnym stosunku jakości do ceny. Kable audio oparte są na dwóch żyłach wielodrutowych, wykonanych z miedzi beztlenowej o konstrukcji linki 30x0.1, pokrytych izolacją z polietylenu PE w kolorach odpowiednio czerwonym i naturalnym. Na nich znajduje się oplot z pasemek miedzianych o gęstości krycia minimum 80%. Całość pokryta jest matową powłoką zewnętrzną ze specjalnej mieszanki PVC, która jest samogasnąca i nierozprzestrzeniająca płomienia. Z obu stron złącza posiadają zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla. Dzięki sprawdzonej konstrukcji kable te są przystosowane do użytkowania, zarówno w domu, studio, jak i na scenie.

 

O producencie

Red's Music to polska firma znajdująca się na rynku od roku 2000. Przez lata zdobywali doświadczenie, które teraz pozwala im budować perfekcyjnie wykonane kable. Każdy z nich jest w 100% wykonany w Polsce i testowany przed opuszczeniem fabryki. Oferują bardzo wysoką jakość za rozsądną cenę.

 

Specyfikacja

Producent Red's Music
Model AU1230
Kraj produkcji Polska
Długość przewodu 3m
Typ przewodu INS2 - S100 (STRONGER)
Złącza J55 - Jack Stereo 6.3; 2x J53 - Jack Mono 6.3

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kabel audio 3m jack stereo/2x jack mono AU1230BLK Red's Music, REDS MUSIC, kabel jack stereo, kabel jack, kabel jack audio, kabel audio, kabel audio jack, kabel do miksera,redsmusic, redmusic,red music, reds music