Fraud Blocker

TC Electronic Delay TC2290-DT ][ Interfejs sterownik wtyczki DAW

 • 893,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy TC2290-DT

 • Wtyczka kontrolowana z biurka dostarcza legendarnego dźwięku TC2290 do Twojego DAW
 • Kompletne rozwiązanie opóźniające z szerokimi opcjami modulacji dla twojego ulubionego oprogramowania audio
 • Wysokiej jakości interfejs z klawiaturami membranowymi i autentyczną atmosferą kultowej delty TC2290
 • Specjalna, stale powiększająca się biblioteka presetów podpisanych nazwami światowej sławy artystów i inżynierów dźwięku
 • Wskaźniki wysokiej rozdzielczości do precyzyjnego monitorowania sygnałów wejściowych i wyjściowych
 • Obsługuje stawkę DAW, automatyzację i wycofywanie projektów
 • Wielokrotnie nagradzane algorytmy TC Electronic pozwalają uzyskać innowacyjne wyniki
 • Zasilany przez USB - gotowy do pracy z komputerami Mac i PC
 • VST, Audio Units i standard AAX, kompatybilny z najpopularniejszymi DAWami, takimi jak: Pro Tools, Nuendo, Cubase, Logic Pro, Garage Band, Ableton Live
  zaprojektowany w Danii

 

Ogólny pis

Delay TC2290-DT to przełomowe i wszechstronne opóźnienie, które oferuje dedykowany interfejs sprzętowy z pełną integracją DAW i fabrycznymi ustawieniami, które rozpalą wyobraźnię i dodadzą charakteru Twoim utworom. Jego eleganckie przyciski i autentyczna reprodukcja dźwięku dają pełną kontrolę nad opóźnieniem, pozwalając odkryć i eksperymentować z tym, co masz w sercu. Dzięki doskonałej jakości dźwięku i niezwykle muzykalnej reakcji TC2290-DT jest jak dodanie do miksu kolejnego instrumentu!

 

Kiedy oryginalny 2290 Digital Delay pojawił się w 1985 roku, został dobrze przyjęty przez producentów, inżynierów, muzyków i niemal natychmiast stał się rewolucją w dźwięku. Na nowo zdefiniował punkt odniesienia dla jednostek opóźniających i szybko stał się standardem w studio i na scenach na całym świecie. Od tego czasu wiele zmieniło się w muzycznym świecie, ale jedno pozostaje prawdą: TC2290-DT jest jednym z najlepszych cyfrowych opóźnień, jakie kiedykolwiek usłyszycie!

 

Teraz możesz dodać dźwięk legendarnego procesora do swojego arsenału wtyczek DAW, a sam proces sterowania odbywa się za pomocą eleganckiego i intuicyjnego kontrolera komputerowego, który pozwala działać natychmiast po wyjęciu z pudełka. Dzięki wszystkim dostępnym parametrom, TC2290-DT przejmuje pałeczkę z oryginalnego opóźnienia cyfrowego 2290, odkrywając na nowo opóźnienia dla najnowszej generacji muzyków, producentów i inżynierów dźwięku.


Przez wiele lat najwięksi muzycy estradowi, muzycy, tacy jak David Gilmour, Dream Theater, The Edge z U2, Robben Ford lubili piękne opóźnienia oryginalnego 2290 - i wielu z nich wciąż może z niego korzystać! Importowane ustawienia wstępne bezpośrednio z urządzeń należących do artystów z całego świata muzyki, pozwalają na autentyczne odtwarzanie dokładnych opóźnień, które pomogły określić historię muzyki. Oprócz klasycznych brzmień podpisane presety to stale rosnąca biblioteka projektów światowej klasy artystów i inżynierów dźwięku. Przywrócone do najdrobniejszych szczegółów ustawienia dla TC2290-DT są gotowymi ustawieniami, które przyspieszą pracę z miksami lub sesjami nagrań.

 

TC2290-DT posiada wysokiej rozdzielczości sygnały wejściowe i wyjściowe do dokładnego monitorowania sygnału bezpośrednio na pulpicie, wraz ze wszystkimi parametrami określającymi dźwięk, w tym czas opóźnienia, poziom sprzężenia, modulacja, ustawienia miksu i wiele innych. TC2290-DT jest doskonałym dodatkiem do każdej konsoli, miksera, sypialni i obsługuje wszystkie nowoczesne standardy wtyczek. Pozwala to w pełni wykorzystać szybkość DAW, zautomatyzować i całkowicie przywrócić projekt i dać swobodę pracy z dowolnym oprogramowaniem audio, w tym: Pro Tools; Cubase; Nuendo; Ableton Live; Żniwiarz; Logic Pro X i wiele innych.

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Interfejs sterownik wtyczki DAW Delay TC2290-DT TC Electronic, Produkcja dźwięku, studyjne procesory efektów, interfejsy, TC ELECTRONIC, TC2290-DT, TC2290 DT , TC2290DT, TC Electronic TC2290DT, TC Electronic TC2290-DT, TC Electronic TC2290 DT